Dyskusja o sytuacji na świecie 173

.Asap Rocky

Chłop
Wynik reakcji
60
Ja jestem ciekaw kto im deffa będzie wysyłać jak Delma się złoży po pierwszych dwóch akcjach przy obecnym rozstawieniu ich frontowców grających na froncie chyba pierwszy raz z tego co było widać po raportach ostatnio. Za niedługo to SKI będzie musiało zacząć obstawiać wielką Delme.

Tylko proszę się nie pchać, miejsc w autobusie nie zabraknie! xD

Amarenka

Miecznik
Wynik reakcji
168
Ja jestem ciekaw kto im deffa będzie wysyłać jak Delma się złoży po pierwszych dwóch akcjach przy obecnym rozstawieniu ich frontowców grających na froncie chyba pierwszy raz z tego co było widać po raportach ostatnio. Za niedługo to SKI będzie musiało zacząć obstawiać wielką Delme.

A widziałeś wasze rapki xD?

.Asap Rocky

Chłop
Wynik reakcji
60
A widziałeś wasze rapki xD?
Nasze rapki to nic w porównaniu z tym co ostatnio Dorodny pokazał, niewiem czy to był jego mobil czy deff z plemienia w większości ale takie bomby jakie on sobie dał wpuszczać to masakra, napewno nie szanuje swojego mobila ani deffa który dostał od plemienia, on nawet bonusów do obrony nie odpalał a kliny wyglądały tak ze wstawiał zagrodę deffa przed offa z grubym na murku 0… zresztą nie on jedyny xD

CoTyTutajRobisz*

Łucznik
Wynik reakcji
329
Stawiać deffa ma grube żaden wstyd xD
Większym jest bronić swoich wiosek a kolega obok może być burzony, ale co ja wiem...

Lepiej wstawić zagrodę deffa niż zagrodę deffa na wioskę w 3/4 linni na randomowego offa który szedł 60-70h xD

.Asap Rocky

Chłop
Wynik reakcji
60
Większym jest bronić swoich wiosek a kolega obok może być burzony, ale co ja wiem...

Lepiej wstawić zagrodę deffa niż zagrodę deffa na wioskę w 3/4 linni na randomowego offa który szedł 60-70h xD
No jak wasza gra tak wyglada to wywóz będzie szybki, a my jak randomowo na was polecieliśmy w 5 osób to byliście -20 i jakieś 2 miliony jednostek w plecy xD

Kuzyn Karol

KUZYN Z IT
Wynik reakcji
1.058

AWW wstawiajace deffa pod każdego offa na akcji wypomina komuś wstawianie deffa przed grube xD
No nie wyczymie xD

.Asap Rocky

Chłop
Wynik reakcji
60
AWW wstawiajace deffa pod każdego offa na akcji wypomina komuś wstawianie deffa przed grube xD
No nie wyczymie
No nie wyczymie xD
Jest różnica w obstawieniu wioski po to żeby ubić offa na nie dużych stratach a wstawieniu zagrody deffa na murku 0 po to żeby ubić grubego na ogromnych stratach xD jak Delma bez akcji jest -20 w jeden dzień to ciekawe co będzie na konkretnej akcji.. :p

Oj asapuś ładna odklejka, później odpiszę:)

Jak ci dzisiaj offa ubili i 40 zagród deffa tydzień temu to tez byłeś odklejony?

Czy znowu napiszesz ze czasu niemasz bo życie prywatne ważniejsze ? xD

CoTyTutajRobisz*

Łucznik
Wynik reakcji
329
Dokładnie, ja oddam im wioski bo mocni są. Boje się wstydu jak będę bronił wioski deffem na grube :(

stracić offa to żaden wyczyn na tym etapie xD ja rozumiem etap 5 wiosek i typ stracił offa w obronie xD
Teraz odejdź od plemion i weź leki proszę, zrób to dla najbliższych chociaż.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

.Asap Rocky

Chłop
Wynik reakcji
60
Takie pierwsze lepsze bo nie chce mi się szukać..

Obrona na medal! xD

5572E347-3D94-4DB8-996B-D6681D2A31CB.jpg

Załączniki

• 925924E8-2FAD-436E-944E-A76F7EB81A18.jpeg
    925924E8-2FAD-436E-944E-A76F7EB81A18.jpeg
    79 KB · Wyświetlenia: 85
  • 1D3FF126-7A08-4749-A4AF-2D82D9FED61D.jpg
    1D3FF126-7A08-4749-A4AF-2D82D9FED61D.jpg
    74,6 KB · Wyświetlenia: 86
  • 8543BBC0-669B-4012-B151-F83E70240C3D.jpg
    8543BBC0-669B-4012-B151-F83E70240C3D.jpg
    72,6 KB · Wyświetlenia: 85

pawellq

Łucznik
Wynik reakcji
109
Takie pierwsze lepsze bo nie chce mi się szukać..

Obrona na medal! xD

View attachment 37435
To akurat śmieszne, myślałem, że jesteś troszkę rozsądniejszy. Takie raporty, a nawet z offów oglądałem od was przez ostatni tydzień czy to Stadara, siary, Sansa Czy Chytrego Adriana, ale żeby walić do raportów ? O to bym Cię nie podejrzewał. :) W tydzień zrobiłem wam 2.2kk RA, więc zluzuj majty proszę i dojedź Dorodnego jak potrafisz tak przejmować 20 wiosek w jeden dzień. Tylko rób to w ciszy :)

Bebikson

Miecznik
Wynik reakcji
557
No jak wasza gra tak wyglada to wywóz będzie szybki, a my jak randomowo na was polecieliśmy w 5 osób to byliście -20 i jakieś 2 miliony jednostek w plecy xD
w który dzień te -20 było? od początku wojny widzę max -10, coś się musiało zbugować i trzeba zgłosić do supportu

no ewentualnie istnieje druga opcja, że farmazony puszczasz

freakcake

Miecznik
Wynik reakcji
160

No nieźle tam masz jak ofa wysyłasz na 60+80h tylko po to żeby zagrodę zburzyć na zapleczu, ewentualnie ofy w piach wyrzucić, logiczne że jak atakujecie tylko zaplecze ofami na przemian z burzakami to nikt wam na to nie pozwoli przez cały tydzień. I nie na randomowego ofa a na 4 ofy i 20 burzakow, nie wiem czy wy się frontu boicie czy takie p*zdy jesteście ale to już się nudne robi, grube to wy chyba tylko na odbitki macie, czekam z utęsknieniem na wasza akcje ( mam nadzieję że lepsza niż ta "burząca?" Ostatnio) ale chyba się powoli wypalacie bo już nawet fejk karety z 120 godzin na bonus lecą, no gratuluję graczy 177 czeka

Załączniki

• received_1164227461008167.gif
    received_1164227461008167.gif
    194,7 KB · Wyświetlenia: 30
Do góry