Dyskusja o sytuacji na świecie 174

DeletedUser207386

Guest
Kto to jest ten czarny śnieg, ktoś wyjaśni?

Nikt Ci nie wyjaśni, gdyż forumowe tuzy pokroju @Krajt-a, potrafią jedynie obrażać. Jeśli zapytasz ich, co złego zrobiłem przez okres swej gry, to nagle mają ucięte rączki i nie potrafią wystukać na ekranie kilku słów.
Ale ja chętnie Ci wyjaśnię
Black Snow, to człowiek, który zawsze odważnie i śmiało bronił, broni i będzie bronił uczciwości rozgrywki. Piętnował kłamców, cwaniaków i nieudaczników. Tak, żeby żaden kreciarz, nie umknął niezauważony. Nie mam guziczków supportu, ale równie skuteczne jest ciągle piętnowanie wrzodów tej gry.
Z czasem sami wymiekaja, albo chowają się pod loginami 'Słodki prosiaczek'

Sasukee

Uchiha leader
Wynik reakcji
213
Tbh czego się spodziewać po ludziach, którzy za poświęcanie swojego wolnego czasu na użeranie się ze śmieszkowymi graczami pokroju Siusiake czy Animowanej (jak i zwykłymi), mają płacone w PPkach ¯\_(ツ)_/¯
Odwdzieczamy się im tym samym co dają od siebie. Jak pajace banuja za nazwę wioski „hokus pokus sraty taty” to czego ty oczekujesz xd
@FabcioZiomekPL uwazaj jak będziesz robił mapki żeby nie dostać bana za słowo aNALiza

Cone

Rycerz
Wynik reakcji
1.967
Obserwuję loginy i zauważyłem, że wiele osób notorycznie je zmienia i 'skrywa' się pod nowymi.
Ciekawe czy to po prostu wynik końcowy nudy, czy też zwyczajnie niektórzy wstydzą się tego jakimi miernotami i nieudacznikami byli na poprzednich światach i próbują zmazać ślady.
Często pozycja konta wpływa na zmiany nicków / kont, szczególnie na światach bez flag, gdzie nic nie potrzebujesz żeby grać.

Ruda tańczy

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
1.033
Szybki przegląd i dostrzegam, że prócz tych ukrywających się, są też bardzo znane persony na tym świecie. Założyłem w sumie konto z nudów, a widzę, że wstrzeliłem się idealnie.
Mamy i @Świetlisty Władca (bardziej znanego jako Świetlisty Pachołek), mamy też @Ruda tańczy (bardziej znaną jako zdrajczynię) czy @NIEKOSAASPRAWIEDLIWOSC.

Choć każda z tych postaci, jest tak groteskowa, że powinna występować w komiksach, to jednak miłe, że mogę ponownie 'zaczepic' ich na tym forum.

Postaram się zabawić tutaj dłużej o ile support ponownie nie zastosuje wobec mej skromnej osoby, pałkarskich, komuszych metod cenzury.
Obiecuję dalej stać po stronie uczciwości, piętnować kłamców i nieudaczników bez względu na to, w jakie plemienne barwy się obleką!
Cześć Śniegu ;D kto się czubi ten się lubi!

DeletedUser207386

Guest
Cześć Śniegu ;D kto się czubi ten się lubi!

Oczywiście, przecież zawsze darzyłem Cię sympatią. Pozwolę sobie przypomnieć chociażby to, że jako jedyny stawałem w Twojej obronie, wobec szaleńczych, obrzydliwych ataków noobów z Jutra.

Nie zmienia to jednak faktu, że nie zapomniałem jak podłych zagrań się dopuszczałaś.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ruda tańczy

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
1.033
Oczywiście, przecież zawsze darzyłem Cię sympatią. Pozwolę sobie przypomnieć chociażby to, że jako jedyny stawałem w Twojej obronie, wobec szaleńczych, obrzydliwych ataków noobów z Jutra.

Nie zmienia to jednak faktu, że nie zapomniałem jak podłych zagrań się dopuszczałaś.
Prawda, nigdy Ci tego nie zapomnę. Słowo klucz to „dopuszczalas”. Zmieniłam się ;D

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry