Dyskusja o sytuacji na świecie 182

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
Jakaż kultura wypowiedzi, w P! to tylko jebią wyzwiskami <beczy> A mówią, że stefany to patola :O
Ale fajne to: 'dziś, wreszcie nareszcie pierwszy dzień dobrego a teraz lawinowo pójdzie" motywka, że nie mam pytań xD
Ale zapytam, co to za idiotyczne rzeczy budują sztefany? :rolleyes:
Budowanie zagrody w celu pomieszczenia większej ilości offa to wcale nie takie idiotyczne..
Rzeczy
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.119
Jakaż kultura wypowiedzi, w P! to tylko jebią wyzwiskami <beczy> A mówią, że stefany to patola :O
Ale fajne to: 'dziś, wreszcie nareszcie pierwszy dzień dobrego a teraz lawinowo pójdzie" motywka, że nie mam pytań xD
Ale zapytam, co to za idiotyczne rzeczy budują sztefany? :rolleyes:

Bum ma 100 wiosek, strata 5ciu to jest spadek o 5%.
@Mchamer ostatnio zrobił wzrost o 50%.

Więc i tak dalej jest x10 lepszy?
 

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
Ciekawe jaka jest żeńska odmiana słowa darmiarz.
Czasy się zmieniły i teraz wszystkie określenia osobowe muszą mieć też żeńską końcówkę dlatego na kobietę pilota samolotu powie się pilotka, na kobietę kierowcę autobusu - kierowczyni
Na kobietę pasterza pewnie pasterka co brzmi zupełnie jak msza kościelna z okazji Bożego Narodzenia.
To jakbym chciał napisać Two players team, że wygląda mi na darmiarza to jak by to było?
Darmiara?
Nigdy nie byłem dobry w komplementach dlatego pomocy.
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.673
@Choriel Nie wiem czy już Cię odbanowali czy nie ale właśnie w aktach ujrzałem, że podbili Cię wspolpemieńcy... Troszkę racji w tym było że mogą Cię nie lubić niektórzy koledzy ;)
nie lubiom mnie bo jestem szczery i nazywalem ich debilami i noobami, nie moja wina ze taka jest prawda xD

A tak serio to dobrze ze podbili, ja i tak bym nie wrocil wiec w sumie nie bylo na co czekac :D
 
Do góry