Dyskusja o sytuacji na świecie 178

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
239
Domyślam się że zależy wam na przejęciu obrzeży przed wojną z Elite, a tutaj faktycznie czas gra na wasza niekorzyść

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
4.872
Czyli TI dogadując się z Birds na elite
Birds pakuję cały deff w mały kawałek frontu i podgryza elite TI robi swoje akcje na 1000 ataków pilnując żeby nie utworzył im się nowy front z drugiej strony i czas poświęcony na rozbijanie Birds byłby poświęcony na osłabianie Elite, brzmi jak plan

A ja i tak mimo ich masówki jestem za wygraną elite tylko ze względu na złamanie okresu wypowiedzenia TI z Birdsami.
Za 2 tygodnie jeszcze nie będziemy rozbici, pojedynczy gracze jak ja na pewno ale tutaj trzeba liczyć najmniej miesiąc czasu nawet jak radni skasują konta
Ale do was nie dociera że samo klepanie defa w wioskach to żadna gwarancja udanej obrony. Gówno byście tam podgryzali z waszą organizacja, gdzie dwóch graczy robi na froncie cuda aby go trzymać, a randomowe warzywa albo ogryzki niedobitki z trzema wsiami mają usypane bunkry z których nic nie robią. Do tego jeszcze Nowak obstawiony po zęby w środku plemienia. Widzisz to i się nie wkurwiasz?
Zamiast samemu rozbierać swoje warzywa to czekacie aż im całe konto zdmuchniemy w jeden dzień, po czym w ostatnich wsiach sypiecie im bunkry żeby mogli logować się raz dziennie i chuja robić xD to jest strategia która może i pozwoli wam pograć tydzień dłużej, ale na pewno nie osłabić kogokolwiek czy podgryzać.

batnaWrogow

Pikinier
Wynik reakcji
14
Czekaj czekaj, to nie Ty włazisz tu w dupę Morfusowi i bardzo nie na rękę by było, gdyby przestali się bić?

Nikomu nie wlaze w dupe , od paru tygodni twierdze ze Elite rozgrywa ten swiat perfekcyjnie i zdania nie zmieniam :D
To sa zwykle moje odczucia , nie mieszam sie w polityke , mam to gdzies .

batnaWrogow

Pikinier
Wynik reakcji
14
Po co te nerwy bo nie rozumiem napisałem swoje zdanie i tyle chyba jakiś kompleks donelite

Zadne nerwy , ale smiesznie to brzmi , bo wystarczy wyciagnac paru grajkow birdsow i w zasadzie w pare dni to sie moze posypac xD pytanie jak to rozegra Ti z Elite , za 3 miesiace to tu darmy beda jedzone na tym swiecie pod dominacje xDD a ty tutaj o heroicznej walce ponad miesiac bkb mowisz xDDDD

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
239
Kiedy?
Napisałem że jak chcecie przejąć obrzeża to będziecie musieli latać dłużej niż 2 tygodnie i robiąc przez miesiąc akcje żeby jak najwięcej zgarniać za jednym zamachem zajmie to dłużej niż miesiąc. Nic nie pisałem o heroicznej walce tylko o ilości wiosek a miesiąc latając na Birds Elite skutecznie przygotuję się do konfrontacji

batnaWrogow

Pikinier
Wynik reakcji
14
Kiedy?
Napisałem że jak chcecie przejąć obrzeża to będziecie musieli latać dłużej niż 2 tygodnie i robiąc przez miesiąc akcje żeby jak najwięcej zgarniać za jednym zamachem zajmie to dłużej niż miesiąc. Nic nie pisałem o heroicznej walce tylko o ilości wiosek a miesiąc latając na Birds Elite skutecznie przygotuję się do konfrontacji
Nie przesadzajmy , lekka rekrutacja i ten teren caly zginie do 2 tygodni jak rzucicie kontami ( co podobno juz sie dzieje ) , wystarczy spojrzec jak teren po leszczech szybko zniknal , a to bylo miesiac temu , teraz jest znacznie wiecej grubych i grubsze konta . No ale moze gadam glupoty :)

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
239
Nie będzie rekrutacji biorą wszystkich siłą i dobrze ale gdyby to było miesiąc wcześniej
Teraz zanim zgarną cały teren oczywiście będą mieli na uwadze ze elite wleci na świeżo na rozbite już wioski więc będą musieli się spieszyć i robić przejęcia całym plemieniem zamiast akcje lokalne żeby zgadnąć najwięcej dla siebie

I nie pisalem wyżej o heroicznej walce tylko o ilości wiosek którą muszą szybko przejąć od Birds żeby konkurować z elite

Fallwiess

Chłop
Wynik reakcji
2
Ja mam nadzieję że będzie jeszcze na tym świecie jakaś dłuższa wojenka, nie taka jednostronna - 5-6 akcji i dobijanie

batnaWrogow

Pikinier
Wynik reakcji
14
Kiedy?
Ok , zatem zle zrozumialem, :)

Wynik reakcji
178
Co tam @Moxi i Jony ? Czemu dupa cicho? (pewnie pełna roboty) Jony wczoraj jeszcze ze mną sie sprzeczał ze nic takiego nie ma miejsca. Może dalej nic nie wie bo zmywa po Tobie i pranie robi?

Morfus wrócę do wczorajszych wypocin, dlaczego nie odniosłeś sie do żadnego z moich postów? Brak argumentow?

@Lottia nie erabor tylko moxi wkręcała wszystkim w łeb ze tak to z waszej strony wygląda. Czyli od dawna szczuła ludzi na ta sytuację. Dzięki za wyjaśnienie.

Dodam to co pisałem wcześniej, trzeba było kosiarze bez honoru i godności juz nie dogadywać sie z eraborem tylko walczyć na 4 fronty, dostalibyśmy po głowie i każdy odszedł by z opinia walczaka bo taka sobie wywalczyliśmy, a tak to smród za wami będzie się ciągnął jak za pacikiem i szacunek będziecie mieli tylko u takich batonów jakimi jesteście.

Ostatnia edycja:

DeletedUser208753

Guest
Co tam @Moxi i Jony ? Czemu dupa cicho? (pewnie pełna roboty) Jony wczoraj jeszcze ze mną sie sprzeczał ze nic takiego nie ma miejsca. Może dalej nic nie wie bo zmywa po Tobie i pranie robi?

Morfus wrócę do wczorajszych wypocin, dlaczego nie odniosłeś sie do żadnego z moich postów? Brak argumentow?

@Lottia nie erabor tylko moxi wkręcała wszystkim w łeb ze tak to z waszej strony wygląda. Czyli od dawna szczuła ludzi na ta sytuację. Dzięki za wyjaśnienie.

Dodam to co pisałem wcześniej, trzeba było kosiarze bez honoru i godności juz nie dogadywać sie z eraborem tylko walczyć na 4 fronty, dostalibyśmy po głowie i każdy odszedł by z opinia walczaka bo taka sobie wywalczyliśmy, a tak to smród za wami będzie się ciągnął jak za pacikiem i szacunek będziecie mieli tylko u takich batonów jakimi jesteście.

To ile płacisz za ciągle przypominanie o ich kosie?
Jestem niezwykle skuteczny he he

Do góry