Dyskusja o sytuacji na świecie 173

CoTyTutajRobisz*

Łucznik
Wynik reakcji
331
A nawet jeśli ''zostaliśmy porzuceni'' to co tak naprawdę straciliśmy ? bo nie wiem, przez takie słowa straciliśmy -5 do skila ? czy nasze zagrody są o 30% mniejsze ? jak dla mnie nie zmieniło się nic, ani nam nie cofnęli defa, ani nie zlikwidowali członu, jest jak było przed akcją.

Więc możecie już skończyć :)

Zejdź na ziemię chłopie, straciliście i to bardzo dużo. Wystawiając własny człon na pożarcie chcieliście się z kimkolwiek dogadać, a co najlepsze wyglądać na poważnego sojusznika przy tym nie szanując własnych graczy :D

Hmm, sami sobie jesteście winni. Bany? Grając uczciwie nie ma żadnych więc jeszcze bardziej się ośmieszacie pisząc to na forum.

Wynik reakcji
53
ktoś jeszcze ma ochotę na wczasy pod gruszą ? oferujemy owocowe czwartki, młody dynamiczny zespół i przede wszystkim wspólne celebrowanie amatora a nie wróć...

Załączniki

• obraz_2022-07-10_150026032.png
    obraz_2022-07-10_150026032.png
    168,3 KB · Wyświetlenia: 114
Wynik reakcji
384
ktoś jeszcze ma ochotę na wczasy pod gruszą ? oferujemy owocowe czwartki, młody dynamiczny zespół i przede wszystkim wspólne celebrowanie amatora a nie wróć...
Nie przesadzaj, nie wyszliśmy z kropek by bić aww ale tam i tak już większość puściła kierownice chcieliśmy tutaj na naszym froncie zebrać osoby co chcą jeszcze chociaż dla zabawy cokolwiek poklikać bo to i tak dla nas koniec to chociaż bez spiny się pobawimy bo to w końcu tylko gra. Ja np za złe nie mam tego że wymyślili taki plan a nie inny, bardziej mnie zdrażniło co innego ale nie będę tutaj prał brudów jak co niektórzy.

bartezFCB

Łucznik
Wynik reakcji
1.001
Patrząc na mapę to takie 40-60 jest czyli świat do ugrania. Jednak AWW stwierdziło, że rzut będzie najlepszą opcją. DELMA po prostu była lepiej zarządzana i na bieżąco starali się walczyć z własnym problemami, gdy AWW miało pół roku aby z eSkami ustawić front i nic w tym aspekcie nie zrobili.

Wynik reakcji
393
Oni wielu rzeczy nie rozumieją... :-D
Na obrzeżach też im średnio z nami idzie... 3 miesiące nie potrafią poradzić sobie z małym plemieniem. Wróciłem do gry po latach licząc na jakieś wyzwania, a tymczasem za rywali zastałem randomowe plemię bez skilla.
Wystartowałem 3 miesiące po starcie świata, a do dzisiaj nie straciłem na rzecz Margaryny ani jednej wioski mimo ich intensywnych ataków... Z kolei regularnie im zabieram... także wiele to o Was świadczy, cholesterol trzeba tępić. Dopiero teraz zaczęliście panicznie atakować gdy zaczęły się dupki palić na froncie z aww. Nie wygracie tego świata, za długo sracie się z zapleczem :-D
P.S. maślaki. Zanim zaczniecie się napinać i obrażać - tak jak macie to w zwyczaju n PW :) to deleguje do tw stats. Oczywiście w wojnie malaki v GOV macie przewagę ale sprawdźcie sobie wszystkie Wasze człony vs ja, a od miesięcy jestem na samym froncie. Wstyd dla całej rady i zarządców. ^_^
aktualne?

Kuzyn Platynov

Miecznik
Wynik reakcji
66
amator wysyłający wiadomość do delmy
FFejsbukowane 2022

Załączniki

• Screenshot_20220710-194311_Messenger.jpg
    Screenshot_20220710-194311_Messenger.jpg
    14,4 KB · Wyświetlenia: 86

PieniaczPolski

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
428
@.MartinS jak przejmiecie jakąś wioskę z RDG co wspierala Pieniacza,to strzelaj z ucha od razu na FO rapkiem ;).Wiem ze umiesz i lubisz ;)

Ostatnia edycja:
Do góry