Dyskusja o sytuacji na świecie 174

pGnek

Chłop
Wynik reakcji
4
Pchnięcie frontu ma sens tylko problem w tym zeby musieli dalej działać jak działaja wiocha za wiocha i nie zatrzymywać sie nie dac chwili oddechu. Zobaczymy w pierwszych dniach kwietnia co się wydarzy, bo to mogą być kluczowe kilka dni.

DeletedUser207979

Guest
Pchnięcie frontu ma sens tylko problem w tym zeby musieli dalej działać jak działaja wiocha za wiocha i nie zatrzymywać sie nie dac chwili oddechu. Zobaczymy w pierwszych dniach kwietnia co się wydarzy, bo to mogą być kluczowe kilka dni.

Oczywiście, że tak. To walka z czasem dla Oj.
Natomiast patrzenie na samą masę koalicji południowej jest kompletnie pozbawione sensu. Nie zdecyduje masa a zaangażowanie.

A jestem więcej niż pewien, że takie plemiona jak wy czyli BET czy Witam, będą skłonni do elastycznego dostosowania swojej dyplomacji, do danej sytuacji na świecie.
Oczywiście wiem, że wszyscy będą zaprzeczać.
Ale w świecie plemion nie ma czegoś takiego jak sojusz do końca świata, na etapie na którym aktualnie świat się znajduje.
Takie sojusz są wiarygodne. Ale nie w tym momencie.

DeletedUser207979

Guest

Nawet poszedłbym dalej, wiocha za wiochą, to może być za mało.
Muszą być duże uderzenia. Inaczej mogą nie zbić waszych morali.

DeletedUser207979

Guest
Tia akcja raczej burząca z strony witam bo nie uważam jako obserwator tej akcji by były jakieś przejęcia z naszej strony na Ojkach.

Nie no to oczywiste
Zastanawiam się na ile wasze offy przydadzą się BET do pomocy przy przejęciach.

Ale to jest też to o czym pisałem. Witamy zaczną się dusić.
Sojusz z Pewniakami nie zawiera zrównoważonego rozwoju. W czasie gdy Pewniaki łatwo będą zdobywały rozbity teren, również rekrutacją, BET będzie ciężko walczyć a Witamy czekać...

ARCY-POTĘŻNE TRYHARDY

Miły Pan z FO CZARUŚ
Wynik reakcji
642
Nie no to oczywiste
Zastanawiam się na ile wasze offy przydadzą się BET do pomocy przy przejęciach.

Ale to jest też to o czym pisałem. Witamy zaczną się dusić.
Sojusz z Pewniakami nie zawiera zrównoważonego rozwoju. W czasie gdy Pewniaki łatwo będą zdobywały rozbity teren, również rekrutacją, BET będzie ciężko walczyć a Witamy czekać...

Ale ten świat to syf.

Pewniaczki kosę TRO sprzedały. Chyba nie było ćwiartki bez kosy. Ale ez

Do góry