Dyskusja o sytuacji na świecie 177

Saiqa

Miecznik
Wynik reakcji
131
nie trudź się

sam wrzucę.
1657737524516.png
Chyba że miałem wstawić ranking odklejeńców, tam faktycznie Michaso by przodował, ale nie umiem takiego znaleźć :/

NajnTe

Miecznik
Wynik reakcji
72
Zabawne ze to plemię z clownem na czele wygrywa z wami w wojnie
W którym miejscu wygrywacie? Sucho statystycznie przegrywacie... gdzie nie będę zaznaczać ze te wiochy co przejmujecie prócz paru sztuk to były dosłownie "diody" beż obstaw w środku waszego plemienia, zdobądź chociaż jedna wioskę frontowa na k64 wtedy zacznij wgl prowadzić rozmowy o jakimś sukcesie, no i 3 raz się powtórzę od 2 tyg praktycznie macie spokój od nas bo i tak nic się nie dzieje z waszej strony. Ale spokojnie wielki wodzu jeśli w ciągu 2 tyg plemię Cie nie odjebie może będziesz miał okazję się wykazać

Kreonomaxx

MLECZNY GOLEM
Wynik reakcji
5.963
Także, zabieraj manatki i nie wracaj, dziwi mnie fakt że Kreon ci nadal pozwala wychodzić z budy i bazgrać na FO.
Więcej patoli na tym FO jest, akurat michaso to najmniejszy problem XD

Tak próbując patrzeć obiektywnie na znaczenie plemion na świecie
1. PEKA
2.PSS
3.GS
4.D
5. PSYCHO
6. KND
7. Nic
8. Nic
9. Nic
10. COSO
W michasa się bawisz?
Bo hipokryzją trochę zaleciało xd

Micha$o

Zwiadowca
Wynik reakcji
589
Tak czytam te odklejki, i to w sumie smutne.. Michaso moze wezmiesz swojego pluszaka i juz rzucisz kontem? Przestań chłopie robić sobie wstyd, my mrożąc front z wami (przepraszam TAK NAPRAWDĘ OLEWAJĄC) go totalnie, jesteśmy sporo wiosek na +

Pozatym dajesz wizerunek całego Coso pod duży znak zapytania, bo nadal dziwi mnie że ktoś tak mocno odklejony od rzeczywistości piastuje tam stołek wodza.

Gdyby w każdym plemieniu był taki wódz, to dawno byłby Chaos (hehe chaos, wiecie do kogo pije) Czesława wróć...

Także, zabieraj manatki i nie wracaj, dziwi mnie fakt że Kreon ci nadal pozwala wychodzić z budy i bazgrać na FO.
A zwłaszcza w jakim stosunku odnosisz się do własnych sojuszników z Peki xDDD to jest jedno wielkie nieporozumienie.

Dodam też że pisanie słów typu "Nie uważam, że jesteśmy najlepsi pisałem że mamy największy potencjał i to nie raz bo to prawda" jest żałosne, wiesz jaki masz największy potencjał? JAK K* nikt inny, od 10 światów przebijasz nawet Toshake rina

Największy potencjał jest na rozebranie cię przez własnych graczy z Coso bo jesteś odklejeńcem gorszym od Toshaki xd
Na rzecz knd które z wami wygrywa, logiczna sprawa, to chyba o was źle świadczy że olewacie graczy, zresztą chyba wasi głowni frontoecy teraz się o to obrazili ;dezmow?

Ojejku niszczę wizerunek COSO na fo co my teraz zrobimy. Boli Cię to, że się z was śmieje czy może to, że uważam że mamy większe szanse na wina niż wy?

Hmm patrząc na to w jakim miejscu jest teraz COSO to nie wiem czy taki chaos u nas jest, zobaczymy jaki będzie u was jak przyjdzie czas obrony akcji na 2 fronty.

A co ma Kreon do mnie xd? Nie jest moim Panem jak ty keddy misiu

Zabawne, że raz już was rozjebalismy i zrobimy to drugi raz.

nie trudź się

sam wrzucę.
View attachment 39092
Chyba że miałem wstawić ranking odklejeńców, tam faktycznie Michaso by przodował, ale nie umiem takiego znaleźć :/
Czyli szczyscisz się tym, że wydaliście najwięcej ppkow na tym świecie i nie potraficie ogarnąć nawet swojego podwórka tak?
W którym miejscu wygrywacie? Sucho statystycznie przegrywacie... gdzie nie będę zaznaczać ze te wiochy co przejmujecie prócz paru sztuk to były dosłownie "diody" beż obstaw w środku waszego plemienia, zdobądź chociaż jedna wioskę frontowa na k64 wtedy zacznij wgl prowadzić rozmowy o jakimś sukcesie, no i 3 raz się powtórzę od 2 tyg praktycznie macie spokój od nas bo i tak nic się nie dzieje z waszej strony. Ale spokojnie wielki wodzu jeśli w ciągu 2 tyg plemię Cie nie odjebie może będziesz miał okazję się wykazać
Mialme na myslisci statystyki wojny pomiędzy coso a wami po wstąpieniu kwa do nas i od tego momentu tak wygrywamy.
Tak próbując patrzeć obiektywnie na znaczenie plemion na świecie
1. PEKA
2.PSS
3.GS
4.D
5. PSYCHO
6. KND
7. Nic
8. Nic
9. Nic
10. COSO
Boli cie wielkie COSO. No cóż nie ma sensu żebym tu ci wypisywał rankingi kto moim zdaniem jest top 1 2 czy 3 zobaczymy kto zostanie na tym świecie po wakacjach, pierwszy poważny sprawdzian was czeka z braku frontu pojawiły wam się 3, praktycznie bez obrzeży ciekawi mnie jak tu się potoczy sytuacja.
Ranking Wojny tak się przyglądam to na 5 członów COSO to tylko 1 człon jest na + a 4 człony na - więc chciałbym się zapytać jak ? jak ?

View attachment 39095
XD, nie wypowiedzieliśmy wojny tajfinom, virusom i Pz żeby nie nabijać pustych statystyk gdzie prsejelismy ponad 200 wsi, ale ok wpisz sobie w CV ze ranking wojen masz wysoki.

Ktoś tam jeszcze pisał, żebym przyszedł na front no niestety muszę was zmartwić, będziecie musieli na to wielkie wydarzenie poczekać jeszcze 1.5 miesiąca

Saiqa

Miecznik
Wynik reakcji
131
skubany Optimum
a nie to Michaso, zapomniłem se :x
Widzisz, my wydajemy pp a tobie się wydaje że jesteś kimś ważnym

Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
88
Na rzecz knd które z wami wygrywa, logiczna sprawa, to chyba o was źle świadczy że olewacie graczy, zresztą chyba wasi głowni frontoecy teraz się o to obrazili ;dezmow?

Ojejku niszczę wizerunek COSO na fo co my teraz zrobimy. Boli Cię to, że się z was śmieje czy może to, że uważam że mamy większe szanse na wina niż wy?

Hmm patrząc na to w jakim miejscu jest teraz COSO to nie wiem czy taki chaos u nas jest, zobaczymy jaki będzie u was jak przyjdzie czas obrony akcji na 2 fronty.

A co ma Kreon do mnie xd? Nie jest moim Panem jak ty keddy misiu

Zabawne, że raz już was rozjebalismy i zrobimy to drugi raz.

Czyli szczyscisz się tym, że wydaliście najwięcej ppkow na tym świecie i nie potraficie ogarnąć nawet swojego podwórka tak?

Mialme na myslisci statystyki wojny pomiędzy coso a wami po wstąpieniu kwa do nas i od tego momentu tak wygrywamy.

Boli cie wielkie COSO. No cóż nie ma sensu żebym tu ci wypisywał rankingi kto moim zdaniem jest top 1 2 czy 3 zobaczymy kto zostanie na tym świecie po wakacjach, pierwszy poważny sprawdzian was czeka z braku frontu pojawiły wam się 3, praktycznie bez obrzeży ciekawi mnie jak tu się potoczy sytuacja.

XD, nie wypowiedzieliśmy wojny tajfinom, virusom i Pz żeby nie nabijać pustych statystyk gdzie prsejelismy ponad 200 wsi, ale ok wpisz sobie w CV ze ranking wojen masz wysoki.

Ktoś tam jeszcze pisał, żebym przyszedł na front no niestety muszę was zmartwić, będziecie musieli na to wielkie wydarzenie poczekać jeszcze 1.5 miesiąca
Okej to ja lubię, możliwość zmiażdżenia cię kolejny raz swoją masa :)

Zacznijmy od początku:
W którym miejscu KND wygrywa z PSS, chyba tylko w konkursie kto dłużej utrzymać się zanim PSS go jebnie. Są mniejsi, mniej zorganizowani, posiadają 4 3 krotnie mniej wiosek, nie będą w stanie nas zatrzymać.
Mam nadzieję że nawet taki odklejeniec to zrozumie xd (wątpliwa sprawa)

kolejny punkt:
"Ojejku niszczę wizerunek coso, czy cię boli że się z was śmieje bla bla bla"

Z racji że lejesz znowu wodę, mogę cos odpisać.
Niszczysz wizerunek Coso nie tylko na Fo, wewnętrznie też masz większość wrogów, to jak się wypowiadasz o własnych ludziach przytoczę " 50% nawet nie uważam za moich", to jak każdy ciśnie z was bekę na Fo, grze i odliczanka jest nawet kiedy spadniesz z taboreta.

Kolejny temat:
Uważasz że PSS obawia się Wielkiego Coso i zlepka KND które próbujesz wchłonąć?

Nic bardziej mylnego, najwidoczniej jesteś jedynym od was który najmniej spodziewa się tego co będzie, nie żebyśmy walczyli na 3 fronty od dłuższego czasu i na każdym przegrywają na nas (prócz stabilizacji po pozostałościach Masy) mimo wszystko jesteśmy na plus co widać, słychać i czuć.

Kolejne miałem nie komentować, ale w sumie czemu nie

"Kreon nie jest moim panem jak ty keddy"
Zejdź na ziemię, jestem człowiekiem który gra pod Kedda choć ja go nazywam Shenzi, nie musi to nikomu pasować natomiast wolę rządy człowieka rozumnego z którym coś idzie załatwić, niż małpę której dasz banana jak tobie Michaso i zamknij dupę.

"Zabawne że raz was rozjebalismy i zrobimy to ponownie" - Super że masz tak daleko sięgające marzenia, nie odbiorę dziecku marzen. Ale lepiej zapoznaj się z sytuacją jaka panuje na naszym froncie, waszym z Gs i ogólnymi statystykami, bo nie chce nic mówić my mrozac front nadal jebiemy twoje plemię Michaś.

Takze nie będę się tu rozwodził już bardziej nad tobą klaunie świata 177, ale zejdź na ziemię, zjedz Snickersa bo Gwiazdorzysz i przestań męczyć ludzi swoją obecnością, dzięki!

japacz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.017
Kolego sprawdź sobie ranking i będziesz miał wszystko czarno na białym , chyba że nie umiesz odczytywać rankingu to mogę ci screeny wrzucić tu :)
To ty kolego chyba nie umiesz interpretować postów. Kogo obchodzi ranking najszybszych klepaczy barbarek? Chyba FOnt umiera skoro bijecie sobie konia do ilości punktów xd

Wracaj wysyłać z tadkiem surowce do uniwersytetu

Do góry