Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Xiao Mao

Miecznik
Wynik reakcji
128
Ale dość ciekawe, jak szybko Ski się rzuciło na koalicjanta, zamiast próbować pomóc ogarnąć się, dać deffa, pomóc ustawić front to jazda wypowiedzenie, którego zgaduję nie dotrzymają nawet, pewnie kwestia dni i wjazd będzie na pełnej. Szczerze to myślałem, że jednak będziecie ich próbować ratować zamiast to lepiej dobić leżącego. To co kiedy pora na NT będzie gdy im się noga powinie?

Lord 23panda23

Miecznik
Wynik reakcji
136
Zapewniam cię, że NT może na nas liczyć dobrze wiedzą ile zagród im wysłaliśmy i że nasi na zastach bronili żeby poprawić ich sytuację.
Po drugie my mamy obstawiać wioski elit i wskakiwać na ich front kiedy u nich w centrum i przy naszej granicy stoją pełne zagrody, a my mamy swoje 2 fronty. Mają tylko 1 front przez całą grę i masę bezpiecznych wiosek byli w stanie bez problemu sobie zbunkrować front z Delmą. Nie jesteśmy ogrodnikami tego warzywnika ogarniać nie będziemy

CoTyTutajRobisz*

Łucznik
Wynik reakcji
289
Ale dość ciekawe, jak szybko Ski się rzuciło na koalicjanta, zamiast próbować pomóc ogarnąć się, dać deffa, pomóc ustawić front to jazda wypowiedzenie, którego zgaduję nie dotrzymają nawet, pewnie kwestia dni i wjazd będzie na pełnej. Szczerze to myślałem, że jednak będziecie ich próbować ratować zamiast to lepiej dobić leżącego. To co kiedy pora na NT będzie gdy im się noga powinie?
Przedstaw mi plan ratowania frontu z 300osobowej masówki xD jedyne co mogą to patrzeć jak dostają solidne liście, i zrekrutują pewnie konta 300k+ a do tego radę xD

Diversion007

Miecznik
Wynik reakcji
147
Każde plemię, które tutaj się liczy w walce uciekło się do rekrutacji, więc nie ma co robić sensacji...

Do góry