Dyskusja o sytuacji na świecie 174

SierGiej95

Łucznik
Wynik reakcji
266
Zazdrościcie Magom kuzynów, ale spokojnie odbije im się to czkawką jak przyjdzie kolędą i będzie za każdego złożyć opłatę w wysokości Kmic Zapłać, a przypominam, że ciężko zarobionych PP nie można przelać.

BrilliantArwena

Pikinier
Wynik reakcji
53
Jakimi zagraniami? xD
W sensie, bezsensownego podpisywania się z kimś, żeby potem to wypowiadać jeszcze przed etapem grubych.

Nic nie zarzucam przecież, więc naskakuj ze swoimi wypowiedziami na kogoś innego xd Mi się nie chce w to bawić, średnio obchodzą mnie forumowe przepychanki. Czytam je zazwyczaj pobieżnie z nudy <shrug>

SierGiej95

Łucznik
Wynik reakcji
266
To współczuję bo inteligentni ludzie się nie nudzą.

A co do podpisywania się na starcie to było już kilka mocnych sojuszy od startu do końca świata które padały przed pierwszym przejęciem więc muzyko graj.
( Pozdro ZTP Kacupynie )

BrilliantArwena

Pikinier
Wynik reakcji
53
To współczuję bo inteligentni ludzie się nie nudzą.

A co do podpisywania się na starcie to było już kilka mocnych sojuszy od startu do końca świata które padały przed pierwszym przejęciem więc muzyko graj.
( Pozdro ZTP Kacupynie )
To witam w gronie tych mnie inteligentnych, bo widocznie też się nudzisz, skoro mi odpisujesz ;)

Nie zdziwiło mnie to ani trochę, co zaznaczyłam już w pierwszym poście xD nawet się lekko "uśmiechnęłam", że to już od dawna nic nowego

Kins

Magiczny Mag
Wynik reakcji
2.477
W sensie, bezsensownego podpisywania się z kimś, żeby potem to wypowiadać jeszcze przed etapem grubych.

Nic nie zarzucam przecież, więc naskakuj ze swoimi wypowiedziami na kogoś innego xd Mi się nie chce w to bawić, średnio obchodzą mnie forumowe przepychanki. Czytam je zazwyczaj pobieżnie z nudy <shrug>
Przecież nie naskoczyłem, zadałem zwykłe pytanie.
Bo już dziś przeczytałem, że zrobiliśmy krzywe zagranie, ale nie dostałem dalej odpowiedzi co to za krzywe zagranie z naszej strony i byłem ciekaw czy tu dostanę odpowiedź

SierGiej95

Łucznik
Wynik reakcji
266
To witam w gronie tych mnie inteligentnych, bo widocznie też się nudzisz, skoro mi odpisujesz ;)

Nie zdziwiło mnie to ani trochę, co zaznaczyłam już w pierwszym poście xD nawet się lekko "uśmiechnęłam", że to już od dawna nic nowego

Nie nudzę się, wręcz przeciwnie - pracuję i potrzebuję się co jakiś czas odchamić, żeby złapać fokus ;), ale jeżeli Tobie się nudzi to sprawdź gdzie gram bo akurat na tym świecie z Magami ani tym bardziej z darmami nie mam nic wspólnego.

Napisałem kilka postów na FO tego świata, a na PW i w grze dostałem ze 4x tyle PW co ja tu odiwaniam..
Eh.. chyba jednak jestem dinozaur i wolę spiny starej daty. <boks>

BrilliantArwena

Pikinier
Wynik reakcji
53
Nie nudzę się, wręcz przeciwnie - pracuję i potrzebuję się co jakiś czas odchamić, żeby złapać fokus ;), ale jeżeli Tobie się nudzi to sprawdź gdzie gram bo akurat na tym świecie z Magami ani tym bardziej z darmami nie mam nic wspólnego.

Napisałem kilka postów na FO tego świata, a na PW i w grze dostałem ze 4x tyle PW co ja tu odiwaniam..
Eh.. chyba jednak jestem dinozaur i wolę spiny starej daty. <boks>
Wyobraź sobie, że od razu sprawdziłam gdzie grasz z ciekawości.

Ja spin nie lubię wcale, więc źle trafiłeś, ale jestem przekonana, że jeszcze będziesz miał do nich wiele okazji z innymi tutaj ;)

Tymczasem, do zobaczenia w grze

Do góry