Dyskusja o sytuacji na świecie 176

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
429
Tak, ostatecznie Mad poddał się przy stosunku 70:30
Spływaj trollu nieudaczniku
Stosunek to musisz z nim odbyć, żeby przyjął cię do Jazdy xDDD

Jakbyś nie zauważył, gram z Rudym od bodajże od classica i wygraliśmy wspólnie 162, 170 i teraz zapowiada się 176^^

Kto nas zna, ten wie, jaki jest podział obowiązków i rozkład gry, ja ci się tu nie muszę chwalić, co robię, a co nie, bo i tak dołożysz do tego swoją mitomanię i przerobisz pod własną narrację, w dupie byłeś i gówno widziałeś, jak z wszystkim, o czym tu pierdolisz, koń cię trącał ^^

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
429
I wyobraź sobie, że tak, gra z copem jest dużo lepsza, niż samemu, jeśli ma się życie poza plemionami, bo we 2jkę jest pierdyliard razy łatwiej ogarnąć wszystko nie zaniedbując przy tym pozostałych obowiązków, ale takie gówno jak ty, akurat nic o tym nie może wiedzieć, bo raz, że tylko szczeka, a nie gra, dwa, że nawet jakby grało, to nikt by z nim copa nie zagrał, a trzy, że jedyne co robisz w swym marnym życiu, to srasz na forum, nie wiesz co to jakiekolwiek poczucie obowiązku, czy życie realne^^

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
429
Skoro przed Madem tak się płaszczysz, żeby cię przyjął do Jazdy, to co by było przed kimś, kogo chciałbyś na copa xddd nie chce myśleć

DeletedUser208227

Guest
@kangurek mao masz jakąś fiksację seksualną. Nie będę się bawił w zgadywanie skąd to się wywodzi, ale współczuję traumy. Aż strach myśleć co Ty po nocach wyrabiasz w tej budce stróża.

Nie interesuje mnie w jaki sposób obcujesz z tym swoim copem. Mam to koło dupy, przestań mi się tłumaczyć. Mi wystarcza co napisałeś, że Ty robisz za kretyna na forum a on odwala robotę w grze

DeletedUser208227

Guest
Skoro przed Madem tak się płaszczysz, żeby cię przyjął do Jazdy, to co by było przed kimś, kogo chciałbyś na copa xddd nie chce myśleć

Tak, gdyby tworzył jakieś plemię, to pokornie poproszę go o umożliwienie mi gry tam. To by był wielki przywilej.

Co do jakiegoś tam życia realnego, przypomnijmy, że to Ty z naszej dwójki, grasz od 15 lat, non stop siedzisz na forum i jakby tego było mało, gdy wracasz ze stróżowania w nocy też wypisujesz jakieś pierdy.
Zatem hmmm jakby Ci to powiedzieć....to się nie trzyma kupy.

DeletedUser208227

Guest
No nie mogę, beka z JUTRA
Rzucały się chłystki jak ryby w sieci, ile to się nie nastękali a nie potrafili złamać Jazdy.
Osiągnęli przewagę 70:30, Mad sam rezygnuje i odpalili fajerwerki ogłaszając zwycięstwo.
Co za nieudacznicy. Miernoty, tyle czasu potrzebowaliście by ten wózek przepchnąć a i tak wam się nie udało, wózek sam zjechał.

MotoKomando

Miecznik
Wynik reakcji
90
@MotoKomando śmiej się śmiej, tyle wam zostało.
Musieliście zgrać 70% świata, by pokonać Mada. Cóż za symbol klęski i upadku.

Wielkie zwycięstwo Jazdy i Mada. Najpierw zjednoczyli 65% świata przeciwko nim. Nie dawali rady, to pozostałe 5% dobrali z kosowników. A i tak nie złamali Jazdy. Mad sam ustępuje.
Coś niesamowitego.
Potwierdzenie wszystkiego co pisałem, Jutro to totalni nieudacznicy. Tylko jadąc na plecach innych potrafią wygrywać. Cóż za pato-plemię.

Jak im nie wstyd wejść i jeszcze się wyśmiewać z powodu bólu dupki jaki w nich siedział. Ukłońcie się przed Jazdą, bo pokazała klasę.
Co jak co ale % to cos powalileś troche ;d Potem przejrze w sumie stare mapki bo niedawno stuknelo 63-64% jakoś.

DeletedUser208227

Guest
A zmienia, 43-57 stosunek to jeszcze do odrobienia.
NA poczatku czerwca było 60-40 (no moze 1-2% rozniby bo REA nie była wliczana).
A walczysz o prawde, to wytykam błędne % ;)

Chyba się nie rozumiemy. Piszę, że potrzebowaliście przewagi 70:30 żeby złamać Mada. Stało się to teraz. Wcześniej pluł na Jutrasów pomimo i tak ogromnej przewagi.

Zatem udowadniasz mi coś o czym ja nie pisałem.

Także no ten, jednak niczego to nie zmienia.

DeletedUser208227

Guest
Kłamstwo płynie od was potokiem a jak konsekwentnie trzymam się swoich poglądów i doskonale wiem co pisałem i co piszę.

Nawet w memach musicie łgać. Znany z posiadania nudnego życia, propagandzista Jutra niejaki @przemeczi wstawia mem w którym opisuje Mada kasującego się przed pierwszą akcją. Czyli jak rozumiem do tej pory żadne akcje na Jazdę nie leciały? Już się sami gubicie w tych łgarstwach.
Hasło 'Pluć na Jutro' aktualne jak nigdy dotąd.

DeletedUser208227

Guest
Mad to agent Jutra xDDD wiedział o kosach i nic z tym nie zrobbił

Być może jest to na tyle dobry człowiek, że do samego końca wierzył, że Jutro zagra fair a sami kosownicy nie okażą się pryszczatymi pokemonami i kosy nie walną.

Pierwsze było mocno naiwne, Jutro i fair, to jak @kangurek mao i inteligencja. Dwa przeciwstawne pojęcia.

Do góry