Dyskusja o sytuacji na świecie 182

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
Pytanko
Ile procent zwiadowców musi przeżyć na tym świecie aby wyświetlić wojska poza wioską?
 

DeletedUser209074

Guest
@Black Snow już 4h bez miażdżenia przeciwników w szermierce słownej na FO, czyżby poprosili o czas ?

Musiałem walczyć tym razem w grze, mianowicie w dziale Kontakt z Supportem.
Żeby @serikkehva mógł się zesrać

To też ciężki odcinek frontu.
Walnąć zgłoszenie jak debil, każdy potrafi.
Ale napisać je sensownie i przedstawić uzasadnione podejrzenia a nie rzucanie byle jak, jest sztuką.
Dziś tych dzieł było dokładnie 56, po czym wrzuciłem kasację konta, zanim się skasuje, zostaną rozpatrzone.
 
Wynik reakcji
356
Musiałem walczyć tym razem w grze, mianowicie w dziale Kontakt z Supportem.
Żeby @serikkehva mógł się zesrać

To też ciężki odcinek frontu.
Walnąć zgłoszenie jak debil, każdy potrafi.
Ale napisać je sensownie i przedstawić uzasadnione podejrzenia a nie rzucanie byle jak, jest sztuką.
Dziś tych dzieł było dokładnie 56, po czym wrzuciłem kasację konta, zanim się skasuje, zostaną rozpatrzone.
4h poświęcił zgłoszeniom na świecie, na którym wcale nie gra. Tak z ciekawości Black, przecież nie jesteś w żadnym stopniu uprzedzony do Jutra tylko starasz się piętnować oszustwa, jaki % tych zgłoszeń stanowią gracze Jutra? (wiem, że Jutro samą ilością graczy sprawia, że % będą mieli wyższy niż inni)
 

DeletedUser209074

Guest
4h poświęcił zgłoszeniom na świecie, na którym wcale nie gra. Tak z ciekawości Black, przecież nie jesteś w żadnym stopniu uprzedzony do Jutra tylko starasz się piętnować oszustwa, jaki % tych zgłoszeń stanowią gracze Jutra? (wiem, że Jutro samą ilością graczy sprawia, że % będą mieli wyższy niż inni)

Ile? Dwa gile.
Dziś 100% dotyczyło Jutra.
Nie moja wina, że nieudacznicy z Jutra najwięcej grzeszą.
To może idź do swoich kolegów miej pretensje a nie do mnie.
O zgrozo! Ten idiota mnie obwinia o to, że oni nieuczciwie grają.
Idź na policjanta @serikkehva
Dostaniesz wezwanie do pobicia, to pojedziesz i jeszcze przyłożysz poszkodowanemu.

Ładnie Ci się w tej głowie przewraca
 

DeletedUser209074

Guest
Już widzę dzisiejsze konwulsje @kangurek mao , gdy zobaczy, że poszło 56 zgłoszeń na jego ukochane Jutro.
Chyba wieczorem już nie będę Don Kichotem

--

Pragnę jeszcze powrócić do sojusznika wielkiego Jutra, mianowicie SRR.
Nawet Profesor Mondzioł wielki dyplomata Jutra, nie ukrywa, że się z nich śmieje.
Ale jak to mówią, mamy inflację, mięso drożeje, więc tanie mięcho armatnie zawsze się przyda.
Offa robić potrafią, defa być może też, ale nie gwarantuje.
To moja okolica, więc wiem, że to zacne plemię wcześniej nosiło równie zacną nazwę Szlachta Polska.
Dostałem zaproszenie nawet.
Skorzystałem.
Wytrzymałem jeden dzień, gdy szukali ochotnika na koordynatora off.
Wytrzymałem drugi, gdy szukali ochotnika na koordynatora deff.
Ale gdy w trzecim dniu założyciel napisał na forum: szukam dyplomaty, kto chętny pisać, włączę prawa.
Moja cierpliwość zgasła.

Potężne wzmocnienie Jutra. Zwiastuje to długi, owocny sojusz.

--

Swoją drogą transfer by trzeba tam zrobić przemecziego @przemeczi
Do tej dzieciarni jak znalazł.

Otrząsnął się już po tym jak go skompromitowałem, wlazł dziś na forum i postanowił ponownie się do mnie doczepić.
I wiecie co?
Mógł o wszystko.
Mógł napisać: 'Mamy etap pierwszych przejęć, już poza Twoim zasięgiem'
Lub
'Mamy etap walki, to już poza Twoim zasięgiem'

To idiota na rapku który wkleiłem zobaczył budynki i napisał, że kuźnia na 12 poziomie i to już nie dla mnie.
A 3 dni wcześniej dostał w tą kuźnię i na 6 poziomie wylądował.
No przygłup proszę państwa
 

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
A Ty nadal za mną latasz i brzęczysz jak cykada?

Zaszyć to może powinieneś jednak się Ty, bo nie przestaniesz bez tego chlać i potem musimy czytać te pierdo lamento

1. Nie pije alkoholu
2. Jesteś hipokryta, podaj na jakie konto wskoczysz jak już tam będziesz to ban od supportu będzie najlepszym dowodem;)
3. Ciężko że mną co ? Musisz wymyślać jakieś wyimaginowane argumenty bo nie masz czym się podeprzeć xD
 

DeletedUser209074

Guest
Widzisz, tylko wyzywać na forum potrafisz, pokazujesz ile jesteś wart :)

Co? Ty serio? Toż to Ty wyjeżdżasz z tekstami o rodzicach do gościa, który się z Tobą nie zgadza a potem beczysz?

Daj żyć.
Argumenty miałeś, to się na nie wypiąłeś
 

DeletedUser209074

Guest
1. Nie pije alkoholu
2. Jesteś hipokryta, podaj na jakie konto wskoczysz jak już tam będziesz to ban od supportu będzie najlepszym dowodem;)
3. Ciężko że mną co ? Musisz wymyślać jakieś wyimaginowane argumenty bo nie masz czym się podeprzeć xD

1. Kłamiesz, nie da się na trzeźwo pisać takie kocopoły

2. Ban za co? Za skasowanie konta Lequi i założenie kolejnego?
Nie dość, żeś brzęczek, to jeszcze melepeta

3. No, ż Tobą mega ciężko. Jesteś tak szczwaniak, że już nie wiem czo pisać
 
Do góry