Dyskusja o sytuacji na świecie 174

DeletedUser207979

Guest
Pasterz @Choriel zaczyna gadać z sensem

Tylko ten def będzie wysłany na pewne straty. Przecież Wieśniaki nie biły się jeszcze z nikim na tym świecie, zatem zagrody pełne offów

Śmieszne
Bo dziwi mnie dlaczego BET i Witam nie czytają mapy.
Ale ten Vegeta to dużo lepszy zawodnik.
Miał jakieś małe plemię, zablokował zjednoczenie północy i myślał, że rozgrywa świat.
A najpierw gość się zakiwał, potem walnął samobója heh

DeletedUser207979

Guest
Gracze Tro Powodzonka w Wojnie 14 zaczynamy igrzyska :)

Buahhaahahah
Chyba paraolimpiadę

Igrzyska w wykonaniu Wieśniaków
- 4 zdobyte wioski
- 5 zarekrutowanych graczy

Przy założeniu, że oczywiście te Tro przepchną, bo znając ich mogą się wyłożyć i za chwilę błagać znowu o Pona xD

Choriel

KOSOWNIK SPEED
Wynik reakcji
476
Buahhaahahah
Chyba paraolimpiadę

Igrzyska w wykonaniu Wieśniaków
- 4 zdobyte wioski
- 5 zarekrutowanych graczy

Przy założeniu, że oczywiście te Tro przepchną, bo znając ich mogą się wyłożyć i za chwilę błagać znowu o Pona xD
Przeciez Vegeta rozdaje karty i to on uklada dyplo na swiecie, a przynajmniej tak mysli, wiec powinienes go docenic i nie napisac ze beda blagac tylko ze narzuca im pona XDD

MówMiTadzio

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
787
Gdy magi ostrzegały plemiona północne co nadejdzie w przyszłości i próbowali zjednoczyć północ to większość miała to w dupie, a teraz płacz się zacznie xDD Genialni dyplomaci

Gibczon

Chłop
Wynik reakcji
0
Jestem w 100% PEWNY, że znajdzie sie jakis psychopata na YT, który udowodni że z takiego działania wyjdzie jakaś konkretna liczba XD
Ostatnio oglądałem chlopa, który z samych liczb dodatnich zrobił wynik ujemny.
Czyzbys mowil o : 1 + 2 + 3 + 4 ... = -1/12? :)

A i Snow, miales juz nie powtarzac o sytuacji bet witam i pewnych, takze nie mow :)

DeletedUser207979

Guest
Bet&Witam 9kk RA do 14,5 kk RO OJ

i +9 w wioskach calkiem nieźle jak na akcje rozpoznawczo-burzącą

Dyskutowałbym
Obie strony w zasadzie mogą być zadowolone.
Oj, bo dostało akcje od dwóch wielkich plemion i poradziło sobie przyzwoicie
Druga strona, bo dłubnęli trochę frontu

Zapowiada się fajna walka. Czekam na efekty akcji w najbliższych godzinach i na odwet Ojków

Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser207979

Guest
Ponieważ mój mem zebrał 13 lajków, sfrustrowany moderator za chwilę usunie. Pozwalam!
Halo Franek na co jeszcze czekasz

Halo @PaSkUdNy, wariacie, świrze.
Opowiedz nam jeszcze jakąś bajeczkę. Już od 5h nie było się z czego pośmiać.
Może opowiedz nam jak dzielnie walczycie na tym świecie heh

mefisto75 x BranD

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
1.822
Dyskutowałbym

Zapowiada się fajna walka. Czekam na efekty akcji w najbliższych godzinach i na odwet Ojków

Jak na 0 dostęp Witam do frontu to i stosunek RA do RO, który jest katastrofalny na Oj to polemizowałbym czy obie str zadowolone xd

Czarny koń zawodów

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.173
Ja to zadowolony jestem. Architekta wbije wyżej. Widzimy się za 2,5 tygodnia jak zagrode odbuduje w deffowych wioskach XD Offy dałem ubić to szybciej pójdzie jak się od ratusza zacznie :V

Ale ogólnie słabo rozpisane burzenie. Robiliście to plemiona-planer? Bo na zagrode czy kuźnie to wchodziło 2-3x więcej katas niż powinno. Mogliście to przeznaczyć na inne budynki :/ XD

DeletedUser207979

Guest
Jak na 0 dostęp Witam do frontu to i stosunek RA do RO, który jest katastrofalny na Oj to polemizowałbym czy obie str zadowolone xd

Hmm Witam nigdzie na mają aktualnie frontu, a potencjał razem z Betami niewyobrażalny.

Zatem ciężko było oczekiwać, że Ojki dadzą radę się jakoś mega obstawić.
Nierealne.
Zastanawia mnie, czy w ogóle jest sens obstawiania frontu w przypadku Oj.
Czy nie lepiej wytypować kilka strategicznych wiosek, zasypać je defem nie do ruszenia, a resztę bawić się w odbitki.
Z tym, że to wymaga dużej aktywności.

Co do burzenia. To jedno, ewentualnie dwurazowa akcja.
Na dłuższą metę nic nie da, znudzi się Witamom.

Czarny koń zawodów

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.173
Dyskutowałbym

Ty pijany chyba XD 10lini wiosek jest wyzerowana. Wystarczyłoby teraz na blisko grube dogrywać, żeby nie było czasu na odbitki z dalszych wiosek(bo tylko tam będą kuźnie XD)

DeletedUser207979

Guest
Ty pijany chyba XD 10lini wiosek jest wyzerowana. Wystarczyłoby teraz na blisko grube dogrywać, żeby nie było czasu na odbitki z dalszych wiosek(bo tylko tam będą kuźnie XD)

Po pierwsze jeśli możesz napisz w jakim grasz plemieniu, bo nie wiem z której perspektywy oceniasz.

Po drugie, jak widzisz nie oceniam dokładnie sytuacji, bo jej nie znam nie grając tam, a przedstawiam jedynie jak to powinno moim zdaniem wyglądać.
Na drugi raz najpierw przeczytaj, potem się wypowiadaj, bo niewiele rozumiesz z tego co piszę.

Czarny koń zawodów

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.173
W tym, który widzisz na mapie. A ten kwadrat to wioski, które maja wykasowane budynki i możlwiość obrony na 2-3 tygodnie XD

277368923_757705021815120_5159780531434495156_n.png

Do góry