Dyskusja o sytuacji na świecie 178

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.240
@Liptonek? następnym razem zostawię diodę pustą bo przecież wojska defensywne w sytuacji w której ubijają wam offy ze szlachtą są marnowane i prób przejęcia wioski nie powinno się w ten sposób udaremniać. Zacznę natomiast robić tak jak Ty, czyli trzymać zagrodę mobila pod randomowego offa który leciał sobie całą noc.

Odbiłeś wioskę po tym jak gracz odszedł od nas z plemienia i podał wam czasy, od razu pochwaliłeś się raportem i do mnie na pw, jak i później do innych graczy naszego plemienia.. ale jak następnego dnia w odwecie zabrałem Ci dwie to już cisza. Zamiast sobie podbudowywać wybujane ego, zacznij grać bo na ten moment nic szczególnego poza szczekaniem nie pokazałeś.

Liptonek?

Zwiadowca
Wynik reakcji
618
@Liptonek? następnym razem zostawię diodę pustą bo przecież wojska defensywne w sytuacji w której ubijają wam offy ze szlachtą są marnowane i prób przejęcia wioski nie powinno się w ten sposób udaremniać. Zacznę natomiast robić tak jak Ty, czyli trzymać zagrodę mobila pod randomowego offa który leciał sobie całą noc.

Odbiłeś wioskę po tym jak gracz odszedł od nas z plemienia i podał wam czasy, od razu pochwaliłeś się raportem i do mnie na pw, jak i później do innych graczy naszego plemienia.. ale jak następnego dnia w odwecie zabrałem Ci dwie to już cisza. Zamiast sobie podbudowywać wybujane ego, zacznij grać bo na ten moment nic szczególnego poza szczekaniem nie pokazałeś.

Rozumiem, że to jest Twoje wytłumaczenie na wycinanie defa współplemieńców na murze o wartości 0-8.

Spoko rozumiem, przecież to Wasz deff. Nie mój interes.

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.240
A co pieski pokazały poza tym że wódz chciał grać największą rolę na tym świecie? ;p

Ja się nie wypowiadam o sytuacji na świecie bo mnie nie interesuje, ja sobie tu klikam w wioski, luźno bo i tak nie miałem tu grać. Ja odnoszę się do gościa który co chwile chwali się pojedynczymi raportami, jakby tą diode odbili to owszem ten deff który tam padł poszedłby w piach.. ale wioska jest obroniona m.in ze względu na takie wstawki pod grube. Też nie uważam że plemię piesków coś tu szczególnego pokazuje, jak dla mnie to padaczka straszna ostatnie dwa dni, ale tak jest zawsze na etapie w którym zaczyna się jakaś wojna na froncie na którym wcześniej nie było przeciwnika i gracze typu "drewno, kłoda, warzywo, chwast" zaczynają odpadać.

@Liptonek? moje wytłumaczenie masz wyżej - wioska utrzymana. A to że trzeba było tak drastycznie bronić to już nie do mnie, ta wioska powinna być obstawiona jeszcze przed końcem bonusu nocnego wczoraj, nie była. Ja jestem odpowiedzialny za to żeby bronić swoich wiosek środkami które mam dostępne, był deff - leciały grube - broniłem. Co mogłem klinowałem i łącznie ubiłem wam wczoraj około 30 grubych, a podbiliście jedną wioskę i to z mojego zamieszania w etykietach.

Wrócimy do tej rozmowy za tydzień, dwa, trzy i zobaczymy czy jeszcze będzie z kim rozmawiać.

Araagorn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.928
No to mogę zbić pionę bo chwalenie się pojedynczymi wjazdami na Fo nigdy sie nie kalkulowało. Ostatecznie wygra jedna strona a rapki zaginą wraz z przegranym plemieniem.

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.240
No dokładnie, ja się tutaj o całym plemieniu nie wypowiadam bo wystartowałem z zaproszenia od brata.. nawet nie wiedziałem w jakim będę plemieniu, bo nawet nie miałem być w plemieniu - wiecie jak jest miała być jedna wioska rozwinięta, ale się trochę zagalopowałem.

DeletedUser208502

Guest
Wioski u mnie, deff poszedł w piach ale to z decyzji osób które zaplanowały mój przeskok do innego członu.. chociaż planowanie ciężko nazwać pw "zmieniasz człon" i wrzucenie wiosek na froncie do stałej obstawy która leci 24-48h i jeszcze nie doleciała. Pośmiać się można z tego że pustych wiosek nie potrafiliście przejąć przez cały dzień, a jedyna która wam wpadła to tylko dlatego że machnąłem się w pracy z jedną etykietą i cofka poszła na antyklina nie grubasa.

Ale jak chcesz raport to proszę:
VGAqM0z.png

Ty jakiś niedorozwinięty jesteś? Co to ma być? Rapek inwalida? Wbiłeś pełnym offem w pół zagrody defa i przylatujesz z tym na fo? A co to, śmietnik?

A za chwilę Cię wyjaśnili rapkami, dałeś wyrżnąć defa jak ostatnia kaleka. To już ja bym to lepiej ogarnął.

I jeszcze masz czelność wejść i pytać czy masz pokazać rapki na Tryby?
Albo masz coś z głową, albo wiesz, że się ośmieszyłeś i próbujesz tu z wszystkich zrobić wariatów.
Gdyby Pacik rzeczywiście rozbierał graczy z powodu warzywienia a nie własnej łapczywości, to jutro na Twoje wiochy puściliby karety.
Daj żyć.

Nie chciałem być złośliwy i nieuprzejmy, ale jak zobaczyłem z jakiego plemienia jesteś, porzuciłem skrupuły.

Pomyśl sobie, ile masz % szans na blaszkę jeżeli Pacik tak wszystkich będzie rozbierał - wyjątkowe grono z blaszką ♥️

Wy w tych pieskach, to wszyscy fiksum dyrdum macie? Ty z kolei jesteś tak arogancki i zarozumiały, że jedyne lekarstwo dla Ciebie, to szpadlem bez łeb. Może zmądrzejesz.
Kulawe argumenty, kulawy login, kulawe plemię. Czy może być gorzej?

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.240
Jak zaczniesz czytać forum ze zrozumiem, a nie tylko wybiórczo to może dojdziesz do tego czemu, czy może po co znalazł się tam ten raport.. wystarczy zobaczyć posta wyżej. Tak samo oceniając to "pokaleczone" wyrżnięcie deff'a po raportach nie znając sytuacji jest komiczne tylko czego się spodziewać po clownie z FO.

Tym bardziej że wypowiadasz się z uwagi na plemię, a nie gracza to szkoda klawiatury i moich palców żeby wdawać się z Toba w konwersacje, aż tak nisko się nie schylę.

DeletedUser208502

Guest
No dokładnie, ja się tutaj o całym plemieniu nie wypowiadam bo wystartowałem z zaproszenia od brata.. nawet nie wiedziałem w jakim będę plemieniu, bo nawet nie miałem być w plemieniu - wiecie jak jest miała być jedna wioska rozwinięta, ale się trochę zagalopowałem.

Od brata, a brat za robotą lata.
Ty już lepiej brata nie słuchaj, bo żeś z zaproszenia skorzystał i teraz drą z Ciebie łacha.

Jak miało być? Wymyśliłeś sobie bajerę, że miała być jedna wioska, gram dla fanu, luz, ale jakimś cudem udało Ci się zdobyć więcej i teraz przylatujesz z debilnymi rapkami.

Jak zaczniesz czytać forum ze zrozumiem, a nie tylko wybiórczo to może dojdziesz do tego czemu, czy może po co znalazł się tam ten raport.. wystarczy zobaczyć posta wyżej. Tak samo oceniając to "pokaleczone" wyrżnięcie deff'a po raportach nie znając sytuacji jest komiczne tylko czego się spodziewać po clownie z FO.

Tym bardziej że wypowiadasz się z uwagi na plemię, a nie gracza to szkoda klawiatury i moich palców żeby wdawać się z Toba w konwersacje, aż tak nisko się nie schylę.

Popatrzyłem na post wyżej. Potwierdzam po raz kolejny, nic się nie zmieniło, nadal Twój rapek jest tak samo głupi.

Szkoda palców? A to masz pozłacane? A może zwracać się do jaśnie pana 'ekscelencjo'? Nie ma problemu.

A co pieski pokazały poza tym że wódz chciał grać największą rolę na tym świecie? ;p

O i teraz brawo dla Ciebie. Mądre. Przyjacielu

Biada Ci Paciku nieudaczniku, który dla jednej wioski, potrafisz odrzeć się z honoru i szacunku!
Pamiętaliśmy, pamiętamy i pamiętać będziemy. Do piekła!

Araagorn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.928
Popatrzyłem na post wyżej. Potwierdzam po raz kolejny, nic się nie zmieniło, nadal Twój rapek jest tak samo głupi.

Szkoda palców? A to masz pozłacane? A może zwracać się do jaśnie pana 'ekscelencjo'? Nie ma problemu.
czyj rapek na fo nie jest głupi? Ostatecznie liczy się kto wygrał świat i w jaki sposob.
Mi na starcie świata ubito grubasa i czy jakoś to przeżywam?
Fo jak Fo ale brakuje tu więcej luzu bo spinanie się o większe sprawy dopiero przed nami

DeletedUser208502

Guest
czyj rapek na fo nie jest głupi? Ostatecznie liczy się kto wygrał świat i w jaki sposob.
Mi na starcie świata ubito grubasa i czy jakoś to przeżywam?
Fo jak Fo ale brakuje tu więcej luzu bo spinanie się o większe sprawy dopiero przed nami

Zgadzam się. Rapki w większości idiotyczne, ale nie róbmy bekowiska. Zagroda offa, na pół zagrody deffa i co to ma być?

Araagorn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.928
Zgadzam się. Rapki w większości idiotyczne, ale nie róbmy bekowiska. Zagroda offa, na pół zagrody deffa i co to ma być?
No ale to zawsze tak się zdarza xD nie żebym bronił czyjeś plemieę ale z biegiem czasu przy wiekszych frontach to bedzie norma. Rapki na fo nic nie dają, Staty wyznacznik jak sobie ekipy radzą. A i ostatecznie staty nic Ci nie dadzą bo ekipa potrafi zmienic dyplo i wychodzi na plus.

DeletedUser208502

Guest
No ale to zawsze tak się zdarza xD nie żebym bronił czyjeś plemieę ale z biegiem czasu przy wiekszych frontach to bedzie norma. Rapki na fo nic nie dają, Staty wyznacznik jak sobie ekipy radzą. A i ostatecznie staty nic Ci nie dadzą bo ekipa potrafi zmienic dyplo i wychodzi na plus.

Ty nawet mądry człowiek jesteś. Aż głupio mi, że ostatnio się do Ciebie o coś przyczepiłem. Czasem napiszesz głupotę, ale zdarza się. Jedynie ja się ustrzegam takich błędów, mogę Ci dać kilka porad z konsekwencji.

Wynik reakcji
317
Dla mnie to menda i pospolity kosiarz. Tylko normalnych graczy szkoda, natomiast jak przyjdzie czas myślę, że podejmą mądrą decyzję.
Czy tylko dla mnie ciptonek wypowiadający się na temat kos brzmi jak największy hipokryta świata? Bo niezła beka typ co kosowal własne plemiona nawet jako założyciel wmawia drugiemu, że jest kosiarz Xdd.
Zatrzymajcie tą karuzele śmiechu bo tryby zaczynają się łamać.

Araagorn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.928
Ty nawet mądry człowiek jesteś. Aż głupio mi, że ostatnio się do Ciebie o coś przyczepiłem. Czasem napiszesz głupotę, ale zdarza się. Jedynie ja się ustrzegam takich błędów, mogę Ci dać kilka porad z konsekwencji.
nie czuję potrzeby żeby ktoś mi doradzał z prowadzenia się na FO. Mądrości na FO można przelewać z rozegrywanych światów. Jak kto je rozgrywa to już nie moja bajka bo ostatecznie każdy odpowie za swoje ruchy na plus czy minus. Osobiście wolę Fo kiedy wbijamy w moment najlepszych rozgrywek. Tutaj można się śmiać z piesków etc ale na koniec zostaną max 4 ekipy które rozegrają to miedzy sobą. Jedno jest pewne że nie będzie wśród nich piesków.,

DeletedUser208502

Guest
nie czuję potrzeby żeby ktoś mi doradzał z prowadzenia się na FO. Mądrości na FO można przelewać z rozegrywanych światów. Jak kto je rozgrywa to już nie moja bajka bo ostatecznie każdy odpowie za swoje ruchy na plus czy minus. Osobiście wolę Fo kiedy wbijamy w moment najlepszych rozgrywek. Tutaj można się śmiać z piesków etc ale na koniec zostaną max 4 ekipy które rozegrają to miedzy sobą. Jedno jest pewne że nie będzie wśród nich piesków.,

I pewne jest również to, że Pacik nadal będzie nieudacznikiem. Amen

Liptonek?

Zwiadowca
Wynik reakcji
618
Czy tylko dla mnie ciptonek wypowiadający się na temat kos brzmi jak największy hipokryta świata? Bo niezła beka typ co kosowal własne plemiona nawet jako założyciel wmawia drugiemu, że jest kosiarz Xdd.
Zatrzymajcie tą karuzele śmiechu bo tryby zaczynają się łamać.
Ahh, wybacz. Nie doczytałem do końca. Tak myślałem, że masz na myśli pacika. Opis w pełni się zgadza.

Do góry