Dyskusja o sytuacji na świecie 176

DeletedUser208753

Guest
Pajace z Jutra co świat tylko obrażają i robią z siebie kretynów.
Zero rozumu
Zero skilla
Zero godności

Że też zawsze znajdą idiotów, którzy ich ciągną za uszy do końca he he

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
429
Black snow prawiący o godności, rozumie i skillu brzmi co najmniej śmiesznie:p

Ale, powiem ci nasza droga maskotko, że gdyby nie my, nie miałbyś co robić w swym marnym żywocie:p

Mero

Łucznik
Wynik reakcji
437
Na jesień was w koncu śnieżynka wyjaśni łapserdaki jutrzanskie,nadejdzie ten czas!
Przyjemnie w jutrze zagrać choćby z 1 powodu-czytać co poniektórych bol dupska ze jutro znowu świat wygrywa XD
Płacz płacz a koniec końców i tak sie chce kazdy z nimi podpisywać jak to było zreszta i na tym świecie.
Oby czas pozwolił to wtedy do zobaczenia na jesień bo szykuje sie szampańska zabawa<piwo>

DeletedUser208753

Guest
Minus nowego konta, to zawsze widzę choćby jeden nowy ściekowy post Mero ściero.
Na szczęście od ręki wrzucamy ignora.

Co do wyjaśniania, nie będzie nikt mi rozkazywał czy i kiedy mam to zrobić. Już raz was wyjaśniałem.
To moja dobra wola, że zamierzam kolejny raz was sprać, bo nikt inny nie potrafi.

Jeśli Mero ściero widzi gdzieś tu ból dupska, to nie pozostaje nic innego jak napluć mu w ten parszywy ryj.
Nie odróżniasz chłopie bólu od szydery. Każdy z was drze łacha ile wlezie.

Wynik reakcji
502
JUTRO BEDZIE FUTRO!

Może w końcu jutro pokaże coś na froncie a nie tylko siedzą i błagają sojusznika o defa. Banda nieudaczników prowadzona przez Lorda z Kałuży czy innego francuskiego ścieku.

Ha tfu na Was pajace! Ale z szacunkiem bo Snów ma ból dupy

Odnośnie relacji Black snowa z kłamliwymi nieudacznikami z Jutra myślę że jedynym utworem który powinien tutaj trafić jest piosenka z króla lwa. Miłość rośnie wokół nas. Wykonywana w oryginale przez Eltona Dzona. Byłego szefa Jutra ze 170 świata. Który nie potrafił być lojalny wobec potężnego Surfera.Rm.

Chciałbym pozdrowić fanów i zaznaczyć że jedynymi godnymi przeciwnikami Jutra byli Artedzida Waleczna vel Lewy Ex oraz przepotezny walący sobie do transferu Lewandowskiego vel Paweł Katalonczyk.

Pozdrawiam Fanów❤️❤️
Paweł z Madrytu

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
429
Minus nowego konta, to zawsze widzę choćby jeden nowy ściekowy post Mero ściero.
Na szczęście od ręki wrzucamy ignora.

Co do wyjaśniania, nie będzie nikt mi rozkazywał czy i kiedy mam to zrobić. Już raz was wyjaśniałem.
To moja dobra wola, że zamierzam kolejny raz was sprać, bo nikt inny nie potrafi.

Jeśli Mero ściero widzi gdzieś tu ból dupska, to nie pozostaje nic innego jak napluć mu w ten parszywy ryj.
Nie odróżniasz chłopie bólu od szydery. Każdy z was drze łacha ile wlezie.
I mówić do takiego łba 50 razy, JUTRO powstało na s145, a on dalej swoje^^
A ty, na tym s75, gdzie rzekomo to jechałeś z nami, nie przejąłeś Rajmundowi, ani nikomu innemu, którzy tam z nas grali(ja akurat w Nurglach), ani nawet nie ubiłeś nigdy nam wojska, a cała twoja gra tam składała się z wpierdalania barbarek w głównej mierze, co wielokrotnie było tu udawadniane, ale fajnie, że jesteś niezłomny i trwasz dalej w swojej racji Black, tacy ludzie jak ty są potrzebni, żeby inni właśnie mieli z nich polewkę i dawali im powody do pierdolenia^^

Zawsze robisz nam dobry PR, dbasz o to, żebyśmy mieli komu odpowiadać, bo przeciwnicy zazwyczaj po 3/4 miesiącach przestają, dzięki że jesteś Black, w takich chwilach jak ta, gdzie kurewsko mi się nudzi, mogę tu wejść i pośmiać się z twych odklejek, pomimo, że świat ma się ku końcowi ^^

DeletedUser208753

Guest
Ej Rajmund nieudaczniku.
Trzeci wygrany świat i nadal nie dorastasz do pięt wielkiemu wodzowi Madowi.

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
3.275
nie uwierzycie, ten psychol @Black Snow znalazł mój profil na fb i każdego ranka w wiadomościach prywatnych wyzywa mnie od kłamców i nieudaczników.
Chory typ, w odwecie postanowilem upublicznić tu jego wizerunek. Okazuje się że na imie mu Wacław, poniżej fotka z profilowego.
B13F60E0-D063-43CC-9C23-951D222A4645.jpeg
Wacek serio, ogarnij sie troche. Choroszcz coraz bliżej dla jego.

DeletedUser208753

Guest
No mad pokazał jak przegrać wygrany kontynent, aby w 2 miesiace nie pokonać otoczonego Jutra. Ciężko dorównać komuś tak wielkiej porażki.

Przegrał przez zbyt duże zaufanie do ludzi, którzy okazali się zdrajcami.
I przez głupotę MadHat

Do góry