Dyskusja o sytuacji na świecie 178

Lottia

Miecznik
Wynik reakcji
212
Wydaję mi się, że logiczne jest teraz zakładanie iż są ze sobą dogadani na zamknięcie świata. Spójrzmy na to z tej strony - Elite raczej nie rekrutowałoby południa gdyby nie mieli zabezpieczonej pozycji ze strony TI - raczej zdają sobie sprawę, że mogliby się tym narazić.
Druga kwestia, jedzenie razem jastrzębi, podzielą się terenem, zjedzą darmy i razem mają ile, 65% świata za 3 tygodnie?
Lottia piszę tutaj o jakiejś strategi - zatem eliminujmy kolejne możliwości.

-

1.Dogadanie się z Psami i Ereborem - niemożliwe, od początku świata złe stosunki oraz napinanie mięśni z dwóch stron, wiele deklaracji ze strony np snuffiego, że będą się bili z psami. Erebor? Lottia właśnie pokazała, że nie zależy im na relacjach z nimi.
2.Zamknięcie świata solo - według mnie, TI ma mniejsze szanse na zrobienie tego od Elity i tego po prostu nie zrobią, woleli się dogadać.
3.Brak opcji, bo na tym świecie obecnie liczą się tylko dwa plemiona, które ten świat wygrają nawet przeciwko koalicji całego świata obecnie.

-
Może spłycam, ale plemiona typu Psy już kompletnie się nie liczą od miesiąca? Pacik gra jak mu Elite zagra i prawdopodobnie niedługo zostanie zjedzony. Ot cała strategia.

Świetna analiza, tylko ma pewne niedociągnięcia. Pozwolisz, że się odniosę.

Z Ptakami mamy dłuższy front niż Elite. Jedyny jaki mamy. Elite biło Las i Leb. My ptaszkami sie najjemy więcej, a to że Elite z nimi walczy to obniża morale wroga i pozwala szybciej ich skończyć. Były głosy, że bijąc ich razem pokazujemy że jesteśmy dogadani.. W takim razie nie skreślaj tu Piesków, dopiero biliśmy z nimi Tryb, taka sama sytuacja.

Co do Ereboru, odniosłam się do sytuacji ćwiartki południowo-zachodniej, że moje plemię nie jest winne, podając argumenty. Głupio było by napisać "Jesteśmy niewinni" i tyle. Zresztą wszystko co napisałam było prawdą, radni Ereboru wiedzą, bo często im to wytykam :)

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Ja napisałam bezpośrednio wszystko, a tu jak z analizą wiersza "Co miał na myśli autor" i szukanie drugiego dna. Sama jestem zaskoczona, że można było z tego tyle wyciągnąć :D
To nie lekcja polskiego, to FO :)

Alliare

Chłop
Wynik reakcji
10
Świetna analiza, tylko ma pewne niedociągnięcia. Pozwolisz, że się odniosę.

Z Ptakami mamy dłuższy front niż Elite. Jedyny jaki mamy. Elite biło Las i Leb. My ptaszkami sie najjemy więcej, a to że Elite z nimi walczy to obniża morale wroga i pozwala szybciej ich skończyć. Były głosy, że bijąc ich razem pokazujemy że jesteśmy dogadani.. W takim razie nie skreślaj tu Piesków, dopiero biliśmy z nimi Tryb, taka sama sytuacja.

Co do Ereboru, odniosłam się do sytuacji ćwiartki południowo-zachodniej, że moje plemię nie jest winne, podając argumenty. Głupio było by napisać "Jesteśmy niewinni" i tyle. Zresztą wszystko co napisałam było prawdą, radni Ereboru wiedzą, bo często im to wytykam :)

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Ja napisałam bezpośrednio wszystko, a tu jak z analizą wiersza "Co miał na myśli autor" i szukanie drugiego dna. Sama jestem zaskoczona, że można było z tego tyle wyciągnąć :D
To nie lekcja polskiego, to FO :)

Dziękuję, ten post uświadomił mi jedynie to, że mam rację. Oczywiście, że FO ma swoje prawa i nie możecie tutaj mówić wszystkiego, ale oboje wiemy, że mam rację. TI/Elite to są plemiona, które realnie mówią między sobą o kończeniu świata. I na 99% są dogadani.

-
Jesteś dobrą dyplomatką i to samo robisz teraz z pacikiem - grasz na czas, mydląc mu oczy, a każdy wie, że nikt z nim świata nie skończy, bo jego plemię obecnie się nie liczy, w ogóle. Wystarczy jedno tąpnięcie Elite i go nie ma. Owszem, biliście się z Trybem, "pomagając" tym samym psom, ale nie zrobilibyście tego bez dużych korzyści dla siebie. Robicie to samo z pacikiem obecnie co robiliście z @NowakJokero , graliście na czas i mydliliście oczy, chłopak może nie jest idealnym dyplomatą, ale w tym co mówił jest ziarno prawdy. Po prostu rozgrywacie tak cały świat by go skończyć w te dwa plemiona.

DeletedUser208753

Guest
Eh człowiek niewyspany
Wycie Ereboru słyszane było nawet w najwyższych partiach gór.
Zakładajcie tłumik panowie

DeletedUser208753

Guest
No mistrzem memów, to Ty już nie zostaniesz

Rano uśmiałem się równie mocno, jak kroiłem chleb

A sorry, Tajin to Ty debilu. Dopiero sobie przypomniałem, że wczoraj wyciągałeś tak samo moje posty i tak samo strzelałeś kapiszonem

Tajijin

Łucznik
Wynik reakcji
290
długo nad tym pracowałeś?
W sumie to nie, 3 minuty w paincie - czemu pytasz?

Chciałem tylko pokazac hipokryzje, ze wszystko zwalane na erebor jest i bylo, a fakty sa inne. Raczej kazdy zdaje sobie sprawe z tego ze kazda strona bedzie chciala naciagnac troche fakty, dlatego poparłem się screenem :)

Forgiven Des

Miecznik
Wynik reakcji
212
długo nad tym pracowałeś?
prawie tak słabe jak erebor.

Nadal lepsze niż te jego wypociny co tydzień na forum xD

Chciałem tylko pokazac hipokryzje, ze wszystko zwalane na erebor jest i bylo, a fakty sa inne. Raczej kazdy zdaje sobie sprawe z tego ze kazda strona bedzie chciala naciagnac troche fakty, dlatego poparłem się screenem :)

Oj tak tak, biedny poszkodowany Erebor, już to słyszeliśmy. I to, że wrócicie silniejsi również :( :( :(

DeletedUser208753

Guest

Tak, debilu?
A ja niby na którą stronę naciągam? Pokaż mi. W którym plemieniu gram.

Ale Tobie też to nie pasuje. Boś głupi.

Tajijin

Łucznik
Wynik reakcji
290
Dawaj jeszcze jakieś screeny wyciętych zdań.
Ale czemu wycietych zdan, przeciez nie znizam sie do poziomu zeby tutaj wrzucac teraz prywatne wiadomosci, sama dobrze wiesz, ze jest to z czatu plemiennego.

Wczesniej w sumie nie bylo nic ani ciekawego, bo tylko oskarzalas plemie (LEB) ze Tobie nie wyslali klinow, a duzo godzin przesiedzialyscie zeby uciagnac plemie. I oskarzalas Erebor i OP bez podania przyczyny - w sumie to tyle bylo i nie widzialem sensu wrzucac calosci bo nic to nie zmienia

Do góry