Dyskusja o sytuacji na świecie 174

CHAPON.

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.140
Najbardziej w tym wszystkim ucierpiało plemię Style, jestem na froncie przeciwko chłopaczkom i dziewczętom ze Style i na prawdę jest ciężko, praktycznie nie było możliwości przepchnięcia, ani w jedną, ani drugą stronę. Plemię z potencjałem, niestety przez frajerskie zachowanie Magów, którzy się wykładają po dwóch dobrych akcjach, automatycznie spycha Style na porażkę. Tak żeście czarowali tam przy tym Activ, jak był tam jeden wielki bałagan, mieliście dużo czasu żeby przygotować front, a my walczyliśmy z warzywami. Mieliście sporo wbitych diód, których również nie wykorzystaliście. Szkoda mi ludzi ze Style, że tak na tym ucierpią, a gra zapowiadała się bardzo wymagająca.
ja bym powiedział że to wina komunikacji, a raczej jej częściowy brak, oraz brak myślenia poszczególnych jednostek w konkretnej sytuacji.

dadzio5

Pikinier
Wynik reakcji
120
Odnośnie Style i Mag jeszcze.

Żeby była jasność - To ja jako pierwszy powiedziałem na głos, że bez zmiany w dyplomacji szybko upadniemy. Szapri usłyszał to ode mnie jakiś tydzień temu - zgodziliśmy się, że trzeba podjąć działania żeby zjednoczyć północ przeciwko sojuszowi z południa.

Nie udało się, psycha siadła zarówno w Style jak i Mag jednocześnie. To nie Mag pociągnęło Style na dno, tak samo Style nie pociągnęło Mag.

Uznaliśmy, że skoro nie da się zmienić dyplomacji, to odpuszczamy, bo nie ma sensu kolejnego miesiąca poświęcać na i tak przegrana sprawę.

Na koniec przyznaje, że Pewniaczki wygrały uczciwie, nie było żadnej krzywej akcji. Zrobili po swojemu masę, rekrutowali wszystko co się dało i na tym świecie akurat plan się powiódł - a może to już taki urok jest tych małych światów?... Tak czy inaczej, do pewnego momentu było ciekawie, później zaczęło się robić męcząco, dlatego kończymy.

3 ananasy

Chłop
Wynik reakcji
20
Nie wiem komu kibicować w przyszłej wojnie Ojki vs Pewniaczki. Chyba raczej Ojkom chociaż jako były Hegowiec o nie powinienem tego robić. :)

Kobyłka.

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.332
Ja tylko od siebie dodam, że masą trzeba umieć zarządzać. Ile już było światów gdzie powstawały ogromne masówy które padały na strzała. Tyloma graczami zarządzać jest ciężko i trzeba umieć to robić żeby wszystko działało. Pewniaki pokazały, że potrafią. Dlatego sugerowanie między wierszami, że to wina masy że ktoś przegrał jest głupie

ArhelanLUKASZ

Łucznik
Wynik reakcji
882
Ja tylko od siebie dodam, że masą trzeba umieć zarządzać. Ile już było światów gdzie powstawały ogromne masówy które padały na strzała. Tyloma graczami zarządzać jest ciężko i trzeba umieć to robić żeby wszystko działało. Pewniaki pokazały, że potrafią. Dlatego sugerowanie między wierszami, że to wina masy że ktoś przegrał jest głupie
Od kiedy jest planer rafsasa i sam rozpisuje akcje, duzo łatwiej zarządzać masówka. Tylko czy jest to przyjemność na 1 kontynencie mieć 14 członów?

Kobyłka.

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.332
Od kiedy jest planer rafsasa i sam rozpisuje akcje, duzo łatwiej zarządzać masówka. Tylko czy jest to przyjemność na 1 kontynencie mieć 14 członów?
Wiesz, każdy ma prawo stworzyć masówke. Tutaj też przeliczanie na człony jest troche z czapy bo mieszczą bodajże tylko 40 graczy. Na wcześniejszych światach limity były 80-100 i spora liczba plemion leciała na 3 człony co wygląda całkiem inaczej a w teorii jest to podobna taktyka

ArhelanLUKASZ

Łucznik
Wynik reakcji
882
Wiesz, każdy ma prawo stworzyć masówke. Tutaj też przeliczanie na człony jest troche z czapy bo mieszczą bodajże tylko 40 graczy. Na wcześniejszych światach limity były 80-100 i spora liczba plemion leciała na 3 człony co wygląda całkiem inaczej a w teorii jest to podobna taktyka
ta wariaty i niszczyciele tak grali, jest sie do czego porównywać

Kobyłka.

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.332
ta wariaty i niszczyciele tak grali, jest sie do czego porównywać
przypomnij mi w jakim plemieniu grałeś na 150? XDD obrońco moralności. Jak na 150 grałeś w największej masówie i darmy wcinałeś aż miło to ci to nie przeszkadzało XDDDD https://pl.twstats.com/pl150/index.php?page=player&mode=conquers&id=698618499&type=&pn=30

@ArhelanLUKASZ na św. 150: Gra w największej masówce na świecie, wcina darmy na potęgę- o co wam chodzi?
@ArhelanLUKASZ na św. 175: Jak można grać w masówce, dlatego wygraliście wojne bo nas zalaliście masą. Masówki są be tak grają wariaty

Największy hipokryta polskich plemion

2head.png

p1sz0N

Chłop
Wynik reakcji
78
Chciałbym podziękować zarówno Stylom, jak i Magom za walkę!

Na samym początku jak przeszedłem z PEWNI ogarniać EKS-y było faktycznie gorąco jak ruszyliście na drugą linię. Później długo prowadziliśmy wyrównaną walkę. Faktycznie po obu stronach można było spotkać zaangażowanych graczy, chcących coś podziałać. Nie popieram tylko tej wcześniejszej grupowej z nakłanianiem do opuszczenia naszego plemienia i tej z dzisiaj, która zachęcała do kasacji. No tylko to już nie wina graczy. Tak, czy inaczej GG

SrCortix

Miecznik
Wynik reakcji
121
Boli?
Ma boleć xD
Powodzenia z ustawieniami kmica w zjadaniu barb xd

Nie boli, w tyłek to mam szczerze. Po prostu okazało się że ludzie mieli racje pisząc o was tak jak piszą. My sobie i tak damy radę, nie jesteśmy jakimiś magusami co się kasują po dwóch akcjach. Przecież w naszej pozycji To wy byście miesiąca nie pograli xD

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kins

Magiczny Mag
Wynik reakcji
2.477
Nie boli, w tyłek to mam szczerze. Po prostu okazało się że ludzie mieli racje pisząc o was tak jak piszą. My sobie i tak damy radę, nie jesteśmy jakimiś magusami co się kasują po dwóch akcjach. Przecież w naszej pozycji To wy byście miesiąca nie pograli xD
ojoj

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry