Dyskusja o sytuacji na świecie 174

Gram w Gre

Rycerz
Wynik reakcji
545
O wow, wspominasz świat sprzed kilku lat, na którym nawet nie wiedziałem o kimś takim jak Siusiake, a Ty to pamiętasz.
Co wieczór to wspominasz? xd

To jest akurat bullshit Kleo i dobrze o tym wiesz, bo gdyby nie Fasty to Jutro zostałoby na południu przeorane zanim Forza byłaby w stanie zareagować.
Każdy Fast w końcowym składzie Jutra zasłużył na swoje miejsce.
Ja pamiętam nicki sprzed 14 lat na s 26 czy 42 np;) chory nałóg w tej grze...

Sasukee

Uchiha leader
Wynik reakcji
213
O wow, wspominasz świat sprzed kilku lat, na którym nawet nie wiedziałem o kimś takim jak Siusiake, a Ty to pamiętasz.

To jest akurat bullshit Kleo i dobrze o tym wiesz, bo gdyby nie Fasty to Jutro zostałoby na południu przeorane zanim Forza byłaby w stanie zareagować.
Frajerzyno śmieszna, masz podpis ze 101 pod postami xDDDD a tam wszystkich pojechaliśmy z piekiełkiem na czele

Rzepowski

Miecznik
Wynik reakcji
80
Nie, to oznaczałoby jedynie tyle, że jesteś stronniczym i mocno wybiórczo myślącym kmiotem xD Artemida to gównograjek, Lewy zresztą też. Trzeba było ich błagać by przyjęli defa, a magiczne obrony Lewego z telefonu przynosiły straty na 30 wioch/akcja

Krajt

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.534
Frajerzyno śmieszna, masz podpis ze 101 pod postami xDDDD a tam wszystkich pojechaliśmy z piekiełkiem na czele
A gdzieś napisałem, że nie grałem na 101? Umiesz czytać?
Najwyraźniej nie byłeś warty zapamiętania po prostu :*

Nie, to oznaczałoby jedynie tyle, że jesteś stronniczym i mocno wybiórczo myślącym kmiotem xD Artemida to gównograjek, Lewy zresztą też. Trzeba było ich błagać by przyjęli defa, a magiczne obrony Lewego z telefonu przynosiły straty na 30 wioch/akcja
To ciekawe, bo grałem zaraz obok, byłem nawet w gorszej sytuacji i nikt o "przyjęcie deffa" mnie nie prosił, prawie zawsze dostawałem albo za mało albo w ogóle.
No ale co ja się będę z randomem znikąd przepychać.

Rzepowski

Miecznik
Wynik reakcji
80
Ciekawe jest to na jakich stosunkach ra do ro broniliście akcje xD przypomnieć czy pamiętasz?

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Rzepowski

Miecznik
Wynik reakcji
80
0.5? ;D Zanim mnie wyśmiejesz to poszukaj patetycznych kilometrówek Lewego na fo ze 145 jak się podniecał xD

Krajt

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.534
0.5? ;D Zanim mnie wyśmiejesz to poszukaj patetycznych kilometrówek Lewego na fo ze 145 jak się podniecał xD
Nie ma już FO ze 145 a Ty podajesz liczbę bez żadnego dowodu.
Na tej samej zasadzie mógłbym napisać, że masz 0.5 IQ (oczywiście tego nie napiszę, bo nie mam na to żadnego dowodu poza swoimi podejrzeniami).
Twój post nie ma żadnej wartości.

Wynik reakcji
475

Po 1 to gdyby nie pomoc jutra na poczatku swiata to FASTY by padly szybciutko po kosie od EZ-tow bodajze wtedy?

Do góry