Dyskusja o sytuacji na świecie 174

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.051
Beka ze ludzie sapią się o jakieś multikonta których i tak zapewne nikt nie podbije ale tych wysypów darm innych plemion które potem będą podbijane przez ludzi bez rączek już nikt nie widzi.
Magusy przynajmniej nie wygrywaja swiatow rekrutacja jak to czynia inne pato plemienia ale sami sie przekonacie co bedzie bardziej bolec wioski magusow ktore wysarzeja albo znikna czy topka z reszty okregu obrzezy która 100k bedzie wbijał bez 10k pokonanych.

Velka

Miecznik
Wynik reakcji
57
Nie za ciasno wam chłopaki na tym wschodzie? przerzucilibyście troche na drugą strone

Krajt

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.534
Tbh czego się spodziewać po ludziach, którzy za poświęcanie swojego wolnego czasu na użeranie się ze śmieszkowymi graczami pokroju Siusiake czy Animowanej (jak i zwykłymi), mają płacone w PPkach ¯\_(ツ)_/¯

DeletedUser207386

Guest
Obserwuję loginy i zauważyłem, że wiele osób notorycznie je zmienia i 'skrywa' się pod nowymi.
Ciekawe czy to po prostu wynik końcowy nudy, czy też zwyczajnie niektórzy wstydzą się tego jakimi miernotami i nieudacznikami byli na poprzednich światach i próbują zmazać ślady.

Lecimy w tango

Zwiadowca
Wynik reakcji
696
Obserwuję loginy i zauważyłem, że wiele osób notorycznie je zmienia i 'skrywa' się pod nowymi.
Ciekawe czy to po prostu wynik końcowy nudy, czy też zwyczajnie niektórzy wstydzą się tego jakimi miernotami i nieudacznikami byli na poprzednich światach i próbują zmazać ślady.
mówi to gościu który założył konto 10 min temu xd hmm

DeletedUser207386

Guest
Szybki przegląd i dostrzegam, że prócz tych ukrywających się, są też bardzo znane persony na tym świecie. Założyłem w sumie konto z nudów, a widzę, że wstrzeliłem się idealnie.
Mamy i @Świetlisty Władca (bardziej znanego jako Świetlisty Pachołek), mamy też @Ruda tańczy (bardziej znaną jako zdrajczynię) czy @NIEKOSAASPRAWIEDLIWOSC.

Choć każda z tych postaci, jest tak groteskowa, że powinna występować w komiksach, to jednak miłe, że mogę ponownie 'zaczepic' ich na tym forum.

Postaram się zabawić tutaj dłużej o ile support ponownie nie zastosuje wobec mej skromnej osoby, pałkarskich, komuszych metod cenzury.
Obiecuję dalej stać po stronie uczciwości, piętnować kłamców i nieudaczników bez względu na to, w jakie plemienne barwy się obleką!

Stwór z Lasu

Chłop
Wynik reakcji
0
Panowie i panie. Jak myślicie kto wygra tego świata?
Biorę od każdej drużyny po 200 żelaza i słucham państwa.

DeletedUser207386

Guest
@NTFruu - widzę, że dziecinada nadal niszczy forum tej gry. Wiele się nie zmieniło. Plus taki, że tych chorych na umyśle, można ignorować.
Także dalej przyjacielu uskuteczniaj ten swój rynsztokowy język, tylko nie zapomnij w przerwie lecieć po mleko, które mama kazała kupić.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry