Dyskusja o sytuacji na świecie 174

MówMiTadzio

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
829
Po co każecie pisać makasowi żeby wypisywał do wszystkich moich graczy? Tak się dużo nagadałes jaki to nie jesteś uczciwy. I co wyszło? Wszystko co mówiłeś na dc na początku startu świata było jednym wielkim kłamstwem. My jak mówiliśmy to tak robimy. A ty wodolej co pokazałeś swoim zachowaniem? Brak jakiegokolwiek honoru i samooceny pajacu
Jak mówiliście tak gracie, bo żadne sąsiednie plemię nie chciało z Wami rozmów podjąć, nawet kmic Was olał xDDD

gdyby była okazja to chętnie dyplomację byś zmienił

DeletedUser207386

Guest
Ja bym tego cwela nie pozdrawial

Choriel, wieśniaku, wiem że chciałbyś, żebym poświęcił Ci więcej uwagi, ale jesteś za głupi na to. Z takimi tumanami jak Ty nie wchodzę w dyskusję, bo takich jak Ty można skasować w dwóch postach
Nie trać mojego czasu

Wynik reakcji
437
Dzień dobry ktokolwiek widział ktokolwiek wie szukamy naszego kolegi analizatora i przywódcę tworu bell, troszczymy się o kolegę ponieważ dzisiaj wielka zawierucha u niego we wiosce była dachy pozrywało, piwnice pozalewało, jakby ktoś widział to niech przekaże że czekamy w dziale s.170 ( Arkadię też monitorujemy w razie czego).

Chodzi o prince polo.

Treść dotycząca serwera 174 żeby postu nie usunęli: Panie kmic co z tymi barbami, kiedy przejmujemy ?

Do góry