Dyskusja o sytuacji na świecie 174

Lord Lokomolo

Chłop
Wynik reakcji
10
Podszczypywanie było wtedy gdy Bet robiło akcje a 7 frontowców tylko z własnymi wypadami było na plus. Teraz wpadł 1 akcja i wpadną kolejne. Za miesiąc ocenimy czy ta wojna to faktycznie absurd.

-AVE-

Miecznik
Wynik reakcji
121
Zgoda, masz rację.
Natomiast bardzo mnie ciekawi jak ułożą się wasze relacje. Jesteście naturalnymi sojusznikami, choć narazie się podszczypujecie. Zobaczymy w którą stronę to pójdzie

mówisz że lepiej jest podpisać sojusz z BET, ale jaki jest sens skoro wtedy będziemy musieli bić Pewniaczków a przecież oni biją się z Magami/Style teraz, bo nawet jak nam przyjdzie front z Ojkami to w centrum gdzie tam wsi nie ma w ogóle

MaxmuS

Pikinier
Wynik reakcji
27
Bety to są tak zwane free wioski bez dużego wkładu ofów. Zrobiliśmy akcje strikte burzącą z 1/3 potencjału ofowego, a naszych 5 frontowców podbiło ponad 20 wiosek jedyne straty dzisiaj to próby odbijania wiosek z strony Bet w większości przypadków bezskutecznie.

PS. SERIO DODAJCIE TE WSZYSTKIE CZŁONY
bety.png16.03.png

SweetKimo

Pikinier
Wynik reakcji
114
A propo wojny z BET:
Strona: 1:
Plemiona: Oj., Oj.., Oj..., Oj....
Strona: 2:
Plemiona: BET_, BET!, BET?, BET..

Timeframe: Od zawsze

Przejęcia :

Strona 1:
29
Strona 2: 42
Różnica: 13

chart

Wartość punktowa wszystkich przejęć od strony przeciwnej:

Strona 1:
229,700
Strona 2: 350,205
Różnica: 120,505

chart

Ja tu nie widze, żeby Oj przepychało BETy :D na mapie też mam wrażenie, że BETy zyskują teren. I to jeszcze ten, który łatwiej bronić, bo słabe zagęszczenie wiosek. Inaczej ma się sytuacja z sojusznikiem BET - DY.

Strona: 1:
Plemiona: Oj., Oj.., Oj..., Oj....
Strona: 2:
Plemiona: DY, DY?

Timeframe: Od zawsze

Przejęcia :

Strona 1:
51
Strona 2: 10
Różnica: 41

chart

Wartość punktowa wszystkich przejęć od strony przeciwnej:

Strona 1:
348,684
Strona 2: 67,137
Różnica: 281,547

chart

Wspólnie są na minus, ale frontowcy BET póki co robią robotę, więc nie skreślałbym ich od razu.

Do góry