Dyskusja o sytuacji na świecie 178

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.240
@Liptonek? bo zaraz ja wrzucę co wczoraj zrobiłem z Wami :x

I co ty mówisz o jakichś przewagach.. jak to świat na którym złamanego pika nie możesz dostać z innego członu. W samych graczach jest to 142 psów do 117 trybów, do tego matematycznie uwzględnić podział na dwa fronty to już przewaga hipotetycznie jest po waszej stronie, także co to w ogóle za odniesienia. Prawda jest taka że ta wojna jak do tej pory to jedna wielka padaka w wykonaniu obu plemion. Wczoraj miałem ochotę kasację kliknąć jak widziałem co się dzieje i jak zadziałał zarząd psiej budy, ale później zobaczyłem jaką macie koordynację w atakach na gracza któremu cofnięto całe wsparcie to mi żal było.

Ostatnia edycja:

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.240
mozesz rapki pokazac jak ci pada zagroda mobila na zerowym murku to sie posmiejemy razem

Wioski u mnie, deff poszedł w piach ale to z decyzji osób które zaplanowały mój przeskok do innego członu.. chociaż planowanie ciężko nazwać pw "zmieniasz człon" i wrzucenie wiosek na froncie do stałej obstawy która leci 24-48h i jeszcze nie doleciała. Pośmiać się można z tego że pustych wiosek nie potrafiliście przejąć przez cały dzień, a jedyna która wam wpadła to tylko dlatego że machnąłem się w pracy z jedną etykietą i cofka poszła na antyklina nie grubasa.

Ale jak chcesz raport to proszę:
VGAqM0z.png

Wynik reakcji
317
Hehe wiecie co jest zabawne 2 dni ponad inby jakie to tryby są mocne a nagle się okazuję 3ciego dnia, że tryby pękają w tej karuzeli śmiechu.

Liptonek?

Zwiadowca
Wynik reakcji
618
Wioski u mnie, deff poszedł w piach ale to z decyzji osób które zaplanowały mój przeskok do innego członu.. chociaż planowanie ciężko nazwać pw "zmieniasz człon" i wrzucenie wiosek na froncie do stałej obstawy która leci 24-48h i jeszcze nie doleciała. Pośmiać się można z tego że pustych wiosek nie potrafiliście przejąć przez cały dzień, a jedyna która wam wpadła to tylko dlatego że machnąłem się w pracy z jedną etykietą i cofka poszła na antyklina nie grubasa.

Ale jak chcesz raport to proszę:
VGAqM0z.png
Chłopie. Dałeś wczoraj wyrżnąć pół mobila swojego członu.

Wysyłasz raport, że ubiłeś to co uzbierało się u mnie na paczkach. Suma sumarum powinienem to odesłać ale nie było mnie na koncie.

Chociaż w przeciwieństwie do Ciebie nie był to 0 mur. Ty zamordowałeś swoje plemię i te RA-RO 1:1 zostało nabite między innymi na Tobie.

Wynik reakcji
12
A tak z ciekawości się zapytam bo tego nie potrafię zrozumieć. NAPRAWDĘ nie potrafię. Co ma taki @PacikW, z tego, że np. wygra świat skoro sam rozbiera podstępem swoich kolegów? Jaka to jest satysfakcja z gry?

Mi by było wstyd nosić taką blachę. To by była blacha wstydu. Dziwię się, że tacy ludzie istnieją, grają i mają duże grono swoich zwolenników - w tym np. Mirka Handlarza (spoko ziomek, ale dał się zmanipulować).

Double Trouble

Łucznik
Wynik reakcji
130
A tak z ciekawości się zapytam bo tego nie potrafię zrozumieć. NAPRAWDĘ nie potrafię. Co ma taki @PacikW, z tego, że np. wygra świat skoro sam rozbiera podstępem swoich kolegów? Jaka to jest satysfakcja z gry?

Mi by było wstyd nosić taką blachę. To by była blacha wstydu. Dziwię się, że tacy ludzie istnieją, grają i mają duże grono swoich zwolenników - w tym np. Mirka Handlarza (spoko ziomek, ale dał się zmanipulować).
Pomyśl sobie, ile masz % szans na blaszkę jeżeli Pacik tak wszystkich będzie rozbierał - wyjątkowe grono z blaszką ♥️

Do góry