Dyskusja o sytuacji na świecie 175

Wynik reakcji
1.023
Przestań farmazonić. Oprócz sztucznego nabijania stat to nic tu nie pokazaliście
Napiszę Ci jedną rzecz

Ja tu z chłopaki wszedłem dla zabawy, nawet od początku grałem w członie rozbiórkowym, nie przykładałem uwagi do gry. Mam 100k punktów wchodząc raz na jakiś czas xD ale ubaw z łatwości jak łatwo Cię sprowokować był tego warty

Ale dużo zarzucasz plemieniu KASTA, jednocześnie gdy Ty swoim kontem nie pokazałeś właśnie nic, 50 wiosek z czego większość to darmy lub barbarki i Ty śmiesz wchodzić na forum i pisać że ktoś nic nie pokazał?

Były u Ciebie osoby, które pchały front, ale nie byłeś wśród tych osób, więc takie słowa to możesz zostawić dla babci przy niedzielnym obiedzie :)

Gucio88

Miecznik
Wynik reakcji
45
pluto 2 swiat z rzedu juz sobie sztucznie nabija staty XDDDDDDDDDDD
wojem operuj to nie bedziesz musial na sobie woja ubijac

Łazan

Miecznik
Wynik reakcji
101
pluto 2 swiat z rzedu juz sobie sztucznie nabija staty XDDDDDDDDDDD
wojem operuj to nie bedziesz musial na sobie woja ubijac
Nie ma co płakać, pokazali klasę w obronie to i staty mają. Skończysz kurs to i ty będziesz miał staty :*

Żeby rozbić deff, który był na koncie, zrobić offy i walnąć w uniwerek LPK bo był na to czas
Mam nadzieję że przed zamknięciem świata jeszcze zobaczę te offy.

Skoro już wbiłem na ten śmietnik to przy okazji podsumuje 175 w jednym zdaniu
Ładnie ogarnęliście uniwerek i szkoda że to my dostaliśmy kulę do nogi którą tu nazywają @dziewczyna z biblioteki. jako "sojusznika".

Wynik reakcji
204
Nie ma co płakać, pokazali klasę w obronie to i staty mają. Skończysz kurs to i ty będziesz miał staty :*

Ładnie ogarnęliście uniwerek i szkoda że to my dostaliśmy kulę do nogi którą tu nazywają @dziewczyna z biblioteki. jako "sojusznika".

Kula u nogi, którą otrzymaliście w wyniku fortelu ameliańskiego nie miała wpływu na waszą porażkę. Po prostu wodzu wam uniwerku nie ogarnął.

Chaos.Black

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
875

Robi ci jeszcze różnice wbijanie ze śmietnika w ŁPK na śmietnik na FO?

Do góry