Dyskusja o sytuacji na świecie 175

Łazan

Miecznik
Wynik reakcji
101
Raczej się tutaj nie wypowiadam, ale tym razem zrobie wyjątek. Bez wzgędu na to ile tam siedziało defa uważam, że spróbowanie zburzenia uniwerku i pójście na samobójczą akcję i tak było o wiele lepsze niż nic nie robienie i siedzenie z założonymi rękami. No bo jak inaczej nazwać waszą akcję wysłania 4 ofów po 1000 katapult i uznania, że jednak uniwerka nie da sie zburzyc bo wszystko padło.
Jestem dumna ze swojego plemienia, że spróbowało pomimo iż wiedzieliśmy że bez waszego wsparcia nie mamy najmniejszych szans. Może i z wami też by to nie wyszlo, ale co szkodziło spróbować

Nauczka na kolejne światy... omijać Łapankę i jej sojusze szerokim łukiem. Lepiej przegrywac z klasą i niż grać bez niej.
Przeczytałaś przynajmniej to co napisałem?
Wystarczy potrafić używać statystyk i symulatora żeby wiedzieć że coś takiego nie miało ŻADNEJ szansy powodzenia

500 osób, ale prawda jest taka, ze już miesiąc wcześniej trafiło do mnie info, że uniwerek się przelewa surowcami, więc to bez znaczenia. Z tego co wiem, to świat szybko się zakończył, bo pewne plemię na ł nie spróbowało nawet puścić akcji na uniwerek Blood. Do tego członkowie byłego Siema woleli przejść do plemienia na ł, albo do Nazwy (podpisanej z ł), tym samym oddając walkę o swój uniwersytet podstępem zabrany przez plemię ł. Więc siłą rzeczy wymusiło to stworzenie koalicji, bo inaczej żadne ze wschodnich plemion nie miałoby szans na wygraną. Plemię ł samo sobie strzeliło w kolano masową rekrutacją Siema, a potem przydzwoniło głową o beton marnując wojska na nabijanie blach, zamiast podjęcia walki
Z siema mieliśmy sojusz przez większość świata i od początku był dogadany na budowę wspólnego uniwerka, to że nie chcieli wbić kosy razem z brzydkim chyba dobrze świadczy i o nich i o nas ale dopowiadajcie już sobie co chcecie.
Z późnym startem budowy uniwerka to prawda, zepsulismy ale jakoś nikt u nas się nie spodziewał że świat potrwa 4 miesiące kiedy poprzednie światy z uniwerkami trwały co najmniej pół roku.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

eSPek

Miecznik
Wynik reakcji
134
Do mnie info trafiło ze bs ssie pałke, co to za argument ze info trafiło xD
Skoro 500 osob sie składało na budowe to nic dziwnego ze moglo sie przelewać xD
żaden argument, to czy do mnie trafiło czy nie - nie ma znaczenia. Ale faktem jest że gdyby z 500 osób składali się tylko gracze top 50, to też by surowca wystarczyło
Przeczytałaś przynajmniej to co napisałem?
Wystarczy potrafić używać statystyk i symulatora żeby wiedzieć że coś takiego nie miało ŻADNEJ szansy powodzenia

Z siema mieliśmy sojusz przez większość świata i od początku był dogadany na budowę wspólnego uniwerka, to że nie chcieli wbić kosy razem z brzydkim chyba dobrze świadczy i o nich i o nas ale dopowiadajcie już sobie co chcecie.
Z późnym startem budowy uniwerka to prawda, zjebaliśmy ale jakoś nikt u nas się nie spodziewał że świat potrwa 4 miesiące kiedy poprzednie światy z uniwerkami trwały co najmniej pół roku.
O sojuszu z Siema wiem, dalej nie zmienia to tego co napisałem. Wszyscy narzekają na koalicję, a to łapanka zrobiła to samo tylko w innym formacie i dlatego ta koalicja powstała i to jest mój punkt. Co do graczy Siema co przeszli do łpk, nikogo nie oceniam, ale zaznaczam, że woleli przejść do innego plemienia (sojusznika, ale nadal jest to cudze plemie) niż walczyć w swoje jako Siema, w którym od początku grali i mieliby spore szanse wygrać.

Gucio88

Miecznik
Wynik reakcji
45
żaden argument, to czy do mnie trafiło czy nie - nie ma znaczenia. Ale faktem jest że gdyby z 500 osób składali się tylko gracze top 50, to też by surowca wystarczyło

O sojuszu z Siema wiem, dalej nie zmienia to tego co napisałem. Wszyscy narzekają na koalicję, a to łapanka zrobiła to samo tylko w innym formacie i dlatego ta koalicja powstała i to jest mój punkt. Co do graczy Siema co przeszli do łpk, nikogo nie oceniam, ale zaznaczam, że woleli przejść do innego plemienia (sojusznika, ale nadal jest to cudze plemie) niż walczyć w swoje jako Siema, w którym od początku grali i mieliby spore szanse wygrać.
raz ze siema zepsulo bo sie sluchalo baby z penisem, innym razem ze zle ze przestali sie słuchac i do nas przeszli xD
wy to zdanie jak chorągiewka zmieniacie, jak wam w kontekście pasuje tak piszecie xD

eSPek

Miecznik
Wynik reakcji
134
raz ze siema zepsulo bo sie sluchalo baby z penisem, innym razem ze zle ze przestali sie słuchac i do nas przeszli xD
wy to zdanie jak chorągiewka zmieniacie, jak wam w kontekście pasuje tak piszecie xD
o kim ty mówisz ze zdanie zmienia xd weź mnie zacytuj bo nie czaję. Chyba że traktujesz wszystkich uczestników forum jak jakiś kolektyw umysłowy, gdzie opinia jakiegoś randoma musi być moją opinią

Tadzislaw Rojber

Zwiadowca
Wynik reakcji
535
Typowy @Tadzislaw Rojber ale co tu się dziwić przecież to zwykła kurwa, która bez piesków siedzi w budzie XD
Brawo jesteś fajny.

To Bs zdobyło blachę i wygrało ten świat. A nie pit lapi chaos czy żabka który nie może pogodzić się z utratą blaszki. Wasze ostatnie zachowania pokazują wasz dziecinny poziom. Wali mnie co będziecie pisać o mnie. Milej zabawy w piaskownicy. Przynieść łopatki?

Łazan

Miecznik
Wynik reakcji
101

Z tabelki która została wyżej wrzucona (która niby już dużo się nie zmieniła do teraz) wynika coś innego, top50 wpłacających wrzuciło ok 50% całego zapotrzebowania na uniwerek (z czego 18% jest od samego vertalsa). Wiec osoby 2-49 dały tylko 1/3 potrzebnej surki

A to że siema zostając u siebie a nie przechodząc do nas miało by szansę w walce o zwycięstwo to jest jakiś żart, przez ostatnie 2 tygodnie istnienia siema większość z nich chciała już kończyć grę przez spiny jakie tam na siłę tworzył brzydki potwur XD

Wynik reakcji
112
c0f32cd0998fc.png

FANBOY Krolik14

Mąż Krolik14
Wynik reakcji
2.743
Brawo jesteś fajny.

To Bs zdobyło blachę i wygrało ten świat. A nie pit lapi chaos czy żabka który nie może pogodzić się z utratą blaszki. Wasze ostatnie zachowania pokazują wasz dziecinny poziom. Wali mnie co będziecie pisać o mnie. Milej zabawy w piaskownicy. Przynieść łopatki?
jak mam zdobyc blache jak nie gram na tym swiecie odklejencu xD
dno>emki>bs

GilGalad

Miecznik
Wynik reakcji
174
Nigdy nie płakaliśmy, że nie mamy blachy, ba nie włożyliśmy w ten świat praktycznie żadnego PP poza kp i mk, ale odwaliliście kolesiostwo przy ich rozdawaniu pomijając osoby, które jak najbardziej powinny się tam znaleźć (dużo bardziej niż my), co innego że w finalnym rozrachunku uważaliśmy że zasłużyliśmy patrząc na innych i ich statystyki, ale brak blachy dla @HIENA HERE @dzikitraper91 @Garbix to kpina.

Wielkie teorie rojbera, że lider plemienia nie gra tylko zarządza (wtf?) xD
Teksty, że przejęcia wojenne się nie liczą, ale stałki to jest coś wielkiego.

I dużo więcej jakiś odklejonych teorii sradzia.

Kapinozaur

Pingwin
Wynik reakcji
3.708
Brawo jesteś fajny.

Ciężko było zdobyć blaszkę nie grając na tym świecie ale zaskoczę cię, poprzednie dwa na których grałem to dwa wygrałem, jakim win ratio ty się pochwalisz?

Wynik reakcji
112
zabek zamknij sie bo jesteś ostanią osobą która powinna sie wypowiadac tu najezdzasz naa tadka a sam cały świat nic nie robiłeś Mówisz ze blachy dostali tylko koledzy i ze było kolesiostwo? wytłumacz mi blachy np dla zawodowego kewina czy np vibronics z którymi gramy pierwszy raz ?
Po Pierwsze, kim ty człowieku jesteś
Po Drugie, grzeczniej szczylu bo nie jesteśmy w cyrku jakim jest BS tylko na Forum Publicznym
Po Trzecie, nigdzie nie napisałem, że tylko Koledzy Rojbera dostali blachy
Po Czwarte, Zapytaj @pit273 o słownik bo zaczął je wysyłać, np ostatnio Kmicowi i Małgorzacie wysłał
Po Piąte, naucz się czytać, ewentualnie jakieś soczewki albo wizyte np. W sklepie z soczewkami bo mam w profilu wygraną z BS2, członem Croya który wygrał ten świat, mimo, że Rojber sobie wycierał nim podłoge
Po Szóste
Gratuluję @Żabek x Gilgalad przebicia poziomu Hrabiego Pita
a dziękuje dziękuje

Do góry