Dyskusja o sytuacji na świecie 177

Kreonomaxx

MLECZNY GOLEM
Wynik reakcji
5.951
No cóż cykl PSS zachowany xd start, dobra gra przez miesiąc max dwa i wpierdol. Tylko kiedyś była przynajmniej atmosfera i zabawa, ten świat spowodował rozpad tej ekipy
Nie możecie się poddawać. Z mICHASEM u sterów na 200 pokonacie wszystkie przeciwności losu.

Micha$o

Zwiadowca
Wynik reakcji
586
?
to Ty ziomek nie wiesz ze mistrzu777 jest zalozycielem oficjalnym coso?
a nie przypadkiem mistrzu wspłzałożycielem tego co połączyło się z nami czy cos ? xd ja nwm demencja to już ten wiek ale Coso jako Coso jest raczej moim projektem z sb tak mi się wydaje jako założyciele tego syfu xd

RobertoMancini

Łucznik
Wynik reakcji
221
a nie przypadkiem mistrzu wspłzałożycielem tego co połączyło się z nami czy cos ? xd ja nwm demencja to już ten wiek ale Coso jako Coso jest raczej moim projektem z sb tak mi się wydaje jako założyciele tego syfu xd
Ten co se przybija, gościu poza fuzja plemion wokół swojego nic nie robi i przybija sobie ze jego projekt xD

sb1237

Pikinier
Wynik reakcji
258

Micha$o

Zwiadowca
Wynik reakcji
586
Ten co se przybija, gościu poza fuzja plemion wokół swojego nic nie robi i przybija sobie ze jego projekt xD
ooo jest i gwiazda co tam robercik kiedy reaktywacja SH

Po 2 pytanie było coś tam o założyciela COSO i tak ja i sb poprzez fuzje stworzyliśmy projekt COSO nie wmawiaj sobie robercik, że przy tym byłeś mój słodziaczku <3

RobertoMancini

Łucznik
Wynik reakcji
221
ooo jest i gwiazda co tam robercik kiedy reaktywacja SH

Po 2 pytanie było coś tam o założyciela COSO i tak ja i sb poprzez fuzje stworzyliśmy projekt COSO nie wmawiaj sobie robercik, że przy tym byłeś mój słodziaczku <3
Przecież się zawinąłem to po co mam sobie wmawiać ;).
Edit: roznica jest taka, ze gdy zawijałem to mnie prosili, żebym został. No i gdy zawijałem to mnie prosili, żebym na koniec pomógł Cię spakować i wywieźć. Odmówiłem, Bo podpisaliście się z tymi kurwiami od magika :). Także ciesz się chłopcze ze jeszcze grasz, możesz tam wśród swoich kumpli sobie przygrywać, ze coś stworzyłeś ;).

~kiedy reaktywacja SH

michaso pogadamy jak przyjadę znowu na obiadek ;)

Ostatnia edycja:

RobertoMancini

Łucznik
Wynik reakcji
221
Kapiego mapki sobie zobacz i odpowiesz sobie sam :D A mnie doszły słuchy że znowu miałeś pecha z suportem
mapki Kapiego mi pokazują, ze z 5 kontynentów frontu jaki miał być do GRY zrobił się jeden i koalicja 75 albo i z 80% :) pytam czy wygrywasz nie czy się podpisałeś (przejrzałem tw dalej walka z barbami i rozbiórkami xd)

~znowu miałeś pecha z suportem

Support ma pecha ze mną ;).

sb1237

Pikinier
Wynik reakcji
258
mapki Kapiego mi pokazują, ze z 5 kontynentów frontu jaki miał być do GRY zrobił się jeden i koalicja 75 albo i z 80% :) pytam czy wygrywasz nie czy się podpisałeś (przejrzałem tw dalej walka z barbami i rozbiórkami xd)

~znowu miałeś pecha z suportem

Support ma pecha ze mną ;).
No to chyba widzisz że front ładnie idzie.
No niestety, jak kończą grę w okolicy a eventy nie dają bonusu flag to tak wychodzi że tylko na to starcza grubych, ciągle niedobór a podbijać jest co.

Do góry