Dyskusja o sytuacji na świecie 178

Tajijin

Łucznik
Wynik reakcji
335
skilla na froncie na pewno nie zadne plemie tutaj nic nie pokazalo bo i nawet wyrownanych walk tu nie bylo
A widzisz, jak to snuffy ładnie ujął, ja jako 'Matka Teresa' plemion, chciałem żeby chociaż na koniec świata TI miało na to szansę.

Jednak łatwiej robic akcje w rozbiórki i zasty wroga było, jeszcze szybsza dominacja mniejszym wkładem pracy.

No coz @Morfus , ja kolejnego słowa dotrzymałem - miesiac czy dwa temu pisałeś, że nie bedzie mnie na tym świecie max do pazdziernika. 1 pazdziernik juz mamy, ja w wojnie nie straciłem ani wioski. (a jakos 14 na plus jestem)

Szkoda strasznie świata i FO, bo bez watpienia potencjał był duży, a zakończenie w ultra komiczny sposób. Jeżeli zna ktoś bardziej komiczny świat - dajcie znać, ale raczej nie ma tu o czym rozmawiać xD

Emiel Regis

PIES ‍
Wynik reakcji
1.028
A widzisz, jak to snuffy ładnie ujął, ja jako 'Matka Teresa' plemion, chciałem żeby chociaż na koniec świata TI miało na to szansę.

Jednak łatwiej robic akcje w rozbiórki i zasty wroga było, jeszcze szybsza dominacja mniejszym wkładem pracy.

No coz @Morfus , ja kolejnego słowa dotrzymałem - miesiac czy dwa temu pisałeś, że nie bedzie mnie na tym świecie max do pazdziernika. 1 pazdziernik juz mamy, ja w wojnie nie straciłem ani wioski. (a jakos 14 na plus jestem)

Szkoda strasznie świata i FO, bo bez watpienia potencjał był duży, a zakończenie w ultra komiczny sposób. Jeżeli zna ktoś bardziej komiczny świat - dajcie znać, ale raczej nie ma tu o czym rozmawiać xD
gdybys byl cisniety juz by cie nie bylo - nie oszukujmy cie, bedziesz wisienka na torcie :D

Tajijin

Łucznik
Wynik reakcji
335
gdybys byl cisniety juz by cie nie bylo - nie oszukujmy cie, bedziesz wisienka na torcie :D
Jeśli więc mówimy o czymś, co jest dodatkiem do czegoś dobrego, i sprawia, że jest to jeszcze lepsze, to używamy wyrażenia wisienka na torcie.20 gru 2017

Ja w tej wojnie niczego dobrego jednak nie widziałem prócz pierwszej akcji. Potem to juz tylko omijanie aktywnych i same podbijanie rozbiorek/warzyw.

Jeżeli uwazasz, ze wojna była ciekawa czy ktokolwiek sie czyms tutaj popisał no to raczej w innych swiatach zyjemy - nuda, nuda, nuda.

Snuffy83

Rycerz
Wynik reakcji
6.842
Chyba to normalne że bije się w nieaktywnych i omija aktywnych.. masz najwięcej defedronu to jak Szczurek napisał zjemy Cię na koniec. Co do akcji to dopasowaliśmy się poziomem do przeciwnika jak widzisz tu nawet nikt nie ma ochoty nawet na FO wchodzić.

Tajijin

Łucznik
Wynik reakcji
335
Chyba to normalne że bije się w nieaktywnych i omija aktywnych.. masz najwięcej defedronu to jak Szczurek napisał zjemy Cię na koniec. Co do akcji to dopasowaliśmy się poziomem do przeciwnika jak widzisz tu nawet nikt nie ma ochoty nawet na FO wchodzić.
Normalne by było przy normalnej wojnie, tutaj jednak można polemizować czy przejmowanie darm jest jakimkolwiek funem z gry - bo jakby nie patrzeć gracze po prostu sie przez 3 czy 4 miesiace zanudzili, a beda nudzic jeszcze bardziej.

No nikt nie wchodzi bo po co? Ani sie cieszyć ze zwyciestwa ani nawet pogratulowac akcji.

Emiel Regis

PIES ‍
Wynik reakcji
1.028
ja to juz nawet nie fejkkuje, po pierwszej akcji puszczam same offy, ktore ubijaja tym rzekomo aktywnym XD

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
4.893
siema, dawno mnie tu nie było
rekrutujecie walczycie dalej czy ta ćwiartka Ereboru już pojechana?

Bl-ack Sno-w

Miecznik
Wynik reakcji
58
Może to już być nudne, ale znowu miałem rację. Z tego co widzę, nie będzie najmniejszego problemu z domknięciem ostatecznego składu.

Dzień dobry
I gratulacje

Do góry