Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Wynik reakcji
356
Zacznij mamejo uczciwie grać, to nie będę miał czego wysyłać.

Nie było banów? Jak na Ciebie idioto nie wysłałem, to raczej nie miałeś. Zapytaj koleżanki Rudej czy dostała

Jestem dumny z tego, że walczę o uczciwą rozgrywkę
Wysyłając tickety w ciemno? Z tego jesteś dumny? Ostatnio był temat na forum o banie za "wirtualne konto", gdzie odwołujący się czekał 3 tygodnie na odpowiedź supportu. (Temat chyba został skasowany). Głównym powodem tak długiego czasu oczekiwania są tacy jak ty. Jesteś Don Kichotem polskich plemion.
 

Deleted User - 849095943

Guest
Wysyłając tickety w ciemno? Z tego jesteś dumny? Ostatnio był temat na forum o banie za "wirtualne konto", gdzie odwołujący się czekał 3 tygodnie na odpowiedź supportu. (Temat chyba został skasowany). Głównym powodem tak długiego czasu oczekiwania są tacy jak ty. Jesteś Don Kichotem polskich plemion.
NIE ZESRAJ SIE
 
Wynik reakcji
59.447
Wysyłając tickety w ciemno? Z tego jesteś dumny? Ostatnio był temat na forum o banie za "wirtualne konto", gdzie odwołujący się czekał 3 tygodnie na odpowiedź supportu. (Temat chyba został skasowany). Głównym powodem tak długiego czasu oczekiwania są tacy jak ty. Jesteś Don Kichotem polskich plemion.
Nie byłoby bociarzy nie byłoby tylu zgłoszeń i każde inne byłoby sprawdzane w kilka godzin
 

MówMiTadzio

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
994
E niech zburzą mnie i do zera
Swoje zrobiłem, wskakuje na następne konto. I dalej walczymy


Swoją drogą, to hit. Zacząłem walkę z 7 członami Jutra. Sam.
Te miernoty poprosiły sojusznika SRR żeby im pomogli. Z jedną osobą!!!!
A konkretnie kłamczuch Ruda to zrobiła.
SRR oberwało też
W międzyczasie otworzyłem sobie nowy front z dwoma członami Mniam
Też oberwali

A jeszcze jakby tego mało, Jutrzaki grupowki na mój temat muszą wysyłać xDD

Boże, @BNK KRUL miałeś rację, jak ja ogarniam tą grę, to głowa mała.
Piękny jesteś, nie zmieniaj się, jazda z tymi nieudacznikami
 
Wynik reakcji
356
Nie byłoby bociarzy nie byłoby tylu zgłoszeń i każde inne byłoby sprawdzane w kilka godzin
Nie mam nic przeciwko zgłaszaniu bociarzy, sam wyślę ticketa jeśli takiego wychwycę. Pytanie czy na tak wstępnym etapie świata ktoś używa botów? Rozumiem zgłaszanie za darmę jak druga wioska wpadła bez przyrostu RA, ale masowe zgłaszanie całego plemienia na tym etapie to idiotyzm. Jeśli to wspierasz to dołączasz do tego grona.
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
366
Potężni Magowie 3 : 0 Nobasy z jUTRA

WSTAWIAM MAPKĘ PRZEJĘĆ

AqzNb7Z.png
Powinieneś dopisać "znajdź 3 różnice" xD
 
Do góry