Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Rok Szczura

Zwiadowca
Wynik reakcji
2.027

Tam Beta grała w 3 człony a nie 7 i przeciwko całej reszcie świata, a tu masz ewidentne 3 strony, gdzie bardzo wątpię, że którakolwiek dogada się z drugą na coś więcej niż wyciąganie pojedynczych graczy :p Powinno być ciekawie
no trochę to inaczej wyglądało xd
bo były z 3 plemiona podpisane na przejście do nas z czego jedno miało chyba 2 człony poza tym na 126 w członie się mieściło po 80 ludzi

rejsn

Chłop
Wynik reakcji
0
W związku z regularnym traceniem wiosek na rzecz Delmy, Elite zdecydowało się podjąć stanowcze kroki. I nie, nie chodzi tu o ustawienie obrony, a rzecz jasna o sztuczne zagęszczanie drugiej linii:
  • Elitarny Penetrator - 520|427
  • Nie atakować. Własnosc Elite - 523|425
  • koleżanka rejsn - 523|420
  • Nie atakować. Własnosc Elite - 522|419
  • brat rejsn chwała elite! - 515|422
  • Viva la Elita - 521|413
Brawo, udało wam się wygrać konkurs na pierwsze gównoplemię łapiące się takich taktyk <cisza>
Dużo rodziny i znajomych jeszcze zostało, żeby wykorzystać ich do pushingu Twojego konta? @rejsn :rolleyes:
No co poradzić że mam paru znajomych którzy chcą mi pomóc :))

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.508
19 stopni nagie brzuszki krótkie spódniczki lato wisi w powietrzu :)

Ciekawe co w takich chwilach porabiają kmioty z AWW?

majlo555

Chłop
Wynik reakcji
11
diodę stracił i stwierdzili że pionek chyba ;/

Załączniki

• Przechwytywanie.PNG
    Przechwytywanie.PNG
    257,3 KB · Wyświetlenia: 103
Ostatnio edytowane przez moderatora:

19dudek28

Miecznik
Wynik reakcji
35
i było tak szczekać jak Ty nawet do 3 miesięcy nie dojechales i poszedles pod wewnetrzny mlotek <lol>

Przed startem na 173, powiedziałem Czajnie, że nie chce mi się grać bo on jak zwykle skończy po miesiącu, a ja pod amatorami grał nie będę.
Obiecał, że tak nie będzie, wyszło jak zwykle - skończył(zrobił se przerwę, ciul go wie) -> nasz człon przejęły amatory -> skończyłem i ja.

Do czasu gry, wbiłem 2 diody, zacząłem budować pozycje na obrzeżach, na 3 akcjach NT, gdzie byłem jednym z celi, straciłem 1 wioskę.

A grać to mi się odechciało już od momentu utworzenia 7 członów, rekrutowania cudów gdzie od razu pisałem na czacie, że to idiotyzm, ale podobne zdanie do mnie miało wielu.

Ot cała historia..

Ale możecie szczekać, tyle Wam pozostało bo świat wygra AWW albo Delma, a wy na każdy kolejny świat będziecie zapamiętani jako psy, które kolejny świat dostały w łeb xd

Wynik reakcji
119
Przed startem na 173, powiedziałem Czajnie, że nie chce mi się grać bo on jak zwykle skończy po miesiącu, a ja pod amatorami grał nie będę.
Obiecał, że tak nie będzie, wyszło jak zwykle - skończył(zrobił se przerwę, ciul go wie) -> nasz człon przejęły amatory -> skończyłem i ja.

Do czasu gry, wbiłem 2 diody, zacząłem budować pozycje na obrzeżach, na 3 akcjach NT, gdzie byłem jednym z celi, straciłem 1 wioskę.

A grać to mi się odechciało już od momentu utworzenia 7 członów, rekrutowania cudów gdzie od razu pisałem na czacie, że to idiotyzm, ale podobne zdanie do mnie miało wielu.

Ot cała historia..

Ale możecie szczekać, tyle Wam pozostało bo świat wygra AWW albo Delma, a wy na każdy kolejny świat będziecie zapamiętani jako psy, które kolejny świat dostały w łeb xd

Jak Ty startowałeś to mieliście 10 członów na dzień dobry wiec trochę Ci się odkleja to tłumaczenie
jeszcze się szczyci 2 diodami co za leszcz

19dudek28

Miecznik
Wynik reakcji
35
Masz spore odklejenie zwojów mózgowych.

Wytłumaczyłem w bardzo prosty sposób co spowodowało moje zakończenie gry. Powtórka ze 161 - > Amator (ma takie prawo) wolał postawić swoich ludzi do dowodzenia Naszym członem, aniżeli wybrać ludzi, którzy chcieli po czajnie prowadzić Plemie. Od razu uprzedzę, NIE, NIE nie padła ani razy propozycja mojej kandydatury, ale mógł to prowadzić chociażby Skoczny czy ktoś kto był chętny i gotowy na to.

Zadecydowali tak jak na 161, że wolą mieć 100% wglądu i tak chcieli, tak zrobili, ale ja niezbyt "odnajduje się" pod ich rządami więc skończyłem.
Z tą różnicą, że 161 był już wygrany i jedyne co mi pozostało to klepać flagi.

To że wbiłem diody, czy ustawiałem się na front na obrzeża, to tylko dowód dla takiego dzbana jak Ty czy mcmłot, że to ani akcja, ani Wasza odklejka.

Startowaliśmy jako 1 człon pod każdego, łącznie 3 człony i na to się zgodziłem Czajnie jeśli chodzi o moją osobę. Dodatkowo jak się okazało, że więcej osób z innych światów chce z Nami grać, każdy człon, miał utworzony drugi człon ,co już spowodowało, że nie chciało mi się zbytnio grać. Dodatkowo człony jakiś darm co jest dla mnie akurat normalne, chociaż sam nie wołam darm, a potem rekrutacja z mapy, co NA CZACIE PLEMIENNY WYTYKAŁEM WIELOKROTNIE.

Analogicznie do Waszych zarzutów ze 161 względem mnie, których nie umiecie poprzeć żadnymi dowodami, a które każde obaliłem w 2 minuty, wklejając Wam TW Statsy.

Nie jesteście partnerami do rozmów, czy nawet "bekowych" wyzwisk, bo jakbyście trzymali chociaż poziom Konfy (żeby nie było, że się pucuje - nie przepadam za nimi ale na memy czasem parsknę) to byśmy się mogli przerzucać gnojem.

W sumie to z powodu nudy w pracy, postanowiłem Ci i temu debilowi ostatni raz odpisać. Jak widzicie, nie wchodzę zbytnio na forum, dlatego też tak późno zareagowałem na Wasze dziecinne podboje w moją stronę.

To już ostatni raz, ja tu wróce jak na 161 do Ancymonów i napiszę znowu:
"A nie mówiłem?"

Pozdrawiam

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.508
Czyli temat sytuacja na świecie 173 już nie dotyczy naszego kolegi Dudusia kolorowego xD

Czasem oznaczymy cię
@19dudek28
Jak zachcemy żebyś zaszczekał dla nas ok ?

Wychodzi ostatnio że na 5 karet jedno przejęcie, wtf z tym poparciem ?

Do góry