Dyskusja o sytuacji na świecie 174

Wynik reakcji
270
Pomimo tego, że wielokrotnie nie podobały mi się decyzje @kmic, to muszę stwierdzić, że doszliśmy chyba do momentu, gdzie jakby @kmic każdemu przelał 10k PP, to by FOntowcy skrytykowali, że dlaczego nie 20k. Jako gracz widzę, że skala darm jest gigantyczna. Support ma swoje ograniczenia: czasowe, narzędziowe, ale trzeba przyznać, że na ostatnich światach liczba banów za multi itp. była bardzo duża. Wiem o przypadkach banowania graczy za samo maskowanie IP bez dowodu na wykorzystanie tego do tworzenia darm. Jako osoba grająca czysto i oczekująca gry fair rozumiem, że jest to pewnie jedno z niewielu narzędzi jaki ma support, chociaż sam chętnie IP bym maskował i to wcale nie po to, żeby robić darmy. Wracam z propozycją jawności banów na wzór innych gier. To pokaże skalę realnych działań supportu, ale stanie się też elementem taktyki gry. W tej chwili przeciętny gracz wchodzi na mapę 174 i widzi gęstego guza, a frustrację wylewa na FO krytykując mamusia plemion.
Ps. Pewnie dostane ochrzan od pewnej miłej opiekunki projektu, że wchodzę nie w swoje kompetencje, nie znając mechanizmów pracy opiekuna, ale już się przyzwyczaiłem

Powiedz to Naszemu graczu co dostał bana za multi, bo powiązali go z jakimiś darmami witamów czy tam kogoś z drugiej strony świata.. oczywiście odpowiedzi żadnej na swój sprzeciw od supportu nie dostał, bo w sumie po co :p

Wynik reakcji
270
Z tego co słyszałem ma już unbana

Źle słyszałeś, dostał bana 8 stycznia... Od razu zgłosił sprzeciw, bo chyba jakieś nieporozumienie... Jakby te konta były jeszcze obok niego to możnaby się kłócić. Odpowiedź dostał pod koniec dnia 9stycznia i od tamtego czasu siiiisza, 3 dzień bez odpowiedzi, ale żeby tutaj pisać to supporterzy czas mają ;)

Konto powiązane z jakimiś mulciakami z drugiej strony świata : Szurnięty Zdzichu, Wielki Edek.. tego typu nicki.

To jest śmiech na sali po prostu.

Nawet jak go teraz odbanujecie to co ma zrobić jak został na etapie 300pkt, a reszta ma już 1200.

Teraz tylko czekać na pałace i bany za rozbiórki siłowe w plemieniu..

Cone

Rycerz
Wynik reakcji
1.967
Nawet jak go teraz odbanujecie to co ma zrobić jak został na etapie 300pkt, a reszta ma już 1200.

Teraz tylko czekać na pałace i bany za rozbiórki siłowe w plemieniu..
Nie pierwsza taka sytuacja, nic nie zrobisz i nic nie dostaniesz ;)

Oni pomylić się mogą, zrobić błąd, ale ty już nie i sztywno jesteś banowany, bo TAK.

Krajt

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.534
Wszyscy na karczmie globalnej siedzą, tam nie ma supportu, który kasowałby posty z polubieniami :confused:

Do góry