Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209035

Guest
@przemeczi

Oho
Zgodnie z moimi przewidywaniami, rozpoczyna się frontalny atak.
To dobrze.
Znaczy, że boli was moja obecność i głoszona prawda.

W swojej wypowiedzi wielokrotnie wypowiadasz się w formie 'my' jak gdybyś pisał za całą społeczność gry.
To oznaka, że brak Ci pewności siebie w tym co przekazujesz, boisz się kontry i starasz się wciągnąć w spór, wszystkich dookoła.
A w tym momencie napociłeś się kopiując dokładnie to samo postępowanie, które kiedyś zastosowałeś w przypadku Smuteczka, gdy próbowałeś dokonać jego psychologicznej analizy.
Jak sam przyznawałeś, zrobiłeś to dla like-ów. Więc jak rozumiem, obecnie motywacja ta sama?

Drogie dziecko (przypomnijmy, że masz 16 lat), nie jesteś w stanie skruszyć mojej wiarygodności. Każdy kto mnie zna, wie, że brzydzę się kłamstwem i manipulacją. Walczę z nimi i piętnuje.
Ty jako jeszcze dziecko próbujesz tu zabłysnąć.
Choć powinieneś trenować rozgrywkę, bo to co Tajemnica z Tobą robi na s176, zakrawa na profanację.
Prócz tego drugi element, to słownik ortograficzny, gdyż ewidentnie zaniedbałeś naukę początkową.
Robisz babole ortograficzne, jak np 'zdażyć' przy których oczy krwawią.

Więc może są lepsze pomysły na wykorzystanie czasu? A może raczej potrzeby?

Zapowiadałem wasze ataki na mą osobę i idealnie się wkomponowujecie w mój scenariusz. Proszę o więcej.
Więcej tekstów jak to mnie olewacie, po czym tak płomienne przemowy
 

DeletedUser209035

Guest
Warto też wspomnieć, że kolega @przemeczi w napadzie szału sam siebie skrupulatnie wypunktowuje.

Mianowicie
Twierdzi, że zakładam konta by lajkować swoje posty.
By chwilę później twierdzić, że kasuje konto wstydząc się swoich postów.

Po co zatem by były te like?
Chyba tylko on zna odpowiedź.

A prawda jest banalnie prosta - to właśnie @przemeczi założył dodatkowe konto, by wchodzić i wrzucać like a następnie atakować.
Biedne, sfrustrowane dziecko
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.091
Ale mi naprawdę nie zależy na przekonaniu Ciebie. Skoro nie znasz historii Jutra, to znaczy, że nie interesujesz się grą, nie jesteś tu osobą powszechnie znaną i nie odegrasz żadnej roli na tym świecie.
Z całym szacunkiem tak to postrzegam.
Nie mam też pojęcia skąd pomysł, że akurat do Ciebie się zwracam

Swoją drogą, to ciekawe, że chcesz bym udowadniał Ci np kosę Jutra na ś145.
Czyli co mam zrobić?
Cofnąć się w czasie do dnia kosy i nagrać Ci film jak atakowali?
Myślałem, że jesteś poważnym człowiekiem a Ty przyszedłeś po prostu się pośmiać.
Rozumiem, że jesteś w stanie przedstawić mi historię Beretów, HRN, Kartonów, Miśków, Harnasi, Głodów, Speedów, Playersów, SSS, A.P.K, Niszczycieli, Veto, Elity i mnóstwa innych bardziej kojarzonych plemion, zainteresowany grą kolego? Jeśli śledzisz wnikliwie każdy świat, to gratuluję zainteresowań xD
Owszem jestem tylko skromnym miecznikiem, ale przynajmniej nikt mnie nie kojarzy na dzień dobry z takiej strony, żeby ze mnie kręcić beczkę :D
Widzę że Ty nie próbujesz nikogo przekonać, tylko uprawiasz pseudowyrafinowany trashtalk.
Z całym szacunkiem tak to postrzegam.

Biorąc pod uwagę Twoje zaangażowanie spodziewałem się że masz jakieś scr, chociaż film też by się nadał xD
Myślałem, że jesteś poważnym człowiekiem, a Ty przyszedłeś tylko potrollować.
Przypominam że nasz mongolski podnóżek aka @Black Snow, a w rzeczywistośck po prostu Wacław, to osoba chora psychicznie i nie powinno się podchodzić z powagą do słów wygłaszanych przez tego parobka. [...] Kończąc, w rozmowie z Wackiem nie spodziewajcie się merytoryki czy jakiejkolwiek spójności.
Dzięki za ostrzeżenie, teraz już sam widzę.
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.623
Szkoda ze dobrze obstawione swiaty nie maja parametrow zwiazanego z barbami jak na classicu tam mozna bylo samymi barbami zwiekszyc swiat do 8 kontynentow
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.087
Jest naprawdę dużo barb. Nie ma co narzekać. Koczowniczych z bonusami też.

To zależy ile to dla ciebie dużo.. na pewno porównując chociażby do światów premium to na bez premium jest zazwyczaj mniej wiosek.

A to, że jest tam więcej graczy bo 99% wbija sobie zarobić PP i nie gra, to nie powinnien powód/argument za tym że będzie większy świat P2W ale żeby świat z mniejszą ilością nie grających graczy bez punktów premium powiększyć..

Chyba mi nikt nie powie, że trzeba zapłacić za te extra kilkanaście tysięcy wiosek o_O
 
Do góry