Dyskusja o sytuacji na świecie 177

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
5.633
Akurat tobie najbardziej współczuje, nie wydajesz się odklejony jak reszta ludzi od was co na FO się wypowiada xD

Ale serio współczuje, patisk wrzucił cię w błoto zebrał rekrutacją każde warzywo które miało ładny złoty napis " JESTEM warzywniakiem" i zostawił ci całą zabawę..
A to akurat +1
Aczkolwiek są też w KWA gracze, dla których warto poświęcić czas
 

Kreonomaxx

MLECZNY GOLEM
Wynik reakcji
5.963
@Cesarz Kedda co to za hejki są wysyłane hehe
4. rade ktora na FO nie pisze o was jak o nikim ;), tylko broni swoich do konca.

Skrina wstawiliście, jak pisze, że kwa to ściek? XD
Bardziej wiarygodne by było
 

Cesarz Kedda

Topornik
Wynik reakcji
216
Wynik reakcji
50.560
@Dżobi a ja dalej widzę te epickie połączenie, Marzyciele i Stefany w jednym projekcie.. i pobicie rekordu w najszybszym przegraniu świata. W końcu po to marzyciele wchodziły co świat. Z zamiarem przegrania, a i zrobieniu zjazdu plemiennego.
Stefany upadły chyba na amen
No i trzon Stefanów (ja, Choinkaa, lord Stefan, albo Dranzel jest na tyle mocny żeby nie upadać za szybko >patrz świat 176)
Poza tym Marzyciele mechanicznie też sobie zazwyczaj radzili na początku, schodki pojawiały się później
 

Trfała Ondulacja

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
919
Po statach wnioskuję, że sama akcja wybroniona dość nieźle, ale brakło motywacji na kolejne dni obrony.

Gratuluje, wnioski po ostatniej akcji wyciągnięte
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Optimum830

Miecznik
Wynik reakcji
129
To może trochę wyjaśnień w kwestii ostatnich wydarzeń. Stan ostatnich 3 dni na ten moment PGEN 8:28 PEKA bez udziału sojuszników. Myślę, że nie ma już co ukrywać faktu, że Egzekutor rzucił kontem ok. 1-2h po wejściu akcji, bo jak widać już dawno zorientowaliście się, że go nie broni. Jego bilans to 1:13, więc po odliczeniu wychodzi 7:15, czyli 8 wiosek na minus w 3 dni. Warto wspomnieć, że na samej akcji i do godz. 14 nie stracił żadnej wioski (nie licząc jednej barby w nocy). Szkoda, że nasz najbardziej wysunięty frontowy gracz, który dostał na akcję najwięcej defa, pełno klinów i miał ogarniętą obronę na tip top to jednak po ubiciu kilkunastu offów stwierdził, że już się nie będzie się więcej logował... Nie biorąc go pod uwagę akcję rzeczywiście można by ogłosić remisem. Gdyby tylko nie rzucił kontem przez 3 dni stracilibyśmy 5-6 wiosek. Z drugiej perspektywy nasza wina, że tak długo zwlekaliśmy licząc, że może chwilowo coś mu wypadło i po paru godzinach się zaloguje... Jego rozbiórkę na pewno można ogłosić Waszym sukcesem, bo totalnie olaliśmy temat. Szkoda, bo wciąż uważam, że obrona akcji jak na okoliczności wyszła nam całkiem dobrze, problemem były nawrotki i nieaktywność graczy w ciągu dnia. Niestety fakt, że dalej nie mamy przygotowanego frontu to nasz problem od startu, bo początkowe położenie sprawiło, że na ok. 20-25 graczy przy nikt nie nadawał się na front, a większość najlepszych graczy zaczynała w "odległym centrum" plemienia biorąc pod uwagę początkowe mapy. Wiadomo, że front trzeba ustawić, ale ciężko jest wymienić 100% frontu bez żadnych strat i to na początkowym etapie, przez co od początku nieustannie się cofamy i między innymi stąd statystyki. Warto podkreślić fakt, że dalej nie przeprowadziliśmy żadnej akcji podczas gdy Wy już na nas 2/3, więc serio te staty nie wyglądają tak źle. Wnioski na pewno wyciągniemy i liczę, że kolejne akcje będą mniej obfite w pechowe sytuacje dla obu stron, a o ich wynikach przesądzi dobra taktyka.

Co jak co, ale widząc wyniki akcji na GS następnego dnia pomimo, że nie wiem co tam się stało to pozostaje mi tylko pogratulować udanej dwudniowej, łączonej akcji ;)
 
Ostatnia edycja:

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.013
Witam przyjaciol, szukam znajomego ktory ogarnia swiaty z farmieniem i zbieractwem i chce mi na kilka pytan odpowiedziec na pw! :)

z gory dziekuje <3
 
Do góry