Dyskusja o sytuacji na świecie 174

Wynik reakcji
1.907
Bredzę? Wiem od wewnątrz jak działa rada Pewniaków w sytuacjach kryzysowych. Właściwie wiem, że nie działa wcale. Jeśli chcesz to na pw mogę Ci opowiedzieć szczegóły, ale zaczynam wątpić czy jesteś warty poświęconego czasu.

No to nie chcę wiedzieć jaki poziom był na 166 że ich rada nie działa, a go wygrali xd chcesz to śmiało pisz, ja czytam wszystko poza wypocinami tego ćpuna.

Chyba świetlisty paziu nie wiesz o czym mówisz, popytaj pewnych to ci wytłumaczą o co chodzi i wtedy przyjdź tu z powrotem i przeproś plumka

Jeśli nie potrafisz przytoczyć argumentu i sam mam Ci go szukać to oprócz bycia chamem jesteś też noobem, gratuluję :p

Hej @Świetlisty Władca czy nadal trzymasz przy życiu 90% kont w plemieniu w którym grasz? Czy współplemieńcy o tym wiedzą, czy dowiedzą się dopiero gdy oznajmisz im to na FO? Kiedy kupujesz mieszkanie i robisz przeprowadzkę?

Nie prowadzę plemienia, więc nie zbieram wisielców, a nie mam czasu robić maratonów teraz, zalogowałem się dla zabawy, jak będę miał czas to wejdę pewnie na jakiegoś zasta czasami, jak nie będę miał to nie, tak proste że nawet taki ćpun jak Ty powinien zrozumieć. Jeśli chodzi o przeprowadzkę to jestem pół roku po, następna najwcześniej za 6-9 miesięcy w zależności jak mi się ułoży to co chcę, miło, że pytasz.

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry