Dyskusja o sytuacji na świecie 177

Optimum830

Miecznik
Wynik reakcji
114
Optimum, przyjacielu co się dzieje? co się stało? :p

A nic takiego, PGEN zmieniło sobie fuzję z PsychoGen na PekaGen xD

A tak na poważnie to cóż, fakt, że plemię padło to też w dużym stopniu wina tych, którzy są już w PEKA. Jak karuzela powiedział - zabrakło organizacji i zaangażowania. Co ciekawe pisaliście, że mamy samych słabych graczy i że nie stanowimy dla Was żadnego wyzwania, a jednak nie było to problemem, aby zrekrutować ponad połowę plemienia. Co najlepsze, wiedziałem, a nawet czekałem tylko aż zaczniecie się tym chwalić, bo hipokryzja pasuje do pozostałych Waszych cech i przynajmniej mnie na koniec nie rozczarowaliście, więc dziękuję <3 (udowodniliście mi tymi dwoma prostymi postami, że jednak coś tam się znam na ludziach :D). Liczyłem jeszcze na coś w stylu "pojedyncza akcja ofensywna peka z 27.06 zakończyła się bilansem 500 przejętych wiosek, co świadczy o ogromnej dominacji peka nad resztą świata", ale pewnie i na takie przechwałki z Waszej strony jeszcze przyjdzie czas, żeby podbić ego (już z niecierpliwością czekam na nabijanie statystyk przez naszych graczy na naszych graczych, żebyście mieli się czym chwalić na forum xD).

Szkoda tylko, że teraz będę musiał Wam kibicować ze względu na fakt, że będzie u Was grać kilka osób z którymi świetnie się współpracowało. Mam nadzieję, że nie wzięliście ich tylko po to, by łatwiej zająć teren i potem przerobić ich na darmy dla elitki. Tak czy inaczej powodzenia, mam nadzieję, że część z tych graczy wygra świat w Waszym lub innym składzie, elo i nie zapomnijcie o czytaniu książek :)

Do góry