Dyskusja o sytuacji na świecie 182

messeey

Pikinier
Wynik reakcji
25
Nie wiem, nie prowadze takich statystyk i mnie to wybitnie nie interesuje

Fakty sa takie, ze dla was rozpiska to odpalenie programu i fajrant, a dla nas to tysiace przeklikanych atakow

I to sie zaczelo wlasnie wtedy, kolo seiata 200 (tzn w przypadku ludzi jak ty, chocoboms, desmond, facet itd to wczesniej, pewnie od poczatku, ale od wtedy prawie wszyscy zaczeli na tym jechac u was)
Tobie to ciężko prostych rzeczy czasem wyjaśnić

Zrozum że akcja na 60-70 tyś komend dzieli się u nas na 42 konta gdzie większość ma podwójną a czasem potrójne obsady - jeśli uważasz że to problem wysłać przez kilka dni rozłożonych 2000 gdzie sam potrafisz salwę takich ataków puścić w parę godzin to nie rozumiem logiki


U was taka akcja 70 tys komend rozkłada się na niecałe 30 kont gdzie jak wiem i to oczywiste, musicie część ogarniać na VPNach to ta wysyłka jest dla was zbyt intensywna i macie jakiś chory zakrzywiony tego obraz




Umawiamy sie i obiecuję, że po zakończonym świecie powiem co jest prawdziwymi czynnikami decydującymi, że obecny rok to klapa u was, przypominam że to u was były zmiany po nowym roku
Połącz kropki
1713592694835.png
 
Ostatnia edycja:

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.007
Jak się wpuszcza na konta graczy którzy potem dostają bany to tak jest. Ilu pierwotnych graczy AoS zostało w AoS?
 

LordCobretti

Miecznik
Wynik reakcji
205
Jak wbije na coopa to sobie moge zniknąć nawet i na pół roku, a to różnicy nie zrobi... Mam nadzieję że AoS/KEY obsadzi sobie każde konto po 3/4 osoby, albo 2 odpalonych bociarzy (czyli DOKŁADNIE TAK JAK wY) i wyrówna tą jebaną patologię jaka się dzieje u was w plemieniu.

No dokładnie, nie ma budżetu na to by to eliminować i takie szuje jak mAGusy to wykorzystują mając po swojej stronie ludzi co potrafią takie skrypty pisać. I jeżeli wygrają tutaj to ta gra upadnie na psy - jak się okaże że można wygrać świat na dwa mocne plemiona, grając 45% na 55%, tylko przez bazę co sama rozczytuje akcje i autorskie skrypty. Wyobrażasz sobie jak s200 wtedy będzie wyglądać? Wielki wyścig informatyków o coraz to lepsze bociki, masakra.
Kolega już tak ma że każdego przeciwnika wyzywa od bociarzy.

To jak ten świat 200 wygląda ?
 

Dr Killerino

Chłop
Wynik reakcji
12
W znaczeniu chcesz pokazać bardzo ładnie od kiedy w KEY zaczęły wychodzić akcje w 95% z bota i rozczytywanie ich stało się kilka dobrych razy trudniejsze, na co nie zawsze jest czas/ochota? W sumie nie dziwne że po rozpoczęciu 200 potrzebowaliście pomocy z rozpiskami :)

Ty to każdego od bociarza zwyzywasz, ale to nie u nas zdarzają się sytuacje, w których gracze dostają cały dzień offami i katapultami bez obstawy przez kilka godzin i nie ma na koncie żadnej reakcji oprócz wysyłanych ataków z rozpiski. Ba, nawet testowej karety idącej 1.5h ktoś nie zauważył i jeszcze po stracie wioski nadal przez 5 minut były wysyłane ataki z rozpiski, po czym nagle rozpiskę zaprzestano i zaczęło się odbijanie straconej wsi...
Mam świadomość, że po 7 miesiącach wojny wielu graczy nie jest w stanie wytrzymać tak intensywnej rozgrywki, dlatego nie przychodzę na forum krzycząc o takich sytuacjach, tylko wykorzystuję tę wiedzę w grze.

Podczas 5-ciu miesięcy wojny, wiele się wydarzyło po obydwu stronach konfliktu. Kompletnie nieprzygotowani do obrony gracze, bany, oraz zakładam, że: sprzedane komendy, wejścia na konta z vpna, wysyłki z botów....
Jednak żadne z powyższych nie wypaczyło znacząco wyniku wojny, to była bardzo wyrównana walka przez 5 miesięcy.

I zaczął się świat 200.
Około 1.5 miesiąca temu poszła testowa rozpiska na około 8 graczy w centrum potencjałem ~1 200 offów i wyniki były po prostu porażające.
Kilku graczy w ogóle nie broniło na kontach, tracąc wsie bez prób odbitek.
Macie po swojej stronie znacznie mniej aktywnych i zmotywowanych do zwycięstwa graczy, to się nie przejawia tylko wynikami w dniach akcji ale też pomiędzy nimi.
I wg mnie miał największy wpływ na obecną sytuację (nie mówię, że jedyny) miało właśnie rozpoczęcie świata 200.
 

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.007
Fajnie wygrać jeden z lepszych światów, długi i pełny walki. 1vs1 bez tworzenia dziwnych koalicji. No i na pewno szacunek dla graczy AoS którzy walczyli i będą walczyć nadal.
 

Pa-Triota

NAJLEPSZY FRONTOWIEC SPEED
Wynik reakcji
1.581
Gratki dla wszystkich, którzy grali od początku do końca.
Bardzo rzadko teraz spotyka się tak wyrównane i ciekawe serwery więc wyrazy uznania należą się wszystkim ekipom, które wyszły z ćwiartek.
 
Do góry