Dyskusja o sytuacji na świecie 177

Kreonomaxx

MLECZNY GOLEM
Wynik reakcji
5.951
Tak tylko to tu zostawię :rolleyes:

.
No i co?

Kwa to był organizacyjny ściek i powie Ci to każdy, nawet gracze kwa XD
Stara rada tak samo się z tym nie kryje twierdząc, że spaprali sprawę.

Nic odkrywczego nie napisałem. Jakby było inaczej, to nie byłoby konieczności przeprowadzenia fuzji do coso, czy wołania mnie do pomocy :p

Nie widzę też, abym wspomniał, że gracze kółka nie zasługują na naszą pomoc, czy też że jej nie dostaną

A jak boli dupcia, że wybrali naszą stronę a nie Waszą, to nie mój problem hehe

Ostatnia edycja:

Adamosmarcin

Miecznik
Wynik reakcji
66
@Damdziik złodziejaszek na pp
uwaga płacze za pp obiecuje że zaraz kasę odda bo musi przed kobietą się ukrywać z zakupami i potem oczywiście cisza...
OSZUST !!!

Wynik reakcji
69
mówisz o tych graczach co robili co chcieli z wami na 171 ?
Nie musze się wyżalać, ja się dobrze bawię i śmieje z plemienia, które przez ostatnie 2-3 światy dostała na każdym normalnym froncie wpierdol, OP to był godny przeciwnik dla was a nawet na nich nie podołaliście .

No nwm, skoro przeciwnik stosuję rekrutacji wszystkiego co popadnie to czemu mamy sobie dawać wbijać diody? gs miało 6 członów jak my 3 a wy z masą macie 5 dodając jeszcze 3,4,5 ast? to i tak macie więcej a nasz sojusz z PEKA w tym momencie nic nie zmienia więc tak czy siak jest was więcej

Ta pokazaliście na ducku jak potraficie leszczy sprzątać, arol lub ten nasior najwięcej chyba stracili na tym,
po za tym nawet w statystykach wojny jest w ten dzień 15 przejęć z waszej 3 ze strrony kwa, według mojej matematki to 12 nie 19 ?

Zobaczymy jak sobie poradzicie z ogarnianiem AST powodzonka misiu <nonono>

ale ja tu nie jestem od grania na froncie tylko ogarniania tego syfu .
Napisałeś w swoim poście, że chłopaki z KWA/COSO piszą tylko na frorum a nic nie grają, nie potarfiliście przeskoczyć na 171 OP a próbujecie coś do nas podskakiwać, dość zabawnę, ale no co nie mam zamiaru się rozwodzić zbytnio już na ten temat bo nie wytłumaczę idiotą zobaczymy po wakacjach jak PSS będzie się miało, jeżeli jeszcze będzie taki twór na tym świecie

ale ty mówisz o jakiś nagraniach puszka, który nie był w radzie xddd to ja se też mogę zrobić rozmowe z jakimś ogórem z gs i i powiedzieć, że wodzem ich jestem nwm dla mnie przegrywaliście z OP jak ścieki a potem wbiliście kose i dla mnie temat jest zamknięty
Dobra czas na ostateczne zniszczenie twojej ideologii xD

Na 171 świecie wypowiadać się o wojnie naszej z op, gdzie od początku po fuzjach masowych gdzie zamiast plemienia wyszła masówka ala Chaos nie ma szans byśmy od początku wojne wygrywali, natomiast potem jak front ustawiłem, zmroziłem na tyle ile byliśmy w stanie i zaczeliśmy uderzać. I NIE MÓWIĘ o wspólnych akcjach, to własnie op zaczynało tracić. Doszły wspólne akcje, gdzie zaczynaliśmy się mocno przez nich przejeżdzać więc pss nie było tylko mięsem armatnim ;)

Ale weź tłumacz gościowi z plemienia które na myśl o kosach się spuszczało, wpierw chcieliscie VG skosować, jak byłaby okazja też nas 2 krotnie dopłyneły do nas informacje jak to ładnie dzielicie teren PSS mimo ze nie nalezal do was i dziwicie sie ze my z Gównem nie chcieliśmy być powiązani i woleliśmy znaleźć alternatywe. Jak się podpisujecie z kimś, zwłaszcza jak dla plemienia sentencja pacta sunt servanda - umów należy dotrzymywać coś znaczy, to sama próba kosy jest jawnym złamaniem tego podpisania się i w naszym odczuciu byliście tymi którzy złamali to przez co my szukalismy alternatyw i gdyby się udało, przejechalibyśmy się po was jak po gównie. Ale zawsze będzie można to sprawdzić NIC STRACONEGO, bo gówniaki poszły za nami przegrywając świat na 177 :) POD NAZWĄ COSO, i można was rozjechać tutaj.

Co do członów, nie jest to prawda że PSS ma nie wiadomo ile członów.

Samo PSS ma 2 Człony, gdzie redukcja pozwoliła do tego zejść, Asty mają se ile chcą tych członów to nasz sojusznik więc nie wliczaj ich w nas, Masa też się redukuje do 1 członu to daje 3?

Więc skąd ty wziałeś chłopie 5/10 członów xDDDDDD.

Reasumując moją konkluzję dotyczącą tego świata, i łączenia twoich wypowiedzi z 171, to nie jest świat 171.
Nie ważne jak słabo mogło nam pójść na poprzednim, tutaj nie jest identycznie, nie jest nawet podobnie i gwarantuje ci że jeszcze się o tym przekonasz. Nie wiem tylko kto za was ten syf posprząta jak jebnie WIELKIE COSO, bo żeby pozbyć się pss nie wystarczy masowa rekrutacja, wyciąganie graczy z Ast, wypisywanie do ludzi czy wbicie kilku kretów.

Nas się nie da zatrzymać, my jak nie ma szansy na wygranie nie rzucamy kontami, nie uciekamy, nie robimy zbiórki na inny świat. Z nami będziecie musieli mierzyć się do ostatniej wioski, a patrząc w jakiej jesteśmy formie i jak o każdy szczegół dbamy będziecie musieli nieźle się nabrykać aby wogóle zrobić na nas wrażenie. Więc życzę ci powodzenia i całemu Coso, abyście nie rozpadli się przed czasem, ale niespodzianki zostawie na czas akcji ;)))

"Ale weź tłumacz gościowi z plemienia które na myśl o kosach się spuszczało, wpierw chcieliscie VG skosować, jak byłaby okazja też nas 2 krotnie dopłyneły do nas informacje jak to ładnie dzielicie teren PSS mimo ze nie nalezal do was i dziwicie sie ze my z Gównem nie chcieliśmy być powiązani i woleliśmy znaleźć alternatywe. Jak się podpisujecie z kimś, zwłaszcza jak dla plemienia sentencja pacta sunt servanda - umów należy dotrzymywać coś znaczy, to sama próba kosy jest jawnym złamaniem tego podpisania się i w naszym odczuciu byliście tymi którzy złamali to przez co my szukalismy alternatyw i gdyby się udało, przejechalibyśmy się po was jak po gównie. Ale zawsze będzie można to sprawdzić NIC STRACONEGO, bo gówniaki poszły za nami przegrywając świat na 177 :) POD NAZWĄ COSO, i można was rozjechać tutaj." - dodam tylko fakt wypisywania do graczy z pss, o ewentualnym przejściu do was, przekonywaniu alana z spqr aby skosowal pss, byscie mogli nas rozebrac. Czy tym co stalo sie na sam koniec, gdzie zapewniliscie wiekszosci graczom z pss dogodne miejsce w lwh i po zerwaniu z nami Paktu, wyciagneliscie 30 do 50 graczy więc w jaki sposob pss MOGLO wogole z wami sie bic? XD

gdzie i tak jak zostalo nas bodajze 20, dostawaliscie przez pare dni wieksze bencki niz od kogo kolwiek na 171, co jeszcze pokazuje wasza nie udolnosc ze pss nadal gra tyle ze po stronie tam op, i wy nadal nie potraficie usunac pozostalosci po nas.

Wiec Lwh to nie bylo mocne plemie, mieliscie tylko dogodna pozycje nie atakowanych przez kogos mocnego, nie mieliscie solidnego wroga na froncie jakim bylo op :)

A tutaj macie nie tylko nas, chętnie się po was przejedziemy i poczekam az padniecie zobacze co bedzie pisal wielki Michaso z Coso xD

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Micha$o

Zwiadowca
Wynik reakcji
586
"ale ja tu nie jestem od grania na froncie tylko ogarniania tego syfu ."

przynajmiej nazywasz rzeczy po imieniu... a swoją drogą uważasz ze dobrze Ci to wychodzi? XD
w tym momencie COSO ma największy potencjał na świat i jest jednym z 3-4 głównych pretendentów do wina ?
@Micha$o Spoko, klikaj sobie dalej barbki i zbieraka i w wolnym czasie ogarniaj "ten syf" czyli COSO. Nie chciałbym mieć takiego "lidera" jak ty.
e zbieraka nie wysyłam bo mi się nie chce, tylko kto pytał ?
Czyli mówisz, że praktycznie cała topka w Peka to warzywa od których dostaliśmy wjeb ? Wbijając na świat może z 20stoma osobami których znaliśmy a reszta rekrutacja i fuzje które później wbijały nam kosy, jak Czorty czy SPQR. Fajnie się gra z zza pleców wystawiając 3ech najlepszych frontowców i pierdoli, jaki to ktoś nie jest słaby.

A poza tym to ile światów LWH wygrało ? 0 ? Poszczególne jednostki z blachami tak samo jak u nas więc najpierw wygrajcie stałą ekipą a później się wypowiadaj kto ile światów przegrał. Chciałbym zobaczyć waszą ekipe kontra Konfederacja + dcs mająca z 70% mapy, rzuciliśmy kontami i tyle.

Czyli wysłaliście szaraka na rozmowy z OP ? :D Poza tym to nie tylko chodziło o te nagrania, mam też ssy co Semek i Marcin pisali na grupie o nas non stop + sam fakt, że z VG nawet słowa nie zamieniliśmy.. taka koalicja to przecież złoto. (A dochodziły nas słuchy z innych źródeł o tym jak blaszki między VG i LWH już podzielone). Byliśmy dla was mięsem armatnim tak samo jak teraz jest KWA, tylko tak potraficie grać, trochę szkoda mi chłopaków z KWA
Ale to jest moja wina czy wasza, że wbiliście w 20 no nwm gracie i się podpisujecie pod czym graliście albo nie gracie .
ale tu nie ma lwh tylko jest coso ew stare xyz, lwh do nas nie przypisuj bo nie chce utożsamiać się z nimi xdd
widzę, że nie wytłumaczę ci tego puszek nigdy nie był w radzie i nigdy nie miał jakiegokolwiek głosy w czymkolwiek
A mięsem byliście bo chcieliście? doprowadziliście do tego, mogliście wpuścić nas na front to byśmy to ogarnęli tylko woleliście siedzieć i warzywić na froncie zamiast na zapleczu

A kwa nie jest naszą tarczą xd, chłopaki mieli jakieś problemy i potrzebowali kogoś kto to ogarnie, to że mają front z wami nie znaczy że my tam zaraz nie wskoczymy im pomóc . Jak na razie odkąd nasz deff wleciał na ast to chyba ast żadnej wsi nie przejęło im

JBC na resztę odpowiem potem bo wychodzę teraz xd

NajnTe

Miecznik
Wynik reakcji
72
"w tym momencie COSO ma największy potencjał na świat i jest jednym z 3-4 głównych pretendentów do wina ?"

chciałeś napisać ze jak dobrze oblodzisz to jest szansa na blaszke?

Micha$o

Zwiadowca
Wynik reakcji
586
Dobra czas na ostateczne zniszczenie twojej ideologii xD

Na 171 świecie wypowiadać się o wojnie naszej z op, gdzie od początku po fuzjach masowych gdzie zamiast plemienia wyszła masówka ala Chaos nie ma szans byśmy od początku wojne wygrywali, natomiast potem jak front ustawiłem, zmroziłem na tyle ile byliśmy w stanie i zaczeliśmy uderzać. I NIE MÓWIĘ o wspólnych akcjach, to własnie op zaczynało tracić. Doszły wspólne akcje, gdzie zaczynaliśmy się mocno przez nich przejeżdzać więc pss nie było tylko mięsem armatnim ;)

Ale weź tłumacz gościowi z plemienia które na myśl o kosach się spuszczało, wpierw chcieliscie VG skosować, jak byłaby okazja też nas 2 krotnie dopłyneły do nas informacje jak to ładnie dzielicie teren PSS mimo ze nie nalezal do was i dziwicie sie ze my z Gównem nie chcieliśmy być powiązani i woleliśmy znaleźć alternatywe. Jak się podpisujecie z kimś, zwłaszcza jak dla plemienia sentencja pacta sunt servanda - umów należy dotrzymywać coś znaczy, to sama próba kosy jest jawnym złamaniem tego podpisania się i w naszym odczuciu byliście tymi którzy złamali to przez co my szukalismy alternatyw i gdyby się udało, przejechalibyśmy się po was jak po gównie. Ale zawsze będzie można to sprawdzić NIC STRACONEGO, bo gówniaki poszły za nami przegrywając świat na 177 :) POD NAZWĄ COSO, i można was rozjechać tutaj.

Co do członów, nie jest to prawda że PSS ma nie wiadomo ile członów.

Samo PSS ma 2 Człony, gdzie redukcja pozwoliła do tego zejść, Asty mają se ile chcą tych członów to nasz sojusznik więc nie wliczaj ich w nas, Masa też się redukuje do 1 członu to daje 3?

Więc skąd ty wziałeś chłopie 5/10 członów xDDDDDD.

Reasumując moją konkluzję dotyczącą tego świata, i łączenia twoich wypowiedzi z 171, to nie jest świat 171.
Nie ważne jak słabo mogło nam pójść na poprzednim, tutaj nie jest identycznie, nie jest nawet podobnie i gwarantuje ci że jeszcze się o tym przekonasz. Nie wiem tylko kto za was ten syf posprząta jak jebnie WIELKIE COSO, bo żeby pozbyć się pss nie wystarczy masowa rekrutacja, wyciąganie graczy z Ast, wypisywanie do ludzi czy wbicie kilku kretów.

Nas się nie da zatrzymać, my jak nie ma szansy na wygranie nie rzucamy kontami, nie uciekamy, nie robimy zbiórki na inny świat. Z nami będziecie musieli mierzyć się do ostatniej wioski, a patrząc w jakiej jesteśmy formie i jak o każdy szczegół dbamy będziecie musieli nieźle się nabrykać aby wogóle zrobić na nas wrażenie. Więc życzę ci powodzenia i całemu Coso, abyście nie rozpadli się przed czasem, ale niespodzianki zostawie na czas akcji ;)))
ale mordo jak szły nasze offy i czyściły całą okolicę to nawet wasz warzywniak potrafił wysłać od czasu do czasu karetę, ale bez nas nic nie robiliście po za oddawaniem wsi opkom

tylko powiedz mi LWH wbiło kose czy PSS wbiło kose? dziękuję za uwagę

czy ja powiedziałem niewiadomo ile ?
chyba napisałem, że macie 3 to mb macie 2
ale to i tak 2 wy 2 masa i 5 ast? to daje 9 członów
my jako COSO mamy 5 tutaj nie można wliczać PEKI bo nie są w ogóle zaangażowani w ten konflikt
5vs9 ?
I mi mówicie, że rekrutuję co popadnie
jeszcze w sumie BH jest no to nawet 5vs11, z czego podkreślmy że conajmniej 2 człony nie mają z wami żadnej granicy mówię o północnych(front gs)

Ty ziomek, ale na co ty liczysz, że my wyslemy karety na 50 h i offy? i tak was przejmiemy xd? to nawet może wy byście sobie z tym poradzili, logiczne jest, że jak chcemy do was podejść to mamy do przejścia z AST i wtedy sprawdzą się te wasze słowa, że teraz macie ekipe tam nie chciało wam się grać xd
A co do 171 to mi to tak szczerze obojętne co tam było lub czego nie było, dla mnie PSS to kosownicy i takimi dla mnie zostaniecie .

No spoko dbajcie o szczegóły, schowki na 10 poziom możecie nam pobudować , nwm nie zamierzam już pisać jakie COSO jest wielkie czy coś nwm co pisałem w sumie ale chyba nie pisałem, że przejedziemy się po każdym aczkolwiek pisałem że mamy w tym momencie największy potencjał na świecie co jest faktem, mówię o potencjale rozwoju nikt nie ma tak ogromnej przestrzeni obrzeżowej do podbojów obecnie jak my .

O nasz rozpad nie musisz się bać, od pierwszego dnia świata wszyscy pisali, że ekipa Michasia się rozpadnie ten dzbanek @Kreonomaxx też nie wierzył a jednak doprowadziłem plemię do tego miejsca w którym jest teraz . Nie mówię, że to tylko moja zasługa a całej rady i zaangażowania graczy . Co do niespodzianek, myślisz że nie wiem że macie u nas kretów xd? To jest dość logiczne misiu .
"Ale weź tłumacz gościowi z plemienia które na myśl o kosach się spuszczało, wpierw chcieliscie VG skosować, jak byłaby okazja też nas 2 krotnie dopłyneły do nas informacje jak to ładnie dzielicie teren PSS mimo ze nie nalezal do was i dziwicie sie ze my z Gównem nie chcieliśmy być powiązani i woleliśmy znaleźć alternatywe. Jak się podpisujecie z kimś, zwłaszcza jak dla plemienia sentencja pacta sunt servanda - umów należy dotrzymywać coś znaczy, to sama próba kosy jest jawnym złamaniem tego podpisania się i w naszym odczuciu byliście tymi którzy złamali to przez co my szukalismy alternatyw i gdyby się udało, przejechalibyśmy się po was jak po gównie. Ale zawsze będzie można to sprawdzić NIC STRACONEGO, bo gówniaki poszły za nami przegrywając świat na 177 :) POD NAZWĄ COSO, i można was rozjechać tutaj." - dodam tylko fakt wypisywania do graczy z pss, o ewentualnym przejściu do was, przekonywaniu alana z spqr aby skosowal pss, byscie mogli nas rozebrac. Czy tym co stalo sie na sam koniec, gdzie zapewniliscie wiekszosci graczom z pss dogodne miejsce w lwh i po zerwaniu z nami Paktu, wyciagneliscie 30 do 50 graczy więc w jaki sposob pss MOGLO wogole z wami sie bic? XD

gdzie i tak jak zostalo nas bodajze 20, dostawaliscie przez pare dni wieksze bencki niz od kogo kolwiek na 171, co jeszcze pokazuje wasza nie udolnosc ze pss nadal gra tyle ze po stronie tam op, i wy nadal nie potraficie usunac pozostalosci po nas.

Wiec Lwh to nie bylo mocne plemie, mieliscie tylko dogodna pozycje nie atakowanych przez kogos mocnego, nie mieliscie solidnego wroga na froncie jakim bylo op :)

A tutaj macie nie tylko nas, chętnie się po was przejedziemy i poczekam az padniecie zobacze co bedzie pisal wielki Michaso z Coso xD
No nwm mordko dopłynęły do was info ok, ale przypomnisz mi kto skosował ? LWH czy PSS? i dla mnie tu jest koniec tematu .
Nie mam zamiaru się już rozwodzić nad kwestią przejechania po COSO jak na razie to wszyscy co się mieli przejechać to pojechali na 179 obecnie zostaliście wy i GS zobaczymy co będziecie mówić za 2 mies, wspomnicie moje słowa .

"w tym momencie COSO ma największy potencjał na świat i jest jednym z 3-4 głównych pretendentów do wina ?"

chciałeś napisać ze jak dobrze oblodzisz to jest szansa na blaszke?
nawet tak szczerze nie chce mi się na to odpisywać . Jako PSS jako projekt ostatnie 3 światy przegraliście, jako COSO nowy projekt na tym świecie zrobiliśmy więcej niż wy przez ostatnie 3 światy razem wzięte, ale żyj nadal w swojej bajce, że PSS to potęga tylko nie obudź się za 2 mies bez wiosek

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
932
Ty, ale co zrobiliście jako COSO i co osiągnęliście bo nie kumam xd Bo z tego co wiem to tylko wystartowaliście na tym św, przenieśliście się na obrzeża i jak dotąd biliście małe plemionka i bobków bez plemienia, dopiero teraz macie jakąś poważniejszą wojnę w której przegrywacie xd

Nie mierz tak potencjału, bo co z terenu skoro jest zrobiony masą i w jeden dzień możesz stracić pół tego terenu.

PSS na tym świecie nie zrobiło jeszcze nic, bo CHAOS to był niewypał od początku, ale i tak zrobiliśmy więcej niż wy xd Tylko rozumiem że nie rozjebanie się w miesiąc to dla Ciebie i tak ogromny sukces

RobertoMancini

Łucznik
Wynik reakcji
221
ten odklejeniec ciągle wspomina o innych swiatach bo to jego jedyny argument tylko ze ja nawet nie wiem o co chodzi + uważa ze coso zrobiło COS na tym swiecie... no tak masówkę 5 członów i wysłało deffa w jeden obszar bo są tacy zajebisci ze AST nie moze przejać nawet jednej wsi....
Jak deffem atakują to się dziwisz? XD

Kreonomaxx

MLECZNY GOLEM
Wynik reakcji
5.951
w tym momencie COSO ma największy potencjał na świat i jest jednym z 3-4 głównych pretendentów do wina ?
O jakimkolwiek potencjale możemy mówić w przypadku większości ekip. Kwestia tego, jak ten potencjał zostanie wykorzystany.
Dlatego nie widzę sensu w takim argumencie.
Owszem - COSO ma potencjał. Masz do dyspozycji sporo grajków, którzy Ci zaufali (między innymi ja, choć do tej pory sam się sobie dziwię xdd), no i całkiem niezły teren do zagospodarowania, ale na ile to wykorzystasz, to już jest Twój interes.

PSS, tak samo jak i Ty - uczy się na błędach z poprzednich serwerów i widać to gołym okiem, że ta ekipa wygląda lepiej, niż na wcześniejszych światach. Nie jest to projekt pokroju chociażby Pingwinów, ale jeśli chłopaki będą dalej nad sobą pracować, to kiedyś im jakiś serwer w końcu siądzie.

Zamiast wspominać 171 (który dla większości już i tak jest przeszłością), zająłbyś się swoimi ludźmi i ich poprowadził tak, jak należy.

Jutro wjeżdża akcja od GŚ, to akurat będziesz miał co robić hehe

RobertoMancini

Łucznik
Wynik reakcji
221
O jakimkolwiek potencjale możemy mówić w przypadku większości ekip. Kwestia tego, jak ten potencjał zostanie wykorzystany.
Dlatego nie widzę sensu w takim argumencie.
Owszem - COSO ma potencjał. Masz do dyspozycji sporo grajków, którzy Ci zaufali (między innymi ja, choć do tej pory sam się sobie dziwię xdd), no i całkiem niezły teren do zagospodarowania, ale na ile to wykorzystasz, to już jest Twój interes.

PSS, tak samo jak i Ty - uczy się na błędach z poprzednich serwerów i widać to gołym okiem, że ta ekipa wygląda lepiej, niż na wcześniejszych światach. Nie jest to projekt pokroju chociażby Pingwinów, ale jeśli chłopaki będą dalej nad sobą pracować, to kiedyś im jakiś serwer w końcu siądzie.

Zamiast wspominać 171 (który dla większości już i tak jest przeszłością), zająłbyś się swoimi ludźmi i ich poprowadził tak, jak należy.

Jutro wjeżdża akcja od GŚ, to akurat będziesz miał co robić hehe
Więcej pokory i z Micha$o będzie wódz

Do góry