Dyskusja o sytuacji na świecie 174

Krajt

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.534
Nuppki coś złego tam zrobili czy tak rzuciłeś jak przygłup? Takiemu sin można zarzucić kosy, rekrutacje, której się wyrzekali i słaby poziom gry.

Poza tym, że Nuppki potem przygarnęły do siebie Sinowców i stworzyli jedną ekipę, czego kolega wyżej zdaje się nie pamiętać, to nie.
Ja nawet nie dotrwałem do tego etapu, bo skończyłem grę na etapie kilku wiosek jak zobaczyłem jaka tam panuje atmosfera i jaki jest zastój na froncie z bodajże Nkami.
Jednorazowy strzał, wbiłem na zaproszenie Nywka.

Spartakus3597

Chłop
Wynik reakcji
0
Witam ludziska
Jak wygląda aktualny rozwój budynków by już na samym początku nie stanąć w miejscu? Kilka lat przerwy za mną i wbiłem sprawdzić czy plemsy się rozwijają. Kiedyś kończyło się +- 9/8/6, a aktualne zadania i "inne" nagrody prawdopodobnie na to nie pozwolą. Znajdzie się jakaś dobra duszyczka by podpowiedzieć schemat rozbudowy bazując na zadaniach? Jeśli ten system miał już miejsce na poprzednich światach to pewnie "poradniki" powielały się w większości ekip, więc to żadna tajemnica. Ten kto mi dziś odpowie będzie miał udany dzień : D

Lecimy w tango

Zwiadowca
Wynik reakcji
708
Witam ludziska
Jak wygląda aktualny rozwój budynków by już na samym początku nie stanąć w miejscu? Kilka lat przerwy za mną i wbiłem sprawdzić czy plemsy się rozwijają. Kiedyś kończyło się +- 9/8/6, a aktualne zadania i "inne" nagrody prawdopodobnie na to nie pozwolą. Znajdzie się jakaś dobra duszyczka by podpowiedzieć schemat rozbudowy bazując na zadaniach? Jeśli ten system miał już miejsce na poprzednich światach to pewnie "poradniki" powielały się w większości ekip, więc to żadna tajemnica. Ten kto mi dziś odpowie będzie miał udany dzień : D
tak

Magiczny Lokers

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.291
Witam ludziska
dzięki za udany dzień

Stokrotka333

Chłop
Wynik reakcji
31
Witam ludziska
Klikasz normalnie eko, dostajesz za każdy wybudowany poziom nagrodę 150/150/100 surki, dlatego na początku to klikanie idzie szybciej niż kiedyś. Oprócz eko, możesz kliknąć budynki takie jak zagroda, spichlerz, ratusz, których rozbudowa jest tania, bo wyjdziesz na plus z surowcami, otrzymując nagrody za każdy poziom (te 150/150/100). Za wybudowanie rynku na 5 poziom dostajesz nagrodę do inwentarza w postaci 30% większej produkcji surowców przez 48h. Sam musisz pomyśleć, kiedy opłaca Ci się ją otrzymać i w którym momencie użyć. Na późniejszym etapie nagrody są większe (większe niż te 150/150/100).
Stara rozpiska eko jest nadal przydatna ,chociaż od 15/20 poziomu lepiej mieć własną taktykę, najlepiej z wymienianiem się na rynku.

KochamIde

Łucznik
Wynik reakcji
940
Mnie to juz chyba nigdy nie przestanie smieszyc jak te chlopy nie potrafia zrobic porzadnych zadan na swiaty z farma/bez

Wyobrazacie sobie sytuacje, w ktorej na taki swiat bez farmy wchodzi jakis ziomek, ktory chce pograc pierwszy raz w plemiona i na eko 6/6 dostaje zadanie zrekrutuj 100 jednostek?

Przeciez zrobienie odpowiednich zadan doslownie moglyby zrobic 2 osoby wieczorkiem na discordzie xD

Sylwan23

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.196
A potem sie dziwia, ze nie graja ludzie nowi bo wejdzie taki nowy gracz na swiat bez farmy i widzi zadania z rekru woja i nawala wojo na low eko, odjezdza mu okolica dostaje w pysk z miejsca, 95% nowych graczy po takim manewrze zamyka gre i już nie wraca, trudno by było dobrze zoptymalizowane zadania i samouczek wsadzić, lepiej ten czas zainwestować przecież w wykłócanie się z graczami na forum, którzy nie zgadzają się z jakimiś ustawieniami :)

Do góry