Dyskusja o sytuacji na świecie 178

DeletedUser208753

Guest
Dlaczego mnie od razu obrażasz, chociaż nic do ciebie nie piłem teraz?
Akurat nie, chciałem totalnie o czymś innym powiedzieć, ale widzę, że alfa-omega rekrutant morfus wie najlepiej :)

O czym chciałeś powiedzieć? Przestań strugać pajaca. Od trzech postów zmierzałeś do napisania tego, że to kłamstwo i propaganda. Ba, raz nawet propagandą wyraźnie to nazwałeś.
Ale jak Morfus pokazał, że ma jeszcze świadków, to fajka zmiękła i palisz głupa.

Tajijin

Łucznik
Wynik reakcji
328
Jeżeli napisałeś tak czy tak że dwie osoby TU napisaly to nie odpowiedziałeś mi na pytanie.

Nigdy nikogo jeszcze nigdzie nie zablokowałem, ale gratulacje wygrywasz konkurs - jak chcesz mądrzej pogadac to zapraszam na discorda, na pw plemion mogę podac :)

Tajijin

Łucznik
Wynik reakcji
328
O czym chciałeś powiedzieć? Przestań strugać pajaca. Od trzech postów zmierzałeś do napisania tego, że to kłamstwo i propaganda. Ba, raz nawet propagandą wyraźnie to nazwałeś.
Ale jak Morfus pokazał, że ma jeszcze świadków, to fajka zmiękła i palisz głupa.
To jeszcze raz nawet odpisze, póki zobaczyłem jeszcze - nie, nie zmierzałem i chciałem totalnie co innego i chętnie porozmawiam na dc/plemionach :)

DeletedUser208753

Guest
Jeżeli napisałeś tak czy tak że dwie osoby TU napisaly to nie odpowiedziałeś mi na pytanie.

Nigdy nikogo jeszcze nigdzie nie zablokowałem, ale gratulacje wygrywasz konkurs - jak chcesz mądrzej pogadac to zapraszam na discorda, na pw plemion mogę podac :)

HA HA HA HA HA HA

Nie chłop się sam przeorał i za to mnie zablokował. Ale cyrk.

DeletedUser208753

Guest
To jeszcze raz nawet odpisze, póki zobaczyłem jeszcze - nie, nie zmierzałem i chciałem totalnie co innego i chętnie porozmawiam na dc/plemionach :)

Aha
Tutaj mnie blokujesz ale na discordzie chętnie porozmawiasz.
Bo tam zrobisz z siebie idiotę, tylko przed lustrem czy o kij chodzi? Bo sensu to w tym za bardzo nie ma.

Mogę napisać do Ciebie tylko list, na smsa nie odpisuje xD

Moxi i Jony

Miecznik
Wynik reakcji
26
Jakie to piękne, że tyle stron o mnie było napisane. Dawajcie jeszcze, może uda się Wam mnie złamać :)

Reasumując. Nie uważam tego, aż za taką "kosę" :) Ci co chcą to będą ze mną grali albo już pokończyli grę czy to zamierzają zrobić. Ci co nie to z Ereborem. Ja tak jak pisałam "swoim" graczom. Jeżeli dojdzie do fuzji - nie zamierzam grać pod władzą Ereborku i wspólnie z byłym OP. Z Lebami grała bym do końca, z Wami nie. Po tym czego się dowiedziałam i usłyszałam. I tak, nie chciałam fuzji ale decyzja nie należała tylko do mnie, lecz do całej rady. Kace się w końcu obudził, planował i zrobił fuzje, nie licząc się z zdaniem reszty rady - więc stąd po 2 części taka nasza decyzja była.

Ps. Władzo Ereboru. Tacy mądrzy tutaj jesteście, a sami namawialiście BR i Pieski na skosowanie i dawanie Wam info. Nawet podczas akcji na BR nie kazaliście, żebyśmy rozpisywali jednego gracza, bo ma do Was przejść. Ciekawe czemu jeszcze tego nie zrobił, jak i paru innych graczy?

DeletedUser208753

Guest
Jakie to piękne, że tyle stron o mnie było napisane. Dawajcie jeszcze, może uda się Wam mnie złamać :)

Reasumując. Nie uważam tego, aż za taką "kosę" :) Ci co chcą to będą ze mną grali albo już pokończyli grę czy to zamierzają zrobić. Ci co nie to z Ereborem. Ja tak jak pisałam "swoim" graczom. Jeżeli dojdzie do fuzji - nie zamierzam grać pod władzą Ereborku i wspólnie z byłym OP. Z Lebami grała bym do końca, z Wami nie. Po tym czego się dowiedziałam i usłyszałam. I tak, nie chciałam fuzji ale decyzja nie należała tylko do mnie, lecz do całej rady. Kace się w końcu obudził, planował i zrobił fuzje, nie licząc się z zdaniem reszty rady - więc stąd po 2 części taka nasza decyzja była.

Ps. Władzo Ereboru. Tacy mądrzy tutaj jesteście, a sami namawialiście BR i Pieski na skosowanie i dawanie Wam info. Nawet podczas akcji na BR nie kazaliście, żebyśmy rozpisywali jednego gracza, bo ma do Was przejść. Ciekawe czemu jeszcze tego nie zrobił, jak i paru innych graczy?

Dobra, ale po co te smęty?
Odpowiedz na kluczowe, dziejowe pytanie.
Obrażali?

Sir Arturwd

Zwiadowca
Wynik reakcji
122
Też uważam, że mamy XXI wiek i płeć tu nie ma żadnego znaczenia. Może docinki są inne.

Pragne zwrócić uwagę tylko, że jak kobieta wbije "kose" to jest wyzywana strasznie. A jak facet to tylko "nie podobało mu sie i przeszedł, proste" i temat zakończony.

Kobiety na plemionach to albo nic nie warte atencjuszki albo te które, chcą być traktowane tak samo jak reszta otoczenia. Tych drugich coraz mniej niestety...
Kosiarz to kosiarz nie zależnie od Płci XD

Tajijin

Łucznik
Wynik reakcji
328

Czyli tak,
1. zaczęło się źle dziać w LEBach,
2. EREBOR obstawił cały front z pieskami żeby pomóc ile się da + wziął graczy z frontu Elite żeby wspomóc
3. Przechodzisz do wroga, zabierając pojedynczych graczy
4. Zamiast od razu napisac wyjaśnienie, to przez 3 dni próbujesz skleić wiadomość tak, żeby wyglądała jak najbardziej korzystnie
5. W sumie to nie aż taka kosa, że jako radna przeszłam do wroga - wiecie no śmieszki heheszki - zdarza się :)

Totalnie co innego jest przejście gracza, a przejscie radnego, ale to chyba jest oczywiste nie?

DeletedUser208753

Guest
Wy nieudacznicy i patologiczni kłamcy z Ereboru!
Obłudnicy!
30 stron stękaliście i płakaliście jaka to kosa was nie spotkała. Żaden z was, żaden co godne podkreślenia, nie miał grama przyzwoitości by napisać całą prawdę.
Pozbawieni szacunku do innych, płaczą, bo ktoś potraktował ich jak ścierę.
Bardzo dobrze się stało! Brawo! Oby tak dalej. W pełni odbieracie nagrodę, która wam się należała. Dalej znieważajcie tych, którzy z wami grają. Już macie rękę w kiblu a skończycie wykąpani w gnojówce.

Moxi i Jony

Miecznik
Wynik reakcji
26
Czyli tak,
2. EREBOR obstawił cały front z pieskami żeby pomóc ile się da + wziął graczy z frontu Elite żeby wspomóc
4. Zamiast od razu napisac wyjaśnienie, to przez 3 dni próbujesz skleić wiadomość tak, żeby wyglądała jak najbardziej korzystnie
5. W sumie to nie aż taka kosa, że jako radna przeszłam do wroga - wiecie no śmieszki heheszki - zdarza się :)

Totalnie co innego jest przejście gracza, a przejscie radnego, ale to chyba jest oczywiste nie?
Ja rozumiem, że jestes w Ereborze i będziesz za nimi.
Teraz jesteście święci, bo wzieliście naszych pod obstawy z Elite i front z psami. No tak... szkoda, że nie wspomniałeś o warunkach jakie dawaliśmy Wam, jeszcze przed fuzja z OP. Nie chcieliście ich w tamtym momencie nawet brać do siebie czy dogadać się o jakiś zamianach, tylko się od razu w nich wbić, a teraz nagle jesteście dobrzy, bo wzieliście ich pod siebie i obstawiliście. Normalnie gratulacje :)

DeletedUser208753

Guest
Czyli tak,

Może poprawie

Czyli tak:
1. Dawaliście defa i uważaliście, że z tego powodu jesteście panami i władcami i możecie pluć na graczy, którym pomagacie.
2. Równocześnie takim postępowaniem, dawaliście im jasno do zrozumienia, że nic dla was nie znaczą i że wiadomo jaki los ich spotka.
3. Kobieta z LEB to zrozumiała w odpowiednim momencie i pokazała wam środkowy palec.
4. Przyszliście zesrać się na FO, jaka to nie spotkała was krzywda.
5. Zapomnieliście wspomnieć, o punktach nr 1 i 2

Trochę precyzyjniejsza wersja

Do góry