Dyskusja o sytuacji na świecie 178

Moxi i Jony

Miecznik
Wynik reakcji
26
Ale czemu wycietych zdan, przeciez nie znizam sie do poziomu zeby tutaj wrzucac teraz prywatne wiadomosci, sama dobrze wiesz, ze jest to z czatu plemiennego.

Wczesniej w sumie nie bylo nic ani ciekawego, bo tylko oskarzalas plemie (LEB) ze Tobie nie wyslali klinow, a duzo godzin przesiedzialyscie zeby uciagnac plemie. I oskarzalas Erebor i OP bez podania przyczyny - w sumie to tyle bylo i nie widzialem sensu wrzucac calosci bo nic to nie zmienia
Kilka razy napisałam, że nie klinuje większość graczy, no ale przecież tylko oskarżałam xD Poza tym nie prosiłam o klinowanie tylko sobie, lecz ogólnie co jest normalne :)

Całości nie było sensu, ale urywek już tak - nieźle.

Tajijin

Łucznik
Wynik reakcji
290
Kilka razy napisałam, że nie klinuje większość graczy, no ale przecież tylko oskarżałam xD Poza tym nie prosiłam o klinowanie tylko sobie, lecz ogólnie co jest normalne :)

Całości nie było sensu, ale urywek już tak - nieźle.
Ale jeszcze wczoraj twierdzilas, ze z LEBami trzymala bys do konca i to wina Ereboru bo z nami nie chcesz grac. To jest wytlumaczalne, bo nie kazdy musi sie kochac z kazdym. Temat kosy chlopaki @Lisek159 x Asder i @Snuffy83 wyjasnili wiec do tego juz sie nawet nie odnosze.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

mlgbrutale

Zwiadowca
Wynik reakcji
755
jak totalnie inne sytuacje? xD
gość grał 5 lat z pacikiem i wbija kose kontem frontowym
moxi grała z lebami i wbiła w nich kose kontem frontowym

tylko jedno jest w waszym kierunku a drugie nie dlatego jeden temat przemilczeliscie albo klaskaliscie bo przecież „hehe kosa w pacika to nie kosa” a drugi męczycie i męczycie

Tajijin

Łucznik
Wynik reakcji
290
No przeciez wyjasnilem u gory:
Moxi zabrala za soba innych graczy, doskonale dobierajac czas i miejsce na to, dokladnie w momencie akcji na banany gdzie wszystko bylo powysylane, porownujesz do przejscia jednego gracza i w sumie tyle.

„hehe kosa w pacika to nie kosa”

Jak sie nie myle to byly slowa black snowa - a z tego co sie orientuje to niezbyt ludzie go na powaznie biora xD I z ereboru to on nie jest.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

batnaWrogow

Pikinier
Wynik reakcji
14
Nie obrazilem Ciebie, wiec nie widze sensu zaczynac od razu od 'gowniaka' :)

Niezbyt czuje sie zniszczony intelektualnie, bo zdaje sobie sprawe z tego, ze kazdy bedzie trzymal swoja strone, ja mam swoje argumenty i dowody, wy wyzwiska - chyba ze uwazasz ze przejmuje sie jakkolwiek wyzwiskami na forum ogolnym gry w klikanie wiosek, to wtedy masz racje - jestem zniszczony intelektualnie.

I w ogole kim ty jestes? xD

No przeciez wyjasnilem u gory:
Moxi zabrala za soba innych graczy, doskonale dobierajac czas i miejsce na to, dokladnie w momencie akcji na banany gdzie wszystko bylo powysylane, porownujesz do przejscia jednego gracza i w sumie tyle.

Jak sie nie myle to byly slowa black snowa - a z tego co sie orientuje to niezbyt ludzie go na powaznie biora xD I z ereboru to on nie jest.

A kim ty jestes ? juz Ci mowie, jestes szczochem ereborskim , który nie potrafi przejąć 20 wiosek jakiemuś randomowemu plemieniu z obrzeży :D
:D:D:D:D

Tajijin

Łucznik
Wynik reakcji
290
A kim ty jestes ? juz Ci mowie, jestes szczochem ereborskim , który nie potrafi przejąć 20 wiosek jakiemuś randomowemu plemieniu z obrzeży :D
:D:D:D:D
To przynajmniej następnym razem nie pisz nic o jakimkolwiek zniszczeniu intelektualnym, tak tylko na zakończenie dyskusji - przed znakami interpunkcyjnymi nie dajemy spacji. Tyle ode mnie do Ciebie, narka.

DeletedUser208753

Guest

tylko jedno jest w waszym kierunku a drugie nie dlatego jeden temat przemilczeliscie albo klaskaliscie bo przecież „hehe kosa w pacika to nie kosa” a drugi męczycie i męczycie

Toć to takie nieuki, że się w głowie nie mieści.
Wczoraj 13 stron tłumaczyli mi, że kosa to kosa i nie ma tłumaczeń.

Dziś już inne sytuacje

Co za barany.

Moxi i Jony

Miecznik
Wynik reakcji
26
Normalnie sie tu nie wypiwiadam, szkoda mi czasu a Erebor z ręką na serduszku może powiedzieć ze nie proponowało bananom sojuszu w zamian za wystawienie leb? :D ostatnio słyszałem ciekawe nagranie z rozmowy waszej i poczekam co wy na ten temat powiecie :)
/Jony

Ostatnia edycja:

cybran

Łucznik
Wynik reakcji
558
Nic nie powiedzą, będą dalej mataczyć i zrzucać winę na Moxi, ot znaleźli kozła ofiarnego

NothingToGain

Łucznik
Wynik reakcji
407
Nic nie powiedzą, będą dalej mataczyć i zrzucać winę na Moxi, ot znaleźli kozła ofiarnego

No tak.. Całe zło tego świata, pożary, susze, powodzie i huragany, a także wszystko co wszyscy źle w życiu robią (w tym na pierwszym miejscu wbicie kosy) to jest wina ereboru, a może również lebów, ti, lasu, leszczy, op, idk i kartonów.
To erebor wbił moxi na konto, kliknął 'opuść plemię' i 'akceptuj zaproszenie' z elity.. Aj ten zły erebor, wszystko ich wina.. I zrzucają na kogoś innego !
To nie nóż zabija, tylko osoba go trzymająca mój drogi.

Tajijin

Łucznik
Wynik reakcji
290
Normalnie sie tu nie wypiwiadam, szkoda mi czasu a Erebor z ręką na serduszku może powiedzieć ze nie proponowało bananom sojuszu w zamian za wystawienie leb? :D ostatnio słyszałem ciekawe nagranie z rozmowy waszej i poczekam co wy na ten temat powiecie :)
/Jony
Ja się wypowiadałem co do poprzednich więc i ja się wypowiem, żeby nie było, że wybiórczo pod wygodne tematy tylko odpowiadam.

Nie wiem czy coś takiego miało miejsce, bo przy rozmowie mnie nie było - chętnie umówiłbym się na discorda i odsłuchał jeżeli coś takiego miało miejsce :)
Do tego kwestia ważna jeszcze - kiedy to było (o ile to prawda).

A raz jeszcze napisze, co podkreślałem już kilka razy - każde plemie ma coś za uszami w tej grze. Jedyna różnica jest taka, że ja mówię o tym wprost, a reszta kręci i sieje propagandę, że co złego to nie oni i znany już cytat 'taka kosa to nie kosa'

PacikW

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
966
Propaganda w dzisiejszych czasach to dosyć normalne narzędzie gry i każdy praktycznie kombinuje na swój sposób, jedni mniej zaś drudzy bardziej. Taki niestety brudny element tej gry, gdzie jak ktoś tak nie gra to jest w tyle :D. Tworzenie jakiś fejk kont, wchodzenie na VPN na konto u swojego wroga - @Tajijin jak jeszcze Franuś był u nas. Pomijam jego postawę, gdzie grał ze mną 4+ prawie 5 lat no (niedługo by wybiło).

Hejtujecie @Moxi i Jony , gdzie przeszła do was po tym jak Wy chcieliście wystawić kolejny raz lebki. No nie róbmy jaj. Ona poszła grać z grupa graczy do przeciwnej strony, aby wam utrzeć nosa - ereborowi a nie uprzykrzyć życie graczom co np. Franek grał z niektórymi tyle lat, a nagle wbije i daje wbić sobie diody. Gdzie miałem sygnały iż dostanę kosę, bo nie robione było to dyskretnie :D - ale chciałem się przekonać na własnej skórze bo Franek do 22 odpisując mi się zarzekał i podawał jeszcze koordy na deffa :D (mam screena) . On to robił z czystej złości '' bo nie dostał darm '' - głupszego powodu do skosowania po tylu latach gry nie widziałem ,ale skoro taki los wybrał. Dla sprostowania grają tam dwie osoby @xmarcinos1998 i @Franek2010 - obydwoje mieli wpływ na losy konta a więc ha tfu. Jeszcze specjalnie Marcinosek zmieniał passy pisząc do Franka, aby ludzie z Ereborki mogli siedzieć na VPN i wyczaić gdzie lecą offiki w nas.
Dobra mniejsza ta kosa - po prostu typ ma wilczy bilet, wybrał brak możliwości startu z większością graczy co grają u nas.

Wcześniej święty Ereborek, werbuje 2/3 graczy mówiąc - iż oddadzą nam diody. Mówię ok. Nie atakowaliśmy tych wiosek na naszym terenie, powiedzieli iż oddadzą wierzyłem na słowo. (mam screeny)
Potem wzięli kolejnych graczy! Mówiąc, że to działania antyelite i oddadzą wioski kolejne gdy polecimy akcja na leb xD (mam również screena).
Po czym wzięli graczy z Leb, którzy podczas akcji dostali od nas karety i offy po wejściu uznali to jako kosę i zaczęli nas walić bez okresu wypowiedzenia. Wtedy uznali, że wiosek nie oddadzą.

Także @Tajijin adwokacie Ereboru, przestań tu pi*rdolić.

P.S - Jak widzicie nie zaglądam tu, chyba ostatni raz byłem miesiąc temu - ale raz zaorać można. :)
Bawcie się dobrze na FO i w grzę - pamiętajcie to tylko gra!

Do góry