Dyskusja o sytuacji na świecie 176

Mero

Łucznik
Wynik reakcji
437
Strach pomyśleć co by było na tym świecie tzn jak potoczyłyby sie losy koalicji gdyby nie potężny zakałis ze swoją spółka..
 

DeletedUser208753

Guest
Ej Danon, pajacu, kompleks Niemców wyleczony? Czy nadal piana leci po pysku?
 

SurFer.RM

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.111
W oderwaniu od przymusowej pauzy, zadanej przez przeciwny obóz. Czas złożyć gratulacje za wygranie serwera.
Dziękuję WHO i poxopowi za doplinowanie realizacji wsparcia militarnego. Sojusznik pierwsza klasa, polecam.
za walkę Assasynowi i reszcie PPu, krew się lała, ale ubaw był przy tym przedni. Dosyć ciekawy obraz gry w oderwaniu od samego podbijania wsi, coś dodatkowego działo się ;p
Szacunek oddaje Jutro za czystą grę, mimo, że było od początku wiadomo, że gramy w innych obozach wszystkie sprawy były załatwiane według ustalonych zasad. Myślę, że tutaj wiele zmienił wódz bo na poprzednim świecie była zła krew przez chorągiewkę johnego i się obawiałem, że tutaj będzie to samo, a jednak było spoko.
Madhat/Miśki nie było zbytnio okazji powalczyć na poziomie zbyt duża przewaga wsi po waszej stronie, a u nas zbyt niski poziom żeby grać w takiej dysproporcji wiosek, ale próbowaliśmy jak najdłużej przeszkadzać żeby był jakiś fun z gry po obu stronach.
Tajemnica, położenie trudne, zdane na wierność sojuszników, przeciwległe względem Wojsen, a ostatecznie najlepiej rozdane karty z zachowaniem energii na ewentualną walkę z kolejnymi oponentami.
No cóż, my odpoczywamy od plemion, u was energii pod dostatkiem. Pewnie zobaczymy się niedługo ponownie.
Powodzenia w biciu dominacji
 
Do góry