Dyskusja o sytuacji na świecie 179

grycerek

Łucznik
Wynik reakcji
332
starego znajdziesz gdzieś w kryminałach, ale już i tak za późno, powiedziałeś że masz skilla się napaliłem, czekam na monsterze codziennie.
czekaj jak najman na stanowskiego
w trakcie czekania odpal se nowy swiat jak ruszy....bo z tego swiata ju chyba blaszki miec nie bedziesz

kmakma

Miecznik
Wynik reakcji
10
Heh i odrazu FO odzylo, wystarczylo tylko wycyckac jakiegos frajera na mietko :))
@kmakma moze na nastepnym swiecie pojdzie Ci lepiej, powodzenia :)
czekaj jak najman na stanowskiego
w trakcie czekania odpal se nowy swiat jak ruszy....bo z tego swiata ju chyba blaszki miec nie bedziesz

XDD a wy dalej myślicie że ja tu na poważnie.
Nie umiem grać w plemiona jak wy, nie robie z siebie żadnego ura bura.Gdyby mi ziomek nie wytłumaczył co to blaszka to bym cie wyśmiał cioto bo mam już w czole. Jedyne co chciałem to pograć z tymi ludzmi których "szkoliliśmy", ale wy nam zajebaliście wałka.
Dla beki pisałem że fame mma cieice bo nitro gra w plemieniu ścieków a wy się spruliście jak wasze matki po 22
Jebane dzieci xDD poziomem nie odbiegacie od większości górników.

grycerek

Łucznik
Wynik reakcji
332
XDD a wy dalej myślicie że ja tu na poważnie.
Nie umiem grać w plemiona jak wy, nie robie z siebie żadnego ura bura.Gdyby mi ziomek nie wytłumaczył co to blaszka to bym cie wyśmiał cioto bo mam już w czole. Jedyne co chciałem to pograć z tymi ludzmi których "szkoliliśmy", ale wy nam zajebaliście wałka.
Dla beki pisałem że fame mma cieice bo nitro gra w plemieniu ścieków a wy się spruliście jak wasze matki po 22
Jebane dzieci xDD poziomem nie odbiegacie od większości górników.
powiedz mi prosze jak taki przegryw jak ty mogl kogokolwiek szkolic....
niebawem bedziesz przeprowadzal szkolenia na arkadii
choc i tam ci wioske pewnie zabiora

kmakma

Miecznik
Wynik reakcji
10
powiedz mi prosze jak taki przegryw jak ty mogl kogokolwiek szkolic....
niebawem bedziesz przeprowadzal szkolenia na arkadii
choc i tam ci wioske pewnie zabiora
Powiedziałem twojej matce że jednak nie warto wracać do tej gierki i nie zamierzam. Spytaj jej jak dojdzie do siebie
Kmakma, skończ obrażać górników, idź grzecznie spać, wszystko będzie dobrze.
górnicy obrażają mnie to ja ich ez.

DeZe

Miecznik
Wynik reakcji
152
Ej czy tylko mi się coś zacięło, czy jakaś osoba nieznająca (chyba) regulaminu FOntu wstawiła 10 razy ten sam post na przestrzeni 1 dnia, gdzie główna zmiana to przestawianie kolejności screenów.

Widzę, że @kmakma przywołuje poziom Cone z FOntu 151.

Miłego dzionka, smacznej kawusi, wiadomo co, wiadomo kogo ;)

=Najemnik=

Miecznik
Wynik reakcji
66
Nie wiem po co go wyrzuciliście z tych pand,bo z tego co czytam to się nadaje jak nikt inny. Akurat nadajecie na tych samych falach, więc wnoszę o ponowne zaproszenie i przeniesienie tego śmietnika na wasz czat plemienny.

Do góry