Dyskusja o sytuacji na świecie 174

DeletedUser207979

Guest
Pytanie dlaczego Pewniaki postanowiły przekręcić wajchę.
Całkiem sensowne wydaje się to, że ten zadufany w sobie kolos, nie mógł przeżyć, że po podpisaniu sojuszu Witam - BET, stał się pionkiem w rozgrywce, bo na rolę rozgrywającego wyszło Witam.

I szukają alternatywy jak to odkręcić, a mogą próbować to zrobić szybko, rekrutacją.

Na miejscu Witam, szybko bym to ukrócił wykonując ruch wyprzedzający. I oczywiście nie piszę o ewentualnej wojnie, ale o twardych warunkach dyplomatycznych na które Pewni musieliby się zgodzić. W chwili obecnej nie mają alternatyw.

Warto też dodać, że samo przełamanie frontu Pewni - Mag jest bardzo niekorzystne dla zarówno Witam jak i BET
Gdyż Pewniaki będą w łatwy sposób zdobywać teren, w czasie gdy te zachodnie plemiona, będą musiały wkładać sporo wysiłku, by cokolwiek przesuwać.
Zatem wykonywanie przez Pewniaków jeszcze dodatkowych ruchów rekrutacyjnych jest niczym innym jak okładaniem po pysku swoich sojuszników i całkowitym podkopaniem zaufania.

Kurde Pewniaki są naprawdę tak inteligentne, że podważają swoimi działaniami sojusz z Witam i BET.
Chyba za szybko skreśliłem Ojki, które jeśli poczekają i włączą się do gry w odpowiednim momencie, to mogą mocno namieszać.
Mój błąd wynika z tego, że nie doceniałem geniuszu Pewniaków heh

DeletedUser207979

Guest
Ja tu tylko mema chciałem wrzucić patrząc na to jak zmieniało się forum świata 174 xD
View attachment 36227

Może byłoby to zabawne, gdyby nie fakt, że ten mem jest niezwykle prawdziwy.
Dokładnie tak, Pewniaki swoją masówką niszczą grę.
Jakim tchórzem trzeba być, by podpisywać się z plemieniem 15xmniejszym.

To najbardziej tchórzliwe plemię, jak widziałem. Mówię całkowicie poważnie.

sorni12

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
51

Takie życie co poradzisz .... pisz dalej a karawana jedzie dalej <luzik><luzik><luzik><luzik><luzik>

DeletedUser207979

Guest
Cieszy mnie ten fakt <tuptup><tuptup><tuptup> motywujesz nas niesamowicie swoimi wypocinami ...

Przepraszam, ale nie za bardzo rozumiem.
Nie rozumiem do czego was motywuję, przecież nie do dalszej gry i walki, bo wy ani nie gracie, ani nie walczycie.
Ale
Przywykłem już, że nie jesteś zbyt bystry:)

zipo12

Chłop
Wynik reakcji
17

Moze i tak moze i nie mi tam nie chce sie nawet tego oceniac.
Ja po prostu pokazalem jak sie zmienila narracja przez te iles tam stron forum. Wczensije bylo ccisniecie ze a kolejna slaba masowka zaraz sie rozpadnie i latwo ich sie cisnie chwalenie sie statami itp itd
A teraz sytuacja obrocila sie o 180 stopni. I nagle jest ze masowki bee itp.
Wiec Wy tam sobie pertraktujcie dalej czy masowki niszcza gre czy to nie fair czy nie a ja po prostu pokazalem zmiane narracji forum w ciagu ilus tam stron :p

DeletedUser207979

Guest
Moze i tak moze i nie mi tam nie chce sie nawet tego oceniac.
Ja po prostu pokazalem jak sie zmienila narracja przez te iles tam stron forum. Wczensije bylo ccisniecie ze a kolejna slaba masowka zaraz sie rozpadnie i latwo ich sie cisnie chwalenie sie statami itp itd
A teraz sytuacja obrocila sie o 180 stopni. I nagle jest ze masowki bee itp.
Wiec Wy tam sobie pertraktujcie dalej czy masowki niszcza gre czy to nie fair czy nie a ja po prostu pokazalem zmiane narracji forum w ciagu ilus tam stron :p

Co nie zmienia faktu, że wygląda to zabawnie, gdyż nie tak dawno temu mem można było odnieść do prężących muskuły Pewniaków.
Które nie oszukujmy się, ale niesamowicie były obsrane przed walką z Magami, a jak jeszcze kilka wiosek poleciało, to ledwo ten kolos przetrwał.

Dziś znowu prężą. Heh ciekawe jak długo.

sorni12

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
51
Co nie zmienia faktu, że wygląda to zabawnie, gdyż nie tak dawno temu mem można było odnieść do prężących muskuły Pewniaków.
Które nie oszukujmy się, ale niesamowicie były obsrane przed walką z Magami, a jak jeszcze kilka wiosek poleciało, to ledwo ten kolos przetrwał.

Ile tylko będziesz chciał

zipo12

Chłop
Wynik reakcji
17

Hmm od czasu jak zaczalem czytac forum czyli jakas 120-150 strona to wlasnie caly czas MAG "kozaczylo" dlatego taki a nie inny mem stworzylem :p

DeletedUser207979

Guest
O i @sorni12 poległ na potyczce słownej.
Nie zaczynaj misiu, gdy wiesz, że nie dasz sobie rady. To jak liczenie na cud.

Co do kumatości, to Twoja riposta w stylu 'a nie bo Ty' jest całkiem spoko.

Jeśli chodzi o resztę.
Pozwól, że będę zarządzał swoim życiem i czasem w taki sposób, w jaki ja mam ochotę. Nie jesteś osobą, która by miała o tym decydować, bądź nawet doradzać. Przedstawiasz się jako głupiec, więc nie będę Twoich rad traktował serio.

Jeśli chodzi o kolejną sprawę, widzę, że wybuchasz nie radząc sobie, ale chociaż zachowuj jakieś pozory. Przecież większość osób zaglądających tutaj grała na ś145 i wie, że kłamiesz.
Słabe

Kobyłka.

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.337
Warto wskazać również, że publiczne zadanie przez Ciebie (członka Pewnych), takiego pytania, jest jawnym przejawem agresji pod adresem Witam.
Czym doskonale zdradziłeś jaki obecnie jest wasz sposób myślenia i w jakim kierunku zamierzacie działać.
Czytam was jak prezydent konstytucję
Nie jestem członkiem PEWNYCH :D jak to możliwe, że geniusz blacksnow sie pomylił?

serikkehva

Miecznik
Wynik reakcji
109
Coraz śmieszniejsza jest Twoja retoryka na temat plemienia PEWNI. Jesteś chyba najbardziej subiektywną osobą wypowiadającą się na FO.
1.
  • Magi+Style wygrywało z Pewni - Kolos na glinianych nogach, kiepsko zarządzany, słabi gracze, brak aktywności, doskonała gra na froncie Mag i Style (nie odmawiam im tego oczywiście)
  • Magi+Style przegrywa z Pewni - To na pewno nie zasługa Pewniaków, używałeś tam słów takich jak bierność/bezczynność na froncie itd.

2.
  • Sojusz Witam & Pewni trwa o wiele dłużej niż Bet i Witam, co oznacza, że mimo wszystko Witam jako pierwsze zaczęło szukać innego naturalnego sojusznika niż Pewnych. Podpisując się z nimi sprawiają, że możemy powątpiewać w czystość intencji.
  • Pewni rekrutuje kilkunastu graczy z pokonanych przez siebie i TRO plemion (co TRO również czyni i jakoś tutaj z tym problemów nie masz), którzy mimo wszystko sprawdzili się w boju przeciwko Pewniakom, czym udowodnili swoją wartość. - Tutaj nagle PEWNI wystosowali policzek w stronę Witam i ich sojusznika Bet.
I nie doszukuj się proszę przytyku w stronę Witam, tak jak to robiłeś u kobyłki, bo takiego nie ma. Staram się uwidocznić to jak bardzo subiektywny i jednostronny jesteś w swoich opiniach. Nie interesuje mnie też Twoja interpretacja
Z dnia na dzień coraz częściej mam wrażenie, że Twoje istnienie na FO, ma jeden cel - sabotować Pewniaczków. Proszę kontynuuj swoją śmieszną krucjatę i poświęcaj czas na świat, na którym nic nie znaczysz ;)

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kobyłka.

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.337
Prosta sprawa- Od początku życzy PEWNYM jak najgorzej a jak na złość nie chce im się powinąć noga, stąd ta narastająca w nim frustracja co widać z tygodnia na tydzień. Od siebie dodam jeszcze, że wcale nie dziwie się nikomu z pokonanych, że chce grać w PEWNIAKACH bo grałem w wielu plemionach ale tak fajnej atmosfery mało gdzie było. Dużo pozytywnych, chętnych do pomocy osób a nie cwaniaki którzy jak widzą, że ktoś jest niedoświadczony zamiast pomóc urządzają sobie festiwal wyśmiewania. Pozdro

Do góry