Dyskusja o sytuacji na świecie 173

TOMAS26

Łucznik
Wynik reakcji
75
Dawno nie gralem ale widze ze teraz to na topie jest wypisywanie do polowy plemienia wyciaganie kont wbijanie na nich diod :)
Niby takie te topowe plemiona co one nie potrafia jakich oni graczy nie maja :)
Beke dobra z tego co tu sie dzieje ;XD
Pozdrowienia Zjarany ;)

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.173
Dawno nie gralem ale widze ze teraz to na topie jest wypisywanie do polowy plemienia wyciaganie kont wbijanie na nich diod :)
Niby takie te topowe plemiona co one nie potrafia jakich oni graczy nie maja :)
Beke dobra z tego co tu sie dzieje ;XD
Pozdrowienia Zjarany ;)

Ja to zauważyłem na 124 sw i jest tylko gorzej...

amator

Miecznik
Wynik reakcji
249
ten anonim diabelski pisał do mnie lecz sam nie wiedział czemu także kto mi to wytłumaczy, kim jest ten pan????

Jaszczomp

Chłop
Wynik reakcji
9
Mimo skrajnej niekompetencji Killa jako dowódcy, przyznam, że jakoś wyjątkowo nieprzyjemne i niesatysfakcjonujące było to zwycięstwo Delmy nad KRU. Jak już warzywniak został wzięty za mordę i było trochę fajnych akcji, widać było zaangażowanie, to ludzie raz za razem zaczęli wbijać kosę. Gdyby ShOck, Emperador, *bbc*, juventino, bladycrew i te kilka innych osób zostało, Delma najpewniej miałaby mega ciężki front i niechętnie chwaliliby się statystykami. Oczywiście, te osoby wyszły dobrze na swoich decyzjach, ale imo pozostanie z honorem wśród swoich dałoby równie owocne rezultaty

Wynik reakcji
115
HALO @DUK ale to przeciwko AWW, w planach mają że Was to sama elite rozwali ;[
ale Ty przykry, nawalic nascie czlonow i drugie tyle dorzucic w dyplo i zgrywac kozaka na forum, ze inni musza sie podpisac bo nie da rady w plemieniu z cywilizowana iloscia czlonow zjesc takiej masowki

jeszcze lize teraz dupe delmiakom jakby mial do nich jakis podjazd <lol>

ten smiszny ryszard liczyl mi chromosomy

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Q Industries

Miecznik
Wynik reakcji
75
HALO @DUK ale to przeciwko AWW, w planach mają że Was to sama elite rozwali ;[

@nazwajestjuzzajeta

Chcialbym jeszcze dodac że Aww chciało sie z wielka Elita poukładać. Zanim Revi połączyło sie z Elita pisali abym wbil na dc . Olewając leszczy próbowali przekonac Revi i nas oddzielić.. co tez finalnie sie nie udało.
Teraz hejt na nas bo sie nie chcieliśmy kumplować .. Hatfuu na was afufu . Tak daremnej wladzy jeszcze nie widziałem . Lizodupy :)

peperovsky

Pikinier
Wynik reakcji
22
Na tym świecie można by było wstawić tego memaska że spidermanami podpisać dowolnymi nazwami plemion w odniesioniu o układanie się z dowolnym plemieniem z mapy, taka pojechana narracja się zaczęła.

Do góry