Dyskusja o sytuacji na świecie 173

poolie96

Chłop
Wynik reakcji
17
Przypomnijcie mi, który to cwaniak z delmy pisał że do pokonania AWW nie potrzebujecie paktów z innymi plemionami ??

XD

*BBC*

Zwiadowca
Wynik reakcji
130
Jesli rekrutacje się zdazyły to nie pisz ze byliscie otoczeni zewsząd wrogami, tylko po częsci przyszłymi współplemiencami :). Róbcie co chcecie, ale rekrutowaliście najlepszych graczy wrogich plemion a potem chwaliliście sie akcjami , gdzie najlepsi kosują z rana takie ogórki jak RDG ;). Słabo
Przypomnę może słowa, które napisałem już kiedyś. Rekrutacja graczy od was czy od kru była tylko i wyłącznie efektem m.in. twojej nieudolności. A co do gry waszej(rdg), czy kru pod aww, startując na tym świecie napewno wiedziałeś pod kogo grasz. Od samego początku byliście niejako członem kru.

HelloitisI

Miecznik
Wynik reakcji
63
Tak to prawda - kru,sru i fru też grały pod AWW od początku, wy też gracie pod AWW od początku a Pieniacz to dowódca AWW. Jesli by doszło kiedyś do konfrontacji Ski-Delma to pewnie również napiszecie, że ski grało od początku pod AWW.

Pozdrawiam ze Stegny
Dobra idź tam mrozić teraz wschód z delmą i atakować ski xD genialne plany na nowe kreski wstydu xD

Wynik reakcji
221
Dobra idź tam mrozić teraz wschód z delmą i atakować ski xD genialne plany na nowe kreski wstydu xD
A Ty dupowłazie będziesz teraz latał za mną jak kundel i każdy post komentował? Kilkukrotnie Ci odpowiadałem, udowodnij coś na mapie (Ty wgl widniejesz na tym świecie czy Cię już dawno rozebrali?) i wówczas zacznij się pocić do innych na FO.

Kiedyś z ciekawości zapytałem Delme czy ten wytwór miernoty czyt.Ty jest od nich-zaprzeczyli. Ski natomiast się wyparło. Wniosek nasuwa się sam.

*BBC*

Zwiadowca
Wynik reakcji
130
Tak to prawda - kru,sru i fru też grały pod AWW od początku, wy też gracie pod AWW od początku a Pieniacz to dowódca AWW. Jesli by doszło kiedyś do konfrontacji Ski-Delma to pewnie również napiszecie, że ski grało od początku pod AWW.

Pozdrawiam ze Stegny
Nie chce mi się wrzucać screenów. Zresztą, udowadniać nie muszę niczego. Ale tak, od początku powstania kru grało, pod aww. Mialo za zadanie utrudniać rozwój na obrzeżach delmie, to samo tyczyło się rdg, jak już pisałem.. jednego z członów kru na początku. To gratuluję wam dowództwa w postaci pieniacza, już mnie nie dziwi że mieliście taka a nie inna sytuacje ostatnio. To wiele wyjaśnia. :D

Ostatnia edycja:

HelloitisI

Miecznik
Wynik reakcji
63
A Ty dupowłazie będziesz teraz latał za mną jak kundel i każdy post komentował? Kilkukrotnie Ci odpowiadałem, udowodnij coś na mapie (Ty wgl widniejesz na tym świecie czy Cię już dawno rozebrali?) i wówczas zacznij się pocić do innych na FO.

Kiedyś z ciekawości zapytałem Delme czy ten wytwór miernoty czyt.Ty jest od nich-zaprzeczyli. Ski natomiast się wyparło. Wniosek nasuwa się sam.
Bo gram w aWW, wielokrotnie o tym tutaj pisałem ale czytać chyba nie potrafisz miernoto

Wynik reakcji
811
A tutaj dalej oczywistości, że Delma nie umie grać. KAŻDY TO JUŻ WIE. Na s154 leszcze delmiańskie grały na 80% świata i bez uruchomienia trybu dyplomancja nie udałoby im się wygrać. Skoro taka Delma się potrafiła dogadać grając przeciw wrogiej koalicji, to wielkie AWW jaki ma problem by ze SKI uzgodnić skosowanie Delmy? Sami tworzycie rakowe światy grając na milion członów to potem nie ma jak robić manewrów dyplomatycznych. Zawsze można strzelić samobója. Ustawienia ---> Konto ---> Usuń konto.

PieniaczPolski

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
428
Nie chce mi się wrzucać screenów. Zresztą, udowadniać nie muszę niczego. Ale tak, od początku powstania kru grało, pod aww. Mialo za zadanie utrudniać rozwój na obrzeżach delmie, to samo tyczyło się rdg, jak już pisałem.. jednego z członów kru na początku. To gratuluję wam dowództwa w postaci pieniacza, już mnie nie dziwi że mieliście taka a nie inna sytuacje ostatnio. To wiele wyjaśnia. :D

W KRU my nie mieliśmy nic do gadania jeśli chodzi o dyplomację, nie wtrącałem się w to , zaprosił mnie KillTheLights do gry i on to ustalił, ale nic nie było dogadane. Mi nie bylo na rękę walczyć dla AWW ze względu na 161 gdzie byliśmy wrogami i wolałem na początku gry grać przeciwko nim. Chciałem potem się dogadać z Delmą , ale graczy bez raczek to oni mogą wziać kilku a ja tak nie działam, albo czlon albo sojusz, nie dało się no to grałem pod RDG najpierw a ze nasze drogi sie schodziły z AWW to graliśmy pod AWW bez zadnych umów dlugi czas. moglismy podpisać sobie sojusz dla pokrzepienia serc, ale komu to potrzebne, dopiero od czasu gdy Sponsor poprzejmowal nasze wioski wspołpracujemy.

Ps. Szkoda ze o mojej nieudolności nie powiedziałeś na dc na kilka godzin przed odejsciem , ale w sumie byłeś w radzie nawet wyzej jak ja i byłeś radnym TRI, ktorego graczy zostawiłeś na lodzie i jako gorliwy podwladny Delmy wjezdzałes na ich wioski. Słabo, ale tak sie teraz gra. Jak trzeba grac na froncie to sie wbija do mocniejszego ;)

Do góry