Dyskusja o sytuacji na świecie 177

Santa aka Dziadzia

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
551
To ty kolego chyba nie umiesz interpretować postów. Kogo obchodzi ranking najszybszych klepaczy barbarek? Chyba FOnt umiera skoro bijecie sobie konia do ilości punktów xd

Wracaj wysyłać z tadkiem surowce do uniwersytetu
Font umiera przez takie jazgotanie jak twoje wiec żegnam :) nawet poziomu nie umiesz jakiegoś reprezentować sobą

Micha$o

Zwiadowca
Wynik reakcji
586
Okej to ja lubię, możliwość zmiażdżenia cię kolejny raz swoją masa :)

Zacznijmy od początku:
W którym miejscu KND wygrywa z PSS, chyba tylko w konkursie kto dłużej utrzymać się zanim PSS go jebnie. Są mniejsi, mniej zorganizowani, posiadają 4 3 krotnie mniej wiosek, nie będą w stanie nas zatrzymać.
Mam nadzieję że nawet taki odklejeniec to zrozumie xd (wątpliwa sprawa)

kolejny punkt:
"Ojejku niszczę wizerunek coso, czy cię boli że się z was śmieje bla bla bla"

Z racji że lejesz znowu wodę, mogę cos odpisać.
Niszczysz wizerunek Coso nie tylko na Fo, wewnętrznie też masz większość wrogów, to jak się wypowiadasz o własnych ludziach przytoczę " 50% nawet nie uważam za moich", to jak każdy ciśnie z was bekę na Fo, grze i odliczanka jest nawet kiedy spadniesz z taboreta.

Kolejny temat:
Uważasz że PSS obawia się Wielkiego Coso i zlepka KND które próbujesz wchłonąć?

Nic bardziej mylnego, najwidoczniej jesteś jedynym od was który najmniej spodziewa się tego co będzie, nie żebyśmy walczyli na 3 fronty od dłuższego czasu i na każdym przegrywają na nas (prócz stabilizacji po pozostałościach Masy) mimo wszystko jesteśmy na plus co widać, słychać i czuć.

Kolejne miałem nie komentować, ale w sumie czemu nie

"Kreon nie jest moim panem jak ty keddy"
Zejdź na ziemię, jestem człowiekiem który gra pod Kedda choć ja go nazywam Shenzi, nie musi to nikomu pasować natomiast wolę rządy człowieka rozumnego z którym coś idzie załatwić, niż małpę której dasz banana jak tobie Michaso i zamknij dupę.

"Zabawne że raz was rozjebalismy i zrobimy to ponownie" - Super że masz tak daleko sięgające marzenia, nie odbiorę dziecku marzen. Ale lepiej zapoznaj się z sytuacją jaka panuje na naszym froncie, waszym z Gs i ogólnymi statystykami, bo nie chce nic mówić my mrozac front nadal jebiemy twoje plemię Michaś.

Takze nie będę się tu rozwodził już bardziej nad tobą klaunie świata 177, ale zejdź na ziemię, zjedz Snickersa bo Gwiazdorzysz i przestań męczyć ludzi swoją obecnością, dzięki!
Zacznijmy od początku, klaskają ci tylko twoi co już jest dość zabawne.

Gdzie napisałem kiedykolwiek że chce wchłaniać knd xd? Wróżka ci powiedziała na ostatnim widzeniu?
W piątek knd wchodziło w was przejęli 17 wsi wy dzień później tylko 12 mając dużo większą przewagę, ale wygrywacie ok.

Wiesz możesz mi mówić że się nie boicie ze wielkie pss sobie poradzi, ale nie widzę sensu pisania kolejny raz że tak nie będzie bo i tak tego nie zrozumiesz, za głupi jesteś poczekamy miesiąc i zobaczymy jak sobie poradzicie walcząc na 3 fronty.

E banany dobre ogólnie są jadłem wczoraj takie świeże zielone polecam, ale zapłacić musiałem nie rzucili mi :(

Mrozicie fornt tak, że od 2 tygodni słupki w wojnie świeca się u nas tylko na zielono?

Wiem jakie są nastroje na froncie z pss jak i GS. Jako iż GS jest w Sojusz z virudami niestety boją się ich dodać do wojny bo staty im popsują, ale wczoraj i dziś stracili 30 wsi jedyne wsi jakie padły na rzecz GS to wsie na akcji na wyspę diod, która była nie do utrzymania z naszym rozciągnięciem Lini frontu i gracze którzy tam byli wiedzieli o tym ci co chcieli dostali wioski głębiej i się zdążyli już po tym odbudować.

Z tego co pamiętam jeszcze jest wolność słowa, wiec musisz się przyzwyczaić do mojej osoby

Micha$o

Zwiadowca
Wynik reakcji
586
@Micha$o dziś straciliśmy diody nie do utrzymania, a wczoraj nas zjedli skosowani koledzy bo jesteśmy chujowi. Może trzymaj się jednej wersji, a nie zmieniasz narrację w zależności z kim rozmawiasz farmazonie
Były do stracenia, ale dało się z tego wyciągnąć więcej, np. Z twojego konta a wygląda to jakbyś rzucił kontem i się w ogóle nie bronił :)

japacz

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
933
Śmiesznie się czyta od ciebie o wyciaganiu więcej jak dzień przed akcją zamiast szukać defa w przeglądach to linczujesz się caly dzień na FO pisząc o naszym potencjale, a sam nawet pika mobila nie wysłałeś. Już ci pisałem, że sfuzjowac kilka plemion to każdy potrafi i nie jest to żadne osiągnięcie. Może jakbyś miał więcej szacunku dla swoich graczy to byś już coś ugrał w tej grze zbuntowany nastolatku, a nie płakał że cię każdy skosowalScreenshot_20220713-011549~2.png

RobertoMancini

Łucznik
Wynik reakcji
221
kurwa stary, przepraszam ;x
zasłużyłem na publiczny lincz tak szczerze :/

za dużo z optimumem się opisałem i mi się trochę odkleiło zanim to spostrzegłem :/
zachowałeś się jak paruwa i masz za długi jezyk, współplemieńcy powinni uważać żebyś z zazdrości nie zgłaszał ich o skrypty, bo maja więcej wiosek. :)

Wynik reakcji
69
Zacznijmy od początku, klaskają ci tylko twoi co już jest dość zabawne.

Gdzie napisałem kiedykolwiek że chce wchłaniać knd xd? Wróżka ci powiedziała na ostatnim widzeniu?
W piątek knd wchodziło w was przejęli 17 wsi wy dzień później tylko 12 mając dużo większą przewagę, ale wygrywacie ok.

Wiesz możesz mi mówić że się nie boicie ze wielkie pss sobie poradzi, ale nie widzę sensu pisania kolejny raz że tak nie będzie bo i tak tego nie zrozumiesz, za głupi jesteś poczekamy miesiąc i zobaczymy jak sobie poradzicie walcząc na 3 fronty.

E banany dobre ogólnie są jadłem wczoraj takie świeże zielone polecam, ale zapłacić musiałem nie rzucili mi :(

Mrozicie fornt tak, że od 2 tygodni słupki w wojnie świeca się u nas tylko na zielono?

Wiem jakie są nastroje na froncie z pss jak i GS. Jako iż GS jest w Sojusz z virudami niestety boją się ich dodać do wojny bo staty im popsują, ale wczoraj i dziś stracili 30 wsi jedyne wsi jakie padły na rzecz GS to wsie na akcji na wyspę diod, która była nie do utrzymania z naszym rozciągnięciem Lini frontu i gracze którzy tam byli wiedzieli o tym ci co chcieli dostali wioski głębiej i się zdążyli już po tym odbudować.

Z tego co pamiętam jeszcze jest wolność słowa, wiec musisz się przyzwyczaić do mojej osoby
To świetne 17 wiosek dla KND, a jeszcze 12 podobno z nawrotki
Odpisze ci tylko na to, bo lejesz wodę i nie jesteś wart większej odpowiedzi farmazoniarzu.

Wojna wypowiedziana przed naszym uderzeniem, aktualnie po kontrze od knd

Masz dwa zdjęcia, zwal sobie a ja popatrzę jak załamałem właśnie twoja narrację ;)

Nie dość że klaun,to jeszcze farmazon zamknij już dupę, zjedz Snickersa.

Załączniki

• Screenshot_2022-07-14-13-37-36-357_air.com.innogames.staemme.jpg
    Screenshot_2022-07-14-13-37-36-357_air.com.innogames.staemme.jpg
    516 KB · Wyświetlenia: 38
  • Screenshot_2022-07-14-13-37-42-394_air.com.innogames.staemme.jpg
    Screenshot_2022-07-14-13-37-42-394_air.com.innogames.staemme.jpg
    688,3 KB · Wyświetlenia: 38

japacz

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
933
Były do stracenia, ale dało się z tego wyciągnąć więcej, np. Z twojego konta
Tak wrócę jeszcze do wyciągania więcej z konta xDDDDDDDD

@Micha$o
RA #522 84.544
RW #1519 5.581

Grabieżca (Brąz - Poziom 2)
Splądruj surowce z innych wiosek 100 razy.

Rabuś (Brąz - Poziom 2)
Zrabuj łącznie 10.000 surowców

Jak ty selekcję przeszedłeś?

Ostatnia edycja:

Micha$o

Zwiadowca
Wynik reakcji
586
Śmiesznie się czyta od ciebie o wyciaganiu więcej jak dzień przed akcją zamiast szukać defa w przeglądach to linczujesz się caly dzień na FO pisząc o naszym potencjale, a sam nawet pika mobila nie wysłałeś. Już ci pisałem, że sfuzjowac kilka plemion to każdy potrafi i nie jest to żadne osiągnięcie. Może jakbyś miał więcej szacunku dla swoich graczy to byś już coś ugrał w tej grze zbuntowany nastolatku, a nie płakał że cię każdy skosowalView attachment 39118
Ale ja nie płacze ze ktoś wbił kosę tylko dla mnie jest dnem społecznym i nie mam zamiaru z nim grać a dlaczego nie mam o tym napisać gdzieś że ktoś jest szmatą i się sprzedał.

Bo nie zdążyłem po drugie z wiosek deff owych wszystko co mam jest na stalksch może?

Loda dalej nie ma więc stałe też nie będzie :)

Micha$o

Zwiadowca
Wynik reakcji
586
To świetne 17 wiosek dla KND, a jeszcze 12 podobno z nawrotki
Odpisze ci tylko na to, bo lejesz wodę i nie jesteś wart większej odpowiedzi farmazoniarzu.

Wojna wypowiedziana przed naszym uderzeniem, aktualnie po kontrze od knd

Masz dwa zdjęcia, zwal sobie a ja popatrzę jak załamałem właśnie twoja narrację ;)

Nie dość że klaun,to jeszcze farmazon zamknij już dupę, zjedz Snickersa.
To są informacje od Knd jakie dostałem 17 na akcji wliczając peycho a 12 nie na nawrotce tylko ze 12 wy im przejęliście. I wojnę wypowiedzieliście też po ich akcji co jest dość zabawne taki płacz o statystyki

Micha$o

Zwiadowca
Wynik reakcji
586
Tak wrócę jeszcze do wyciągania więcej z konta xDDDDDDDD

@Micha$o
RA #522 84.544
RW #1519 5.581

Grabieżca (Brąz - Poziom 2)
Splądruj surowce z innych wiosek 100 razy.

Rabuś (Brąz - Poziom 2)
Zrabuj łącznie 10.000 surowców

Jak ty selekcję przeszedłeś?
Offy druga akcje z rzędu wracają mi puste to ciężko nabić Ra z wioskę deffowych których mam aż 4 cały deff stoi na stalksch ale w 20? 30? Wioskach i jak wchodzi jakiś off to nabijam 50 rw xd

Co do rabusia to nie fsrmilrm od początku i tego nie ukrywałem nigdy do początku wakacji jakieś 2 tyg przed moim wyjazdem cały czas u utrzymywałem się w topce zbieraka misiaki mój kochany uwu

Do góry