Dyskusja o sytuacji na świecie 178

Morfus

Topornik
Wynik reakcji
253
Gdyby Kompania nie była upośledzona nie rekrutowała naszego wroga, którego dobijaliśmy to nie wypowiedzieli byśmy pon-a ,a za pewne wjechał by sojusz i poszli byśmy na północ. Okres wypowiedzenia był dotrzymywany. Ale jak skasowaliście planer i wjechaliście sobie w kłódki to się dziwicie.
Gdy ti wjechało w nas dzień wcześniej, to nikt nie piszczał - a nawet nie dali wyjaśnić sprawy z jedną kłódka/wioską. Także twój kontrargument, będzie nieadekwatny do sytuacji '' bo Pieski złe '' .

Ja mogę dodać od siebie, że jeden z najbardziej patologicznych światów jakie widziałem.
Tak czy siak mogę pogratulować ekipą, które zwyciężyły. Zwycięstwo - niechlubne ale jest blacha - na które mam wywalone. Dla niektórych niestety to wyznacznik dzisiejszej gry. Blacha za wszelka cenę, wystawienia sojusznika czy jakiś pseudo intryg.

Powodzenia na innych światach - chętnie pogram kiedyś 1:1 na terenie my vs elite :) .
Na s184 wyzwanie odrzucili, mówiąc po kątach elite jednorazowy projekt.
Cóż może się doczekam walki w równych proporcjach a nie 9vs1 :p .


78% świata vs 22% świata. Tak było w finale, po zmianie dyplo. :D


Pozdrawiam, wszystkich grających na serwerze bez względu na barwy ^^

Odstaw wreszcie ten denaturat, tyle razy Cię prosiłem, on naprawdę nie idzie w parze z Twoim upośledzeniem umysłowym. Jeśli potrzebujesz pomocy, to poproś o nią, sięganie po alkohol, widząc jak działa na Twój prymitywny mózg, nie jest najlepszym rozwiązaniem.​
Nie było żadnej propozycji gry 1v1 z Twojej strony, coś Ci się musiało przedstawić i uporczywie w to wierzysz. Kolejny sygnał mówiący o tym, że jednak powinieneś poprosić o pomoc jakiegoś specjalistę.​
Pamiętasz ile razy pytałem się Ciebie na discordzie, czy masz podpisane niejawne stosunki z leszczami? Pamiętasz też ile razy zapewniałeś mnie, że absolutnie nie? Koniec końców wyszło, że plotki które do mnie docierały, były prawdziwe. Dzień Twojej rozmowy na FB z Kartoflem był dniem, w którym zaprzepaściłeś jakiekolwiek szanse na wygraną tego świata. A teraz wracaj gdzie Twoje miejsce, podnóżku.​
Świat został zamknięty w taki, a nie inny sposób. Nie żałuję żadnej podjętej przeze mnie decyzji. Część graczy zarówno moich jak i TI nie była zadowolona z ogłoszenia sojuszu do końca świata i były brane przeze mnie i Brikę wszystkie możliwe scenariusze. Nie zmienia to faktu, że współpraca z Briką okazała się być najlepszą, jakiej doświadczyłem przez cały okres mojej gry w plemiona - serio, wszystkim normalnym wodzom plemion (nie Tobie pacik, śmieciu), życzę takiego sojusznika.​
Wszystkim z Elite dziękuję z całego serca za grę, stworzyliśmy plemienną rodzinę, którą zapamiętam na zawsze. Gra z Wami była przyjemnością.​
 

MirekHandlarz x Warone

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.743
Witam serdecznie. Ponieważ pacika nikt nie traktuje tu powaznie to ja przyszedłem zapytać grzecznie. Gdzie i kiedy umawiamy sie na fight na plemionach. ja biorę swoich chłopaczków i te całe eLITE wyjaśnimy w 2 miesiące. Obiecuje że nie zrobie żadnej koalicji na was tylko podajcie swiat na ktorym ruszacie i pokaże wam wasze miejsce w szeregu. Poproszę o konkretne odpowiedzi a nie wyzwiska i spiny dziecięce.

odniosę sie tylko do tej waszej wypowiedzi końcowej w opisie plemiennym na zakończenie świata:

Pomimo przeciwności losu, które pojawiały się na naszej drodze, realizowaliśmy wyznaczone cele i nie poddawaliśmy się.

jakie to były przeciwności losu jak po 2msc świata mieliście 3 kontynety dla siebie i walczyliście między sobą i barbami? XDD mozecie pacika nie lubić, pluć na niego itd ale to przez jego JEDNĄ złą decyzje ( nie dogadania sie z liptonkiem na was mimo mojego namawiania bo przeciez eLITE to pewniaczki jak to pacik gadał) zawdzięczacie mu blachę. Czekam na info gdzie i kiedy ruszacie. Do zobaczenia
 

cybran

Zwiadowca
Wynik reakcji
610
Jeśli chodzi o styl zakończenia zgadzam się bo pomimo blachy nie byłam zadowolona jak większość z TI sojuszem z elitą. Świat zakończony tak a nie inaczej i nie ma co się pruć. Pozdrawiam skład i przeciwników :)
Ale przecież to samo było w drugą stronę. Takie zakończenie świata to była tylko i wyłącznie decyzja rady plemienia, wielu z nas nie podobało się takie rozwiązanie. Ale co mieliśmy zrobić ? Wyszło jak wyszło.
Świat jaki był wszyscy wiemy.
Podsumować można w ten sposób.

"Oby następne były inne"

Edit:
Ja ze swojej strony chciałbym podziękować przede wszystkim Morfusowi, wodzem był dobrym
Choć często myślałem że mnie nie trawi xd
Ilia, Brukselka, Bo to one miały wpływ na to że dotrwałem.
A także Zwalsonowi :)
No i radzie Elite.


Możecie sobie pierdzielić ile wlezie na temat tego jakim plemieniem było Elite, każdy ma prawo do swojego zdania ja jednak powiem że, z miłą chęcią poszedłbym z nimi na kolejny świat.
 
Ostatnia edycja:

Pacik x Sabacik

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.193
Witam serdecznie. Ponieważ pacika nikt nie traktuje tu powaznie to ja przyszedłem zapytać grzecznie. Gdzie i kiedy umawiamy sie na fight na plemionach. ja biorę swoich chłopaczków i te całe eLITE wyjaśnimy w 2 miesiące. Obiecuje że nie zrobie żadnej koalicji na was tylko podajcie swiat na ktorym ruszacie i pokaże wam wasze miejsce w szeregu. Poproszę o konkretne odpowiedzi a nie wyzwiska i spiny dziecięce.

odniosę sie tylko do tej waszej wypowiedzi końcowej w opisie plemiennym na zakończenie świata:jakie to były przeciwności losu jak po 2msc świata mieliście 3 kontynety dla siebie i walczyliście między sobą i barbami? XDD mozecie pacika nie lubić, pluć na niego itd ale to przez jego JEDNĄ złą decyzje ( nie dogadania sie z liptonkiem na was mimo mojego namawiania bo przeciez eLITE to pewniaczki jak to pacik gadał) zawdzięczacie mu blachę. Czekam na info gdzie i kiedy ruszacie. Do zobaczenia

eLITE się zniżyło do poziomu jUTRA względem traktowania sojusznika.
Błędem był brak zmiany dyplomacji to mogę przyznać nawet na forum publicznym, bo mam jaja czego tutaj inni nie mają.
Gdybym ruszył na eLITE to byśmy to pewnie wygrali była by wojna północ vs południe.

I tak tu wielu nie uwierzy, ale wali mnie to. Jako jedyny z Rady Piesków byłem za utrzymaniem sojuszu tak samo jak gracze chcieli wojny, ja nie chciałem zmieniać dyplo pomimo możliwości takowej. W tym momencie tego żałuje, mogłem opluć sojusz i zawiązać nowe. Późniejsze '' propozycje '' to wyssane z palca bzdury, nawet bananki brały w tym udział żeby było to wiarygodne xD - do dzisiaj inflacja nie przeprosił a pisał na DC, że wejdzie i napiszę sprostowanie. Po prostu brak jaj u niektórych i blacha wykastrowała niektórych gości.
Jako wódz ponoszę za to winę, że zostaliśmy tak wyrolowani i ustawienie świata było;

78 < 22 (docelowo w % dominacji)
9 < 1 (człony bijące w nas)


Finalnie to mój ostatni to post, bo dyskusja dalsze nie ma sensu. I tak napiszą swoje.

Pozdrawiam tych z elit, co do mnie napisali i przeprosili w dodatku deklarują grę u mnie a w elit na kolejnym świecie.
Powodzenia :)
 

Ilia

Pikinier
Wynik reakcji
86
Są światy, które wygrywa się wojną, a są światy, które wygrywa się dyplomacją. 178 był światem wygranym poprzez dyplomację i w sposób dyplomatyczny również został zakończony. Nie rozumiem pretensji i problemów ze strony pSÓW, które to próbowały w dyplo, ale nie pykło. Zapraszanie Elite na kolejny świat nie zmieni tego, że jesteśmy po prostu mądrzejsi i rozsądniejsi, a to już dawno nie jest gierka polegająca tylko na wysyłaniu koników.

Bardzo dziękuję wszystkim z Elite za wspaniałą grę.
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.242
A jak podziękuje za ostatni albo też pierwszy (zależy dla kogo) tydzień - półtora, wojny PSY - TI bo przynajmniej coś więcej się działo, samej dyplomacji nie komentuje, bo nie ma co komentować.
Gratulacje wygranej, dla tych którzy czują się wygrani.
 

Zwalson

Chłop
Wynik reakcji
1
Blache oddałem bo wstyd taka nosić

Szymekninja mi więcej frajdy dał z napierdalanki niż wszyscy wrogowie elite razem wzięci
 

Tajijin

Łucznik
Wynik reakcji
432
Dzień dobry

Czy Erebor nadal się broni?

@Tajijin
@Pacik x Sabacik
@Mocarny Diakon93
Dzień dobry, nie wiem czemu ja zostalem oznaczony, gdzie póki grałem (nawet pomimo złamania wypowiedzenia przez tI) nie straciłem żadnej wioski i na odbitkach na plus wychodziłem.

Pomimo przegranej - co bylo raczej oczywiste przy 77:23 - jestem zadowolony z tego co pokazałem tu na froncie. Pozdro :)
 
Do góry