Dyskusja o sytuacji na świecie 174

Sylwan23

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.196
ależ masz obsesję na punkcie magów xd
Już sie przywitać z sąsiadem nie można, a z kim mam pisać jak tu nikt inny sie nie udziela martwy świat, martwe forum, przynajmniej magowie umieją poddymić, wyśmiewać czy pobaitować na FO.

Piszą po znajomych:
"Hej, założysz konto na 174, nic więcej robić nie musisz"

Już mi sie znajomi kończą powoli, trzeba będzie po niemieckich forach szukać defówek kolejnych :/

Sasukee

Uchiha leader
Wynik reakcji
213
Wyczuwałem ze ktos urażony wyskoczy z tym dennym hasłem nastolatków, napisz jeszcze essa, ez i nazwij mnie boomerem, lepiej Ci sie zrobi.
A to xd na końcu to pewnie reakcja ze śmiejesz sie ze swoich żenujących żartów?
Rośnie straszne pokolenie ameb, a jak jesteś starsza to współczuję bliskim.

Ale ESSA to Ty szanuj chyba ze chcesz sobie na osobności porozmawiać z kubańskim gangsterem Loganem Kapuczino i dostać tripple muffin na łeb

DeletedUser207386

Guest
Chyba świetlisty paziu nie wiesz o czym mówisz, popytaj pewnych to ci wytłumaczą o co chodzi i wtedy przyjdź tu z powrotem i przeproś plumka

W słowniku Świetlistego Pachołka, nie występuje słowo 'przepraszam'

Występuje za to w nadmiarze słowo - 'JA'

Zakompleksiony nieudacznik. Szkoda palców do stukania w ekran.

Ruda tańczy

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
1.029
temat pewniaczkow dominuje FO, nie ważne co gadają ważne ze gadają <tanczy>
ja tam szanuje kazda ekipę, nawet te które z nami przegrały, co świat to nowy rozdział i wszystko może się zdarzyć także dajmy się rozwinąć sytuacji <oczy>

Ruda tańczy

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
1.029
Częściowo wypierasz
Odcinasz się od nich jak możesz.
A nie ma co ukrywać - byłaś częścią tego syfu i sama do tego syfu się przyczyniłaś.
Nie wypieram, wszystko co zrobiłam na 145 to ja się do tego przyznaje bez bicia :) w jutrze grałam tylko dlatego ze nie było już nwe do którego docelowo przeszłam, a jutro zgarnęło starych elektryków.

Do góry