Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.173
Mnie cisna :(

Screenshot_2022-04-26-15-18-12-448.jpg

Nad ranem było prawie 700 XDDD

Btw. Jak ski atakuje tak jak mnie to XD raczej AWW nie będzie mieć co robić.

Ostatnia edycja:

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.173
Oj czego miałeś na tym świecie nie dokonać... AWW się trzęsło gdy słyszało twój nick. Finalnie po raz kolejny ktoś wjechał w ciebie bez mydła i znowu zostałeś pośmiewiskiem... :rolleyes:

XD pośmiewiskiem jest to że się musiało zrobić uderzenie siła jednego członu po tygodniu codziennych ataków xD
Widzisz mam obowiązki wobec plemienia na innym świecie i obrona 7 dni w tygodniu nie idzie z tym w parze xD
Wolę skupic siły na wygranym świecie niż tu walczyć z wiatrakami co z tego że wytrzymam tydzień, miesiąc czy dwa ? Mój czas jest zbyt cenny żeby go tak bezsensownie marnować.
Ale ten świat pokazał mi że mimo wszystko Amator dalej na plusie- jakoś nigdy z nim nie mam problemu żeby się dogadać mimo kosy z większością AWW xD
No i wyszło rada ski to zwykli szmaciarze którym wystarczy zwrócić uwagę żeby zaczęli wyzywać i grozic.
Dopisano do listy frajerów.

Szkoda tylko że osoby które bardzo ładnie prosiły o wioski żebym im odstępował czy czyścił lub pomagał w inny sposób jako jedne z pierwszych rzuciły się na mnie xD

No i kilka osób które sobie ceniłem jak okazało się, nie są warte tego ;)
Też dopisano do listy szmaciarzy xD

Cóż chyba tak jak w życiu jestem tylko chłopcem do bicia :

Ostatnia edycja:

Lich King

Miecznik
Wynik reakcji
154
XD pośmiewiskiem jest to że się musiało zrobić uderzenie siła jednego członu po tygodniu codziennych ataków xD
Widzisz mam obowiązki wobec plemienia na innym świecie i obrona 7 dni w tygodniu nie idzie z tym w parze xD
Wolę skupic siły na wygranym świecie niż tu walczyć z wiatrakami co z tego że wytrzymam tydzień, miesiąc czy dwa ? Mój czas jest zbyt cenny żeby go tak bezsensownie marnować.
Ale ten świat pokazał mi że mimo wszystko Amator dalej na plusie- jakoś nigdy z nim nie mam problemu żeby się dogadać mimo kosy z większością AWW xD
No i wyszło rada ski to zwykli szmaciarze którym wystarczy zwrócić uwagę żeby zaczęli wyzywać i grozic.
Dopisano do listy frajerów.

Szkoda tylko że osoby które bardzo ładnie prosiły o wioski żebym im odstępował czy czyścił lub pomagał w inny sposób jako jedne z pierwszych rzuciły się na mnie xD

No i kilka osób które sobie ceniłem jak np. Ewelina okazało się że nie są warte tego ;)
Też dopisano do listy szmaciarzy xD

Cóż chyba tak jak w życiu jestem tylko chłopcem do bicia :

Tak to jest jak nie potrafisz odezwać się z problemem na pw do konkretnych wyznaczonych osób, tylko robisz jakiś pokaz na forum pod publikę, są u nas zasady, których należy przestrzegać, a jak ktoś nie przestrzega to kończy jak Ty, nic nadzwyczajnego, sam zapracowałeś na swój los ;/

Młot na AgentaM60

Szlachcic
Wynik reakcji
4.626
Wydaje mi się, że tam poszła dominacja genetyczna ze strony Mchamera i rada suprajsów nie mogła wytrzymać z zazdrości, więc postanowili pozbyć się lepszego od siebie gracza. W historii wiele było podobnych przykładów gdzie władza pozbywała się lub marginalizowała odnoszącego sukcesy dowódcę z powodu strachu o jego wpływy. Hannibal, Napoleon, Patton, a teraz @Mchamer.

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.173
Tak to jest jak nie potrafisz odezwać się z problemem na pw do konkretnych wyznaczonych osób, tylko robisz jakiś pokaz na forum pod publikę, są u nas zasady, których należy przestrzegać, a jak ktoś nie przestrzega to kończy jak Ty, nic nadzwyczajnego, sam zapracowałeś na swój los ;/

Jeśli wyrzucacie gracza z to że ma wobec plemienia wymagania i oczekiwania jest powodem do wyrzucenia to chyba nie mamy o czym rozmawiać. I jeszcze ten tekst że jak śmiem w ogóle odezwa się w sprawie plemera będąc 1 dzień w plemieniu. Czyli co gracze którzy dołączają są gorsi nie mają prawa się odezwać ?
Dalej mówisz o PW do kogo niby do Ciebie ? Żebyś przeczytal za pół roku, nie rozśmieszaj mnie.
Pisałem do Eweliny która poruszała z Wami temat do blaszczu który odpowiadał za nasze plemię przed oficjalnym przejściem do Was, gracze z mojego plemienia pisali na forum walczyli o mnie, więc XD
Poza tym temat z tego co wiem wisiał kilka dni na radzie więc chyba nie czytasz forum plemiennego.

Mówisz o zasadach więc jaka złamałem wypowiadając się na temat plenera rezerwacji i przedstawiając swój punkt widzenia.
Kończą jak ja ?

Tylko dzięki @wielki asasyn zdecydowałem się oddać zasta dla blaszczu żeby rozdzielił wioski, bo sluszyl mi głowę że nie wywiązuje się z obowiązków dowódcy na innym świecie, oraz nie chciał walczyć ze swoimi typu burziko ;)
Jedyne czego żałuję to że straciłem możliwość walki z AWW w końcu jak równy z równym, a tego że nie gram z wami w plemieniu ani trochę.

Mówisz że złamałem zasady, wszystkie moje wypowiedzi zostały posecrenowane więc śmiało wrzuć tu do oceny publicznej i opisz jakie zasady złamałem xD

Skoro dbasz tak o opinie swojego plemienia, tylko obawiam się że nie masz nic takiego co mogło by świadczyc o złamaniu jakichś śmiesznych zasad.

Wyglądało to tak:
- przychodze do plemienia
- widzę problem poruszam go
- temat po serii pocisków( szczególnie od radnych ) w moją stronę zostaje zamknięty.
- poruszam temat zamykania ust graczy
- urażony radny wchodzi na wisielca Eweliny i mnie wyrzuca

Tak nie działa normalne plemię.

Wioski sobie weźcie, przy tym co pokazaliście atakując na mnie, mysle ze długo się nimi nie nacieszycie xD

Tyle ode mnie i nie robię nic pod publikę. Warto żeby gracze wiedzieli jak się u was postępuje.
Żeby w razie wątpliwości nie podjęli decyzji której będą żałować.

Wydaje mi się, że tam poszła dominacja genetyczna ze strony Mchamera i rada suprajsów nie mogła wytrzymać z zazdrości, więc postanowili pozbyć się lepszego od siebie gracza. W historii wiele było podobnych przykładów gdzie władza pozbywała się lub marginalizowała odnoszącego sukcesy dowódcę z powodu strachu o jego wpływy. Hannibal, Napoleon, Patton, a teraz @Mchamer.

Co zrobisz xD

Ostatnia edycja:
Do góry