Dyskusja o sytuacji na świecie 174

DeletedUser207844

Guest
Nie rozumiem czemu nadal posiadanie kretów w drugim plemieniu jest jakimś osiągnięciem? Dla mnie to raczej stawianie się tylko ciut wyżej od kosiarzy w rankingu plemionowych machlojek ;)

O i to jest ciekawe spostrzeżenie. Choć nawet ja, jako strażnik moralności na tym padole, mam w tej sprawie delikatnie odmienne zdanie.
Nie dlatego, że uważam, że kretowanie jest spoko.
Kretowanie po prostu pozwala oddzielić niepożądany element (czyt. łachudre, która to robi)

W 99.9% przypadków kret ostatecznie zostaje zjechany, nawet przez ludzi z którymi współpracuje. Prócz tego zawsze jest zrównany z błotem.
Zatem tego nie potępiam, to pozwala odfajkować mendy.

NTFruu

Zwiadowca
Wynik reakcji
779
Nie rozumiem czemu nadal posiadanie kretów w drugim plemieniu jest jakimś osiągnięciem? Dla mnie to raczej stawianie się tylko ciut wyżej od kosiarzy w rankingu plemionowych machlojek ;)
?? Czy to nie Krised wspomniał o kretach? To co mi tu z jakimiś osiągnięciami wyjeżdżasz?

A co do ogólnego "rankingu" nieczystych zagrań. Z kretami jest śmieszny paradoks. Zawsze narzeka na nie strona, która ich nie ma. W sytuacji odwrotnej jakoś dziwnym trafem ten powiew moralności zanika.

MaxmuS

Pikinier
Wynik reakcji
27
Dzisiaj lecimy na granice witać graczy na froncie z BET. Niestety tylko 1/3 potencjału, a nasi wrogowie już przeskakują do Exe, czyżby po defa Oby tylko jutro BETY nie dostały batów..77486EA3-4A64-40AC-B2A8-1CCF4557A3C8.jpeg

-AVE-

Miecznik
Wynik reakcji
121
Ciekawy czy BETy już kasacje kliknęły, najlepsze jest to że lecimy na 1/35 potencjału więc liczę tylko na jakieś +30. ojki pewnie się całe trzęsą ze strachu przed POTĘŻNYM WITAM. Nie zdziwie się jak ojki będą na zastach u BETów siedzieć żebyśmy tylko zbyt szybko frontu nie przepchnęli :/

SierGiej95

Łucznik
Wynik reakcji
281
Po komentarzu kogoś od Was myślałem, że tragedia jakaś, ale widzę komentarz już skasowany, a i wcale w wioskach źle nie wygląda.
RA do RO jak ?

Do góry