Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Lord 23panda23

Miecznik
Wynik reakcji
143
Delma to jedno wielkie nieporozumienie ktore sie tutaj wybiela co to oni nie osiągnęli na tym Świecie
AWW musiało rzucić kontami żeby SKI i Delma front mogli przepchnąć.
aww rzuciło kontami, bo SKI złamało front
Każdy szanujący sie gracz wie kiedy ze sceny zejść niepokonanym.
Problem z tym że wielkie aww schodzi pokonane przez słabe SKI
SKI DELMA od początku gry nie pokazali nic co mogło by nauczyć AWW czegoś w tej grze.
nie wiem jak można wybielać swoją gre jak robi to Ten Nowy gdzie człowieniu zrobiłeś sobie koalicje od początku gry z przewagą wiosek 3;1 i cieszysz sie jak głupi bo front dopiero przesunąłeś jak AWW wyjechało sobie na wakacje.
Nie wiem skąd bierzesz te liczby. Może dolicz sobie wszystkich sojuszników aww którzy zostali już na FO ostatnio wymienieni
Jesteś cienki bolek i nic nie pokazałeś na tym Swiecie tylko sie zbłaźniłeś razem z tą masówką SKI
Masówka SKI? aww wystartowało mając 100 graczy więcej, a i tak rekrutowało tak samo jaki SKI
to wy zostaliście ubići Kamieniem

AWW klepnęło obrzeża wczesniej zjedli NT blood wy w tym Czasie dzbańie nawet frontu nie ruszyliście SKI zbieralo darmy i wbijało kose tym ktorych wcześniej ZAPEWNIALI że bedą grać przeciwko AWW i DELMA
Jeśli wypowiedzenie sojuszu Elite i dotrzymanie wszystkich ustaleń jest według ciebie wbiciem kosy to masz bardzo ciekawą definicje.
Kosy w NT nie wbiliśmy pomimo, że upadali tylko wzięliśmy ich graczy do siebie pomagaliśmy na zastach i daliśmy defa. Naprawdę straszni z nas kosownicy
jednak obsrali zbroje i biedni musieli sie podpisac z DELMĄ żeby zyskać przewage w punktach 2,5 do 1 nad AWW i cieszą sie młoty że cos ugrali.
Fajnie się biło mając przewagę, a i tak musieliście mrozić front kiedy my na 2 lecieliśmy, ale jak my przestaliśmy się bić między sobą to już jesteśmy ogórki bo przewagę mamy
Śmiech na Sali.
Siech na sali to jest wasze zachowanie kiedy aww pierwszy raz nie gra w przewadze i gra nie idzie to dowódcy porzucają graczy i zaczyna się festiwal rzutu kontem
Temat do zamknięcia

Na koniec dla tych co nie rozumieją definicji przegrać to nie znaczy Zwyciężyć.

Gretbellum

Miecznik
Wynik reakcji
150
Delma to jedno wielkie nieporozumienie ktore sie tutaj wybiela co to oni nie osiągnęli na tym Świecie
AWW musiało rzucić kontami żeby SKI i Delma front mogli przepchnąć.

Każdy szanujący sie gracz wie kiedy ze sceny zejść niepokonanym.
SKI DELMA od początku gry nie pokazali nic co mogło by nauczyć AWW czegoś w tej grze.
nie wiem jak można wybielać swoją gre jak robi to Ten Nowy gdzie człowieniu zrobiłeś sobie koalicje od początku gry z przewagą wiosek 3;1 i cieszysz sie jak głupi bo front dopiero przesunąłeś jak AWW wyjechało sobie na wakacje.

Jesteś cienki bolek i nic nie pokazałeś na tym Swiecie tylko sie zbłaźniłeś razem z tą masówką SKI

to wy zostaliście ubići Kamieniem

AWW klepnęło obrzeża wczesniej zjedli NT blood wy w tym Czasie dzbańie nawet frontu nie ruszyliście SKI zbieralo darmy i wbijało kose tym ktorych wcześniej ZAPEWNIALI że bedą grać przeciwko AWW i DELMA jednak obsrali zbroje i biedni musieli sie podpisac z DELMĄ żeby zyskać przewage w punktach 2,5 do 1 nad AWW i cieszą sie młoty że cos ugrali.
Śmiech na Sali.

Temat do zamknięcia

Na koniec dla tych co nie rozumieją definicji przegrać to nie znaczy Zwyciężyć.
A w tej Twojej bajce są smoki?

PieniaczPolski

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
428
W sumie jak się nad tym zastanowić to Delma pchała front z Elite sojusznikiem SKI , a potem SKI obstawiło te wioski Delmie. Co za błyskotliwy koncept SKI, długo was namiawiali czy sami wyskoczyliście z inicjatywą :D

Wynik reakcji
1.085
po tym świecie widać kto ciągnął ekipę aww do wygranej pierwszy świat bez Małpiake i nie dość że atmosfera siadła (ludzie gadają) to jeszcze strategia nie wypaliła(jeśli to jak zagraliście można nazwać w ten sposób) wszystko wskazuje na to że Małpa był ważnym jak nie najważnieszym graczem aww odjebaliście amatorkę

Młot na AgentaM60

Szlachcic
Wynik reakcji
4.753
po tym świecie widać kto ciągnął ekipę aww do wygranej pierwszy świat bez Małpiake i nie dość że atmosfera siadła (ludzie gadają) to jeszcze strategia nie wypaliła(jeśli to jak zagraliście można nazwać w ten sposób) wszystko wskazuje na to że Małpa był ważnym jak nie najważnieszym graczem aww odjebaliście amatorkę
Miło mi czytać tak pochlebne opinie na swój temat, ale niesprawiedliwe jest sprowadzanie spektakularnych sukcesów AWW do jednej postaci. Wiele osób pracowało na zwycięstwa AWW i nie mam wiedzy, co dokładnie poszło nie tak na tym świecie. Mam nadzieję, że po tej porażce się podniosą, oczyszczą atmosferę wewnątrz plemienia i powrócą do wygrywania światów. Z przyjemnością bym obserwował taki obrót spraw.

Wynik reakcji
201
Jak tam wielka dELMA? Która ma masę kretów u nas, wyciąga graczy dzień przed ich akcją? Kolejny wielki sukces zaraz po pokonaniu rdg po 7 miesiącach? XD

Co będzie kolejne w alei sław? Zdążycie zrobić akcje zanim wszystkich kretów od nas wyciągniecie do siebie?

Mam nadzieje, że ski przejrzy na oczy i was zweryfikuje bo podczas rywalizacji pokazaliście jedno wielkie gowno xD

Załączniki

• B032E564-0191-470F-944B-A81941144F89.jpeg
    B032E564-0191-470F-944B-A81941144F89.jpeg
    131,8 KB · Wyświetlenia: 114
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
336
Jak tam wielka dELMA? Która ma masę kretów u nas, wyciąga graczy dzień przed ich akcją? Kolejny wielki sukces zaraz po pokonaniu rdg po 7 miesiącach? XD

Co będzie kolejne w alei sław? Zdążycie zrobić akcje zanim wszystkich kretów od nas wyciągniecie do siebie?

Mam nadzieje, że ski przejrzy na oczy i was zweryfikuje bo podczas rywalizacji pokazaliście jedno wielkie gowno xD

Tak jak kiedyś mówiłem nie wszyscy tak grają w delmie..

Miała być walka A nie durna rekrutacja Aww I jakieś kosy.

Eh bez komentarza...

Wynik reakcji
201
fajna rodzina co swoje dzieci dyma ;-
Ty przypadkiem nie wyzywałeś się z nim od pół roku na pv?

Jakie teraz wymówki będą? Delma miłosierna? Że wyciąga graczy i REKRUTUJE AWW dzień przed ich akcją? Nic nie pokazaliście a teraz zamiast nas dobijać w uczciwej walce to wbijacie takie kosy i taki cyrk odwalacie. Jeśli ktoś jeszcze wierzył w waszą renomę to właśnie teraz utonęła.

Wynik reakcji
336

Jakie teraz wymówki będą? Delma miłosierna? Że wyciąga graczy i REKRUTUJE AWW dzień przed ich akcją? Nic nie pokazaliście a teraz zamiast nas dobijać w uczciwej walce to wbijacie takie kosy i taki cyrk odwalacie. Jeśli ktoś jeszcze wierzył w waszą renomę to właśnie teraz utonęła.

Ja od tego syfu ręce umywam.
Nie na tym polega przełamanie lini.
Ale niektórzy widać cóż muszą z tego korzystać...

CoTyTutajRobisz*

Łucznik
Wynik reakcji
329

Akurat jesteście ostatnim plemieniem które powinno się w tym kierunku wypowiadać, rekrutacji macie długa listę xD

A jeśli chodzi o renomę to chyba wasz utonęła szybciej.
JAK TO SIĘ MOWI W AWW, TRZEBA ODDZIELIĆ TO GRUBĄ KRESKĄ

Wynik reakcji
201
Akurat jesteście ostatnim plemieniem które powinno się w tym kierunku wypowiadać, rekrutacji macie długa listę xD

A jeśli chodzi o renomę to chyba wasz utonęła szybciej.
JAK TO SIĘ MOWI W AWW, TRZEBA ODDZIELIĆ TO GRUBĄ KRESKĄ
Czyli potwierdzasz moje słowa, grunt że jesteś świadom waszych czynów żałosnych. Elosiemanko

Załączniki

• 7690BA81-CB34-409E-92FD-DFFDB95EA9E1.jpeg
    7690BA81-CB34-409E-92FD-DFFDB95EA9E1.jpeg
    174,6 KB · Wyświetlenia: 111

peperovsky

Pikinier
Wynik reakcji
25
Na desperacje to raczej wskazuję obecny lament Aww, bo dostaliście taka niespodziankę w obecnej sytuacji. Jakoś przy przeciąganiu graczy między Skami i Aww nie było lamentu na forum tylko raczej beka z poszczególnych graczy. Niemniej obecny wylew łez tutaj, raczej pokazuje, że was to boli.

Samego ruchu nie będę oceniał, jedni powiedzą że takie są obecne plemiona inni będą chodzili przez 10 światów za kimś i mówili, że kosownik.

Do góry