Dyskusja o sytuacji na świecie 174

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
2.685
Ale ból tyłka Pewniaczków xDD
wystarczy zapałka żebyście sie zapłakali xDDD

Barby wyodbijali obok frontu xD

Ostatnio edytowane przez moderatora:

NTFruu

Zwiadowca
Wynik reakcji
779
Jak myślicie, kto na tym świecie będzie musiał Pewniaków za włosy wyciągać?

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ruda tańczy

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
1.033
Ale ból dupki Pewniaczków xDD
wystarczy zapałka żebyście sie zapłakali xDDD

Barby wyodbijali obok frontu xD
A Twoi znajomi odbijali Twoje wioski ;D Wiec nie pajacuj bo jeszcze bym zrozumiała wyśmiewanie pewniaczkow przez osoby które na prawdę działały na froncie z którymi mieliśmy jakies problemy, ale Ty? Dla mnie to była czysta przyjemność być Twoja sąsiadka;*

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
2.685
A Twoi znajomi odbijali Twoje wioski ;D Wiec nie pajacuj bo jeszcze bym zrozumiała wyśmiewanie pewniaczkow przez osoby które na prawdę działały na froncie z którymi mieliśmy jakies problemy, ale Ty? Dla mnie to była czysta przyjemność być Twoja sąsiadka;*

Jak ja byłem tylko darmą @NajlepszyGraczTegoPlemia jaki front o_O
działały na froncie osoby co chciały free wioski na was pozdobywać xD reszta wolała na Speed czekać

ARCY-POTĘŻNE TRYHARDY

Miły Pan z FO CZARUŚ
Wynik reakcji
624

Rozjechałes nas stary jak walec normalnie <hahaha>

Oj młoda damo. To że na swoim koncie nie pokazał nic szczególnego. Nie znaczy że nic nie robił. To co na zastach przejął i wybronił to jego. Szczególnie w końcowej fazie ataków spitow gdy u dangerow na kontach siedzieliśmy i broniliśmy. Jak stary i doświadczony wilk polował na ofiary.

Tak więc wygraną także jemu można śmiało przypisać.

/Czaruś

Wynik reakcji
1.907
Ooo, pamiętasz.
Jestem wzruszony <3

Nawet znalazłem gdzieś na dysku jeszcze to bingo, specjalnie dla Ciebie.

View attachment 33919

Zapomniałeś dodać osobny kafelek o mnie, bo chłop ma obsesję na moim punkcie ilekroć się odezwę, a jak proponowałem 1v1 w klinicznych warunkach gdzie nikt by nie przeszkadzał to uciekł z podkulonym ogonem :D

Jak myślicie, kto na tym świecie będzie musiał Pewniaków z pupy za włosy wyciągać?

Czemu ktoś ma wyciągać jak sytuacja nie wygląda źle? O kolejne ~3-4 tygodnie gry na oko to plemię może być spokojne, bo przetrwa. Dalsza przyszłość to na tym etapie zgaduj-zgadula, więc low quality bait my friend.

NTFruu

Zwiadowca
Wynik reakcji
779
Czemu ktoś ma wyciągać jak sytuacja nie wygląda źle? O kolejne ~3-4 tygodnie gry na oko to plemię może być spokojne, bo przetrwa. Dalsza przyszłość to na tym etapie zgaduj-zgadula, więc low quality bait my friend.
Czasem te zgadywanki są bardziej możliwe do przewidzenia, czasem mniej. Ta tutaj przynajmniej dla mnie jest dość prawdopodobna.

Do góry