Dyskusja o sytuacji na świecie 178

Morfus

Topornik
Wynik reakcji
256
ale się dzieciaczki z mikroskopijnymi mózgami zdenerwowały, że ktoś zrobił sobie plemię o nazwie NTL.
jeszcze gdyby 'prawdziwe' ( <lol> ) NTL cokolwiek sobą reprezentowało, to zrozumiałbym frustrację xD
 

Emixx

SŁODZIAK ♥
Wynik reakcji
2.828
Czyli wychodzi na to, że markopolo (celowo z małej litery), po raz kolejny udowadnia że nie ma honoru. markopolo (celowo z małej litery) po porażce na świecie 170 przy przewadze 70:30 zawinal manatki i wyjechal ogladać śnieg. markopolo (celowo z małej litery) jeżeli masz pracę na pługu, to wystarczy ogarnąć zastępstwo. markopolo (celowo z małej litery) aktualnie przypomina mi tego papieża (celowo z małej litery), który razem z markopolo (celowo z małej litery) mają wspólne cechy i reprezentuja swiat biedoty umyslowej. niepozdrawiam markopolo (celowo z małej litery)
 

Emixx

SŁODZIAK ♥
Wynik reakcji
2.828
troche mi szkoda dobrych chłopaków, którzy wystartowali na świecie 178 i będa musieli się ugiąć pod POTĘŻNĄ siłą plemienia TL, które reprezentuje niesamowitych graczy, magazynierów, korposzczurów i złodziejów. AVE TL
 

Łysy WaRninG ?

Miecznik
Wynik reakcji
99
Nie, nie jesteś, i nie wprowadzaj ludzi w błąd. I uprzejmie proszę, byś zmienił nazwę plemienia, bo dość mam już wiadomości z zapytaniami "co się odpierdala" :)
Doonek, odchodząc swego czasu z Będzie i bijąc się z takimi plemieniami jak KOŃ itp, stworzyliśmy plemię o nazwie NTL. Ja wymyśliłem nazwę ty natomiast stworzyłeś mega godło którego do dzisiaj nie mogę znaleźć. Niestety po świecie 75 kontakt jako tako się urwał. Smutno mi, że przywłaszczasz sobie w 100% nazwę bo wiesz jak było ale kogoś możesz okłamać, siebie nie.

A co do świata to na tamte czasy ekipę mieliśmy konkretną. Sporo nicków do tej pory gra.
 

Emixx

SŁODZIAK ♥
Wynik reakcji
2.828
Nie rozumiem jak mozna sie klocic o nazwe plemienia, godla, loga itp
Ja to bym sobie teraz stworzyl plemie "Latajace Taczki" i by bylo mega

moze nawet mavelin na nich siedziec, whatever
 
Do góry